Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Parowe Mistrzostwa Piątej Ligi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
witam na 3 kolejke wojacy awizuja rainer czpak i roger aszendorf

jeszcze mam takie pytanie czy to jest zgodne z regulaminem i zasada fer play chodzi mi o druzyne DZM unia debica ktora wystepuje w grupie b i zarazem w grupie c czy takie dzialanie jest dopuszczajace w tych rozgrywkach
na stronie 4 jest informacja o tym ze można było wystawić dwie drużyny. Powodem tym było zbyt malo chętnych. poczytaj sobie

ja też mam dwie druzyny
(2012-12-22, 18:00:32)edwardek napisał(a): [ -> ]jeszcze mam takie pytanie czy to jest zgodne z regulaminem i zasada fer play chodzi mi o druzyne DZM unia debica ktora wystepuje w grupie b i zarazem w grupie c czy takie dzialanie jest dopuszczajace w tych rozgrywkach

Tak jest dozwolone! jak napisał dybi z/w na małą liczbę graczy można było wystawić drugi skład, 5 osób ma podwójne składy, poza tym to w niczym nie narusza regulaminu Duży uśmiech wystarczyło się zgłosić w miarę szybko na forum i też byś miał 2 drużyny, a morał z tego taki aby często odwiedzać forum Duży uśmiech bo warto!
no spoko tylko tak sie spytalem przeciesz po to jest to forum zeby wyjasniac niescislosci i watpliwosci
Oczywiście, dlatego zachęcam do zaglądania na forum, wszystko tu znajdzieszDuży uśmiech
pytaj jak będziesz miał wątpliwości
Grupa: B

Banda Jonaków Zielona Góra

bez zmian: Jasek, Kowalski
Zaproszenia w Grupie B na 3 turniej zostały wysłane. Pozdrawiam
ŻKS Radlin organizator 3 kolejki grupy D właśnie wyłałem zapki jeżeli ktoś chce zmienić zawodników to dajcie mi znać http://www.speedway-world.pl/i,ind (a to link do zawodów)
DZM Unia Dębica II organizaot 3 kolejki w grupie C
link: http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-15743
Z okazji świąt Bożego Narodzenia organizatorzy Mistrzostw życzą spokojnej i rodzinnej atmosfery Świąt oraz szczęśliwego lepszego 2013 roku!
Merry 'Speedway' Christmas!
W grupie D Stelmet i Anibar nie potwierdzili jeszcze zawodników do zawodów jeśli chodzi o zmiane zawodników to daj cie znać wyśle
Co robimy z sobotą ?-czekamy czy zawody odbędą się bo u mnie jeszcze są ?
Ci co zakładali w niedzielę 23.12 to zawody widnieją. proponuję jechać. zresztą niech Jack z Markiem się wypowiedzą w tej sprawie

MarekAureliusz

Jedziemy, wszystkie linki do zawodów są na pierwszej stronie, żadne zawody się nie wykasowały więc nie widzę sensu ani potrzeby przekładać tego na później
Jedziemy zgodnie z planem no i ok. popieram decyzjęUśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14