Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: LJ- zapisy na 7 sezon
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Stal Letterkenny pojedzie po raz pierwszy. Skład później podam.
KugelSpeed jedzie dalej i taż jestem za czwórmeczami,ale z udziałem 5 juniorów.
Łysy F.C, Grudziadz jedzie dalej .
Promień Żary Uśmiech
Falubaz10. Biorę udział.
Drużyna : ZKŻ
Skład potem.
Co do czwórmeczów, rozmawiałem o tym z Henrikiem i mówiłem że się zastanowie.
Sam pomysł jest dobry ale jest jeden minus mianowicie, obecnie jest tak że w rundzie zasadniczej nie można być organizatorem meczu w którym się występuje, a w czwórmeczach organizator jest automatycznie dopisywany do pojedynku. Jeśli to Wam nie przeszkadza to ok wtedy nie widzę problemu, np będzie wybierana drużyna z najlepszym stadionem (chociaż do czegoś się przydadzą).
W sumie to w zawodach indywidualnych i czwórmeczach nie ma handycapu (sory nie wiem jak to się dokładnie pisze :p) tylko to że jest się na swojej nawierzchni.
I z tym 5 zawodnikiem mogłoby być że jeden 22 latek, ale nie musi, ja zasadniczo zawsze jestem za systemem głosowania, czyli wybór demokratyczny, także otwieram ankiete Duży uśmiech
Jesteś pewien że nie ma handicapu ?? Bo moje obserwacje mówią co innego, no ale mogę się mylić Duży uśmiech To jednak i tak nie zmienia mojego zdania że jestem za rozgrywaniem LJ w postaci czwórmeczy, jednak jak dla mnie 22 latkowie to zły pomysł Duży uśmiech Liga Juniorów dla Juniorów Oczko

No 100% pewny nie jestem, ale tak mi się wydaje, może Henrik się wypowie jeszcze to on pewnie wie lepiej Uśmiech
Speed
W czwórmeczach nie ma przewagi własnego toru gdy się jest gospodarzem Pomysł
No skoro Heniu tak mówi to jestem spokojny Duży uśmiech
Krzyżacy R3 Toruń - jadą dalej
ZKŻ Załawcze jedzie dalej. Czwórmecze to dobry pomysł ale skoro to liga juniorów to powinniśmy jechać tylko juniorami

Kukuczka

Polonia oczywiscie tez dalej smigaUśmiech
brylant się zgłasza
Lubella Lublin chciałbym pojechać w tych rozgrywkach
FC Moherteam dalej jedzie
Stron: 1 2 3 4 5 6 7