Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: LJ- zapisy na 7 sezon
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
1 Makary Maksymow
2 Bolesław Lamowski
3 Radosław Tetzlaff
4 Makary Orędarz
5 Zygmunt Frużyński

Vinyll

Orliki Fordon
1.Amadeusz Jajtner
2.Emanuel Zybek
3.Juliusz Jabłoński
4.Ananiasz Adamczyk
5.Igor Osmanowski

Kukuczka

Polonia Ostrów Wlkp

Podaje sklad.

1.Radosław Wilczyński
2.Zachariasz Ostrowski
3.Tomasz Liszkiewicz
4.Witold Pieczyrak
5.Błażej Czopka

Krzyżacy R3 Toruń
1. Edward Jasek
2. Jonasz Sijka
3. Szymon Biniak
4. Eryk Pieczykolan
5. Łukasz Konopczyk
GKM Grudziądz
1.Albin Szwajcok
2.Iwo Katolicki
3.Ildefons Geremus
4.Norbert Friede
5.Aurelian Dziubiela
OLD STARS RĘDZINY

1. Radosław Hynek
2. Sławek Żamojda
3. Ben Janney
4. Piotr Landzwojczak
5. Przemysław Sychta

Asteck666

Speed, a jest sens "zaśmiecać" forum składami? Przecież w czwórmeczach każdy sam sobie ustala skład, juz nie wysyłamy zapek do konkretnych zawodników Język
(2012-07-15, 22:21:35)grzyb... napisał(a): [ -> ]
(2012-07-15, 22:01:33)Henrik napisał(a): [ -> ]A to nie lepiej zrobić prawdziwe czwórmecze jako ligę juniorów? Wiem powiecie że nie wszyscy mają 5 juniorów ale to można zrobić tak że każdy wystawi 4 juniorów i jednego seniora do lat 22.
Co o tym sądzicie? Specjalnie zostały zrobione dwa dni rozgrywania czwórmeczów żeby mogła jeździć LM i LJ.

albo zmienic formułe tak zeby jezdzic 5 juniorami wykorzystujac czwormecze Język (ktore chyba po to zostały stworzone)

duze ułatwienie w zapraszaniu bo tylko druzyne trzeba zaprosic i ustawic ze tylko juniorzy jada i kazdy sam wybierałby wtedy skład - ja nie mam nic przeciwko Język

Dobry pomysł aby wykorzystać do ligi juniorów czwórmecz, przynajmniej nie trzeba zapraszać sztuka po sztuce a jedynie daną drużynę, popieram

speed_55

No właśnie...zapraszamy drużynę do czwórmeczu a manager sam typuje juniorów. Opcja z 22 latkami nie wchodzi w rachubę. Gdy ktoś nie dysponuje 5 juniorami to wystawia tyle ile ma (jesli system to łyknie) albo rezygnuje z rozgrywek. Takie jest moje zdanie.
Przecież już wiadomo że jedziemy w formie czwórmeczów 5 juniorami bo pisał o tym Speed
(2012-08-01, 15:02:52)Speed napisał(a): [ -> ]Start 7 sezonu będzie 13 sierpnia. Teraz nie było mnie 2 tyugodnie więc nie dałem rady ogarnąć tych wszystkich zgłoszeń, dziś znów wyjeżdzam także postaram się ogarnąć wszystko po powrocie to będzie niedziela-poniedziałek.
Proszę o podawanie 5 juniorów do składu, bo będziemy jeździć systemem czwórmeczy z 5 juniorami Uśmiech

speed_55

Chodziło mi o to aby to nie była "sztywna" piątka juniorów. Gdy ktoś dysponuje większą ilością juniorów aby mógł w skrajnych przypadkach ich zmieniać np. kontuzje
uważam że podawanie 5 juniorów jest nie potrzebne bo raczej każdy i tak ustawi w czwórmeczu najlepszych w danej chwili (np. kontuzja) zostaje kwestia tabeli kto z kim i kiedy
Przysambor
Miładowski
Siczek
Wojtyński
Jotejko
FC Falubazik
SC Brylant:
Ams, Pasnicki, Ciechanowski, Preidl, Kadziak.
No tak racja, nie ma potrzeby podawania składów, bo przecież każdy sam w czwórmeczach może sobie ustawić. Do jutra powinienem ogarnąć sprawy organizacyjne
Stron: 1 2 3 4 5 6 7