Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Parowe Mistrzostwa Piątej Ligi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Ok, na przyszłość jak nie robisz zmian to nic nie zgłaszasz będzie prościej Duży uśmiech
ok. Uśmiech
Witam ŻKS Radlin na drugą kolekę wystawiam troche inny skład a będą wlczyć o punkty
Albin Wróbel oraz Emil Rembas
Prosze o zmiane dzieki
bulcia14 (ts cracow) swoich zawodników wystawił do innego turnieju.
a więc ma pecha, był czas na zgłoszenie zawodników jego problem, nie przejmuj się tymDuży uśmiech
Hejka co się stało z organizatorem 2 kolejki grupy D bo nie dostałem zaproszeń dla moich zawodników a z tego co widze w tym turnieju jest zaledwie połowa obsady ?????!!!
widzę że zaproszenia nie dostałeś Ty oraz Anibar g-dz niestety nie wiem dlaczego organizator tego nie wykonał, czekam na wyjaśnienia z jego strony, bądź przed zawodami może jeszcze wyśle a jak nie to jakoś to zrekompensujemy, niestety to nie moja wina, organizatorzy turnieju nie mogą odpowiadać za organizatorów poszczególnych meczy, a poza tym trzeba było napisać wcześniej że nie masz zapki a nie czekać tydzień, teraz to już może być za późno...
Ja nie mam pretensji do organizatorów miałem nadzieje ze gosc wysle zapki i dzisiaj to potwierdze z rana ale mnie zaskoczył . Trudno moja wina jetem nowy w tej grze teraz bede wysyłał wiadomosci do organizatorów danego turnieju żeby o mnie nie zapomniał Oczko pozdrawiam
Ja też musiałem sam osobiście interweniować u organizatora 2 turnieju w grupie D zeby mi wysłał zapki dla moich zawodników.
Link do zawodów PM5L 3 kolejka Grupa B
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-15640
Przypominamy że wszelkie zmiany w składach należy zgłaszać na forum do dziś!!
Z uwagi na zbliżające się święta chciałbym prosić aby organizatorzy powysyłali zaproszenia do jutra do 24 Uśmiech
Ok, zważywszy na zaistniałą sytuacje w grupie D postępowanie wygląda tak
Gracz Normis dostaje 1 ostrzeżenie oraz -1pkt za każdego niezaproszonego zawodnika czyli łącznie -4pkt
Gracze kropek81 oraz bartas1706 dostają po 5 punktów rekompensaty
mam nadzieję że wszyscy będą zadowoleni z takiego sposobu rozwiązania tej sytuacji, ponadto przepraszamy za zaistniałą sytuację pomimo iż nie było to zależne od organizatorówDuży uśmiech
Grupa C
PT Lisy Wierzbica - Skład na kolejkę nr3
Wit Kolibaba
Arnold Kaźmierczyk
pierwszy remis w grupie C jak się nie mylęUśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14