Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: zawyżony transfer
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Tak szczerze to trochę mnie dziwi taka polityka z tymi zawyżaniem transferu. Jestem za tym by powołać Jury co do stwierdzania zawyżania transferu.

W tym momencie wyroki zapadają na bany na transfery trochę za często i za cenę jak dla mnie normalną. Jak już jest ban za zawyżenie to może powinna być tabelka kto z jakim wiekiem i skillem powinien kosztować.

Po za tym nie można kupować 5 zawodników od jednej drużyny bo będzie ban chyba że ma się login Daria.

Stefik szukasz ludzi do gry a póki co nowych graczy odstraszają bany za zawyżone transfery bo ktoś dał 600 tyś a nie 300.
Popieram, wydaje mi się że logiczna byłaby chociaż orientacyjna tabelka ofert maksymalnych
kamykow 100 % jestem za !! skonczy sie wkoncu jednostronne ocenianie
Popieram w 100%!!!
(2012-09-15, 14:17:40)kamykov napisał(a): [ -> ](...) powinna być tabelka, kto z jakim wiekiem i skillem powinien kosztować.
Trudno się z tym nie zgodzić, to w zdecydowanej mierze rozwiewałoby najmniejsze wątpliwości. Zdecydowanie jestem na "tak".

Vinyll

Ja uważam , że zawodnik jest tyle wart ile ktoś chce za niego zapłacić wyjątek to ekipy , które dopiero co powstały i kupują za całą kasę 1 zawodnika albo jakiś chłam
Ja cos podobnego oferowałem, żeby była opcja porównaj zawodnika i by wyskakiwały ceny podobnych zawodnikow. ale przepadlo bo jak widac lepiej dac bana niz usprawnic to. A tak szczerze ja jako młody gracz, jeszcze sie za takiego uwazam skad moge wiedziec czy te 600 tys na transfer ktory wydaje to przepłacenie? tak więc jak najbardziej jestem za zmiana!!!
przecież można w transferach wpisać parametry zawodnika i wyskoczą Ci podobni czy tacy sami - zależy jakie parametry wyszukiwania wpiszesz. można wtedy porównać ceny.
ale to chodzi aby mozna było porównac zawodnikow o podobnych parametrach ktorzy zostali juz sprzedani.

Racja - żeby kupić w miarę dobrego zawodnika trza wydać ok. 1 ml. to jest porażka dla 6 ligi -5 ligi a może 4 ligi -trochę się zastanówcie nad tym wszystkim?
Dokładnie te ceny ostatnio ostro powędrowały w górę... może aż za wysoko. Może warto pomyśleć nad czymś co reguluje ceny?
Co do zgłaszania transferów tez to powinno działac chyba troche na innych zasadach. Bo zdazą sie ze po miesiacu ktos zglosi trasnfer niby podejrzany, niby zawyzony a tak naprawde nie ma żadnych widełek, to skąd ja moge wiedzieć czy kupuje za wysoko czy za nisko? i co z tego jak mi się uda kogos sprzedać z korzyscią dla mnie jak po miesiącu transfer mi cofną bo ktoś uznał ze o 50 tysięcy za drogo poszedl.

Bez sens

Zauważyłem ze transfery juz po 100 tysięcy zostają cofnięte, a patrząc na LT nie wiem czy osoby zgłaszające zauważyły ale ceny poszły do góry i to dosc dobrze. Kupic wartosciowego grajka to trzeba troche kasy wydac, i co wprzypadku gdy kupie sobie perełkę za tyle na ile mnie stac, a po miesiącu ktoś stwierdzi że przepłacilem? Nie dośc ze miesiąc rozwijania go poszedl sie ...... i inwestowania w niego. to jak wydaje swoją kasę to chyba mi wolno? Kto mi wtedy odda kase za pensję a o treningu i miejsce w składzie nie wspomne. Osoby z najniższej pólki ligowej napewno mają tereaz cieżko patrząc co sie dzieje na LT.

Rozumiem jak jest powiązanie IP, albo jak jedna drużyna drugiej na okrąglo sprzedeje/kupuje. Proszę o przemyślenie tego tematu, bo myślę ze to nie tylko moje zdanie ale i wielu osób.

Pozdrawiam
Wszyscy jak jeden macie racje ale brakuje konkretnych pomyslow.... jak by to mialo wygladac? Taka tabelka z gornymi cenami np. jezeli chcialbym kupic i dalbym ta najwyzsza cene to jak by to bylo? na zasadzie kto pierwszy ten lepszy? nikt nie moglby mnie przebic bo juz bylby transfer zawyzony... Wolny rynek cenowy tez raczej nie moze wchodzic w gre bo wiadomo ze jakis bogaty klub moglby windowac ceny dowolnie... Nie wiem,naprawde nie mam na to rozwiazania. Pomysly mile widziane. Pozdrawiam.
Według mnie powinny być widełki co do ceny startowej zawodnika a później to niech już ludzie licytują na swoją odpowiedzialność, bo jeżeli zrobimy faktycznie maksymalną ofertę to też nie widzę sensu w tym kto pierwszy ten lepszy, po prostu chodzi o to by te ceny tak szybko nie szły do góry bo to jest chore jako przykład podam że na początku sezonu kupiłem juniora ze śr60 za 120000 a jakoś 2 tyg. temu juniora śr55 za 400000 to już trochę za bardzo idzie do góry; i tak naprawdę nic z tym nie da się zrobić w obecnej sytuacji bo jak chce wygrywać to muszę kupić zawodnika a żeby go kupić to muszę wydać milion, za mało po prostu jest riderów na rynku nie ma konkurencji to ceny szybują do góry, może jakby wysyp był częściej.... może...
I najwazniejsze transfery "zawyzone" pownny byc conajwyzej do 48 moze 72h cofane. nie pozniej bo to juz sie mija z celem. tylko kto co rozumie pod slowem "zawyzone" ?
Stron: 1 2 3