Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Parowe Mistrzostwa Piątej Ligi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
gratuluję wszystkim którzy awansowali do finałuUśmiech.dzięki za fajną zabawę i rywalizację. pozdrawiam wszystkichUśmiech
Parowe Mistrzostwa 5ligi Finał http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-17256
Jasek, Kowalski Oczko
Organizatorzy dziękują za udział wszystkim którzy już odpadli i życzymy sukcesów w lidze oraz zapraszamy do turniejów w przyszłości!

Lista końcowa ze wszystkimi drużynami zostanie opublikowana pod koniec turnieju, drużyny które odpadły zostaną sklasyfikowana z/w na zdobyte punkty
Dzięki było mi miło Uśmiech

MarekAureliusz

Prosimy drużynę Gs Tsc (Jar123456) o rozsyłanie zaproszeń, żeby ludzie nie powysyłali zawodników na inne zawody Uśmiech
Wiem, że już po czasie, ale skoro zapki jeszcze nie wysłane to- jeśli organizatorzy pozwolą- chciałbym dokonać zmiany.
Dionizy Dudek w miejsce Ewalda Jaworskiego.
Aktualny skład to: Dionizy Dudek i Oskar Kowalczyk.

Jeśli jednak trzymamy się sztywno regulaminu(co zrozumiem), to właśnie to zmienione zestawienie awizuje na dalsze zmagania Uśmiech


Pozdro Uśmiech
Ok przyjąłem poprawiłem Duży uśmiech znaj dobroć organizatorów Język
wysyłam zaproszenia do batpol i zawodnicy których podał nie wchodzą nie wiem dla czego
Gracz batpol wystawił tych zawodników do innych zawodów indywidualnych, więc to nie Twoja wina i się o to nie martw, pojedziemy bez niego ale szkoda że awansuje ktoś komu nie zależy na turnieju a w jego miejsce mógłby jechać ktoś inny :/

MarekAureliusz

Prosimy drużynę Kozły Ofiarne (anonimowyateista) o założenie drugiego meczu finałowego i rozesłanie zaproszeń Uśmiech
Zapraszam w moje gościnne progi Oczko
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-17562
Dziękujemy i liczymy na super organizację i rywalizację Duży uśmiech
Zgłaszam zmianę
Czarni Inowrocław II: Odyseusz Kuboń i Donat Reczyk

MarekAureliusz

Zgłaszam zmianę:
Solino Inowrocław II: Teodor Szeliga i Bolesław Kojara
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14