#8
Jak pisałem wyżej nie mam zamiaru podsumowywać kogoś ,że wykorzystuje lukę w grzę bo dla mnie tak to wygląda . Gram od niedawna i bardzo mi się podoba ,ale jak próbowałem kupić wolnych strzelców to mi się trochę odechciało jak zobaczyłem ,że są gracze co skupują wszystko (lub prawie ).
Grzyb to prawda ,że jak się zaczyna masz sporo kasy ,ale jak policzysz rozbudowę stadionu ,zakup maszyn (z testowaniem ich pod zawodników) to już masz max 200 tysięcy i podam mój przykład kupiłem 1 zawodnika naprawdę niezłego jak na moją ligę i mam 800 tyś w plecy więc nie ma tu mowy o tym ,że nowi mogą stawać do licytacji z osobą która gra dłużej i ma sporo więcej kasy i dlatego limit zakupów wolnych strzelców na gracza byłby ok ,bo nawet biedniejsze (nowe) zespoły mogły by coś kupić.
To jest wolna propozycja i chyba dobrze ,że mamy sporo czasu przed następnym wysypem wolnych strzelców bo można to na spokojnie przegadać . Dobry(bogaty) zespół nic nie traci i tak kupi sobie tych na kim mu zależy i będą u niego jezdzili ,a nie ławę grzalli .
Pozdrawiam
Vinyll
PS: Przepraszam za wall of text