Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: LJ- zapisy na 7 sezon
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Sory że tak późno ale zakręciłem się ostatnio
oczywiście INTERMAS również jedzie - skoro czwórmecze to nie ma sensu bym podawał juniorów
Uważam jednak że wymóg 5 juniorów jest niesprawiedliwy mimo że akceptuje. Wymusza na graczu posiadanie większej ilości graczy i to w szczególności młodych którzy niekoniecznie zawsze nadają się do ligi, więc generują niepotrzebne koszta. Jeden Senior do 22 też średnio to widzę bo jak tu wielu zauważyło faktycznie to LJ a nie mix. Ewentualnie można zrobić osobną aplikację typowo pod LJ - dodać zakładkę i zmienić tabelę.
jedziesz po prostu w 4 lub w 3 za dwóch nieobecnych pojedzie rezerwa toru Uśmiech
(2012-08-05, 18:42:14)sothis napisał(a): [ -> ]pojedzie rezerwa toru Uśmiech

?? Prosze o tłumaczenie bo nie rozumiem

jeżeli nie wystawisz składu 5 zawodników jadą juniorzy ze szkółki są oznaczeni jako rezerwa toru
ich start nic nie wnosi do rywalizacji są tak zwaną "zapchaj dziurą" Uśmiech
no teraz rozumiem Duży uśmiech
Co wy na wprowadzenie w miejsce zawodów indywidualnych, Indywidualne Mistrzostwa Juniorów??
Teraz soboty będą wolne więc można się w coś takiego pobawić i dodatkowo wyłonieni byliby najlepsi juniorzy.
Można to zrobić w formie eliminacji czyli co tydzień kolejna runda bądź w formie GP.
Nad formułą można podyskutować, ale chodzi głównie czy coś takiego by się wam widziało?

Kukuczka

Indywidualne mozna rozgrywac w soboty, ale druzynówka w czwormeczach moze sie normalnie rozgrywac Uśmiech

Vinyll

Myślę , że to świetny pomysł . Chyba eliminacje lepsze bo pojedzie więcej juniorów , a tak tylko koksy co wyszły ze szkółki Uśmiech
Skład na 7 sezon :

1.Jaromir Antonyk
2. Herbert Reiski
3. Waldemar Rauk
4. August Bieniawski
jestem na tak

Asteck666

tez myślałem o indy tak czy siak, można zrobić eliminacje, albo nawet zostawić formułę rozgrywania meczy tak jak było do tej pory w lidze juniorów, tylko że teraz liczyc indywidualne osiągnięcia zawodników.
Koncepcja może być taka, druzyny z Eligi po 3 zawodników a z 1 i 2 ligi po 2 zawodników.
Wyjdzie 128 i pojedziemy 1/8 potem cwierćfinały, 2x półfinał (jeden na grząskim, jeden na twardym zostaną wybrane 2 te same stadiony rzecz jasna) i 3x finał (grząska, twarda i normalna) co da długość jednego sezonu LJ Uśmiech
A pozostałe drużyny Język
Lubella Stadium

1. Eustachy Cegielski
2. Remigiusz Liphardt
3. Filip Hombek
3. Roch Kargol
rez. Kazimierz Rapczuk

Vinyll

A dlaczego pomijasz drużyny z niższych lig ? Eliminacje powinny być dla wszystkich
Stron: 1 2 3 4 5 6 7