Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błąd w meczu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
No i kolejna kolejka ligowa z błędami!!! Pierwszy bieg w meczu Wanda Kraków vs SKŻ Wisła Puławy (6 liga, 4 klasa) skonczyl sie wynikiem 1:11 Niezdecydowany

kielpin

U mnie to samo, po 5 biegach jest 4:2 Smutny
Robi się już to trochę uciążliwe, co kolejka to błędy!!!

Mój junior po 6 biegach ma już 6 startów a najlepsi zawodnicy nie startują wcale!!!!!

Mam nadzieje że mecze będą powtórzone.
zgłaszam o powtórkę meczu Sped Club Ira-FC Falubazik-5 liga 16 klasa mecz z godz.10 18.11.-serwer jest zepsuty
U mnie wynik 46:8 po 10 biegach . Bieg 3 wcale się nie odbył.
2 moich zawodników jechało już po 5 razy .
Masaakra, takie wyniki nie mają prawa mieć miejsca. Trzeba wszystko powtórzyć.
domagam się ponownego rozegrania kolejki. Co 3 bieg się nie odbył. jakieś dziwne wyniki 8:4.
Hehe ja jeden bieg wygrałem 6:0 Uśmiech patrz bieg 2 ---> http://www.speedway-world.pl/i,live-123099

I 15 bieg się nie odbył jeszcze.
stefik będzie po 12 i wszystko sprawdzi sam zatrzymał mecze więc jest duża szansa na ponowne rozegranie meczy w których był błąd
Hej, mam info od Stefika ze zastopował mecze, będzie po 12 to sprawdzi co i jak i wtedy podejmie decyzję (możliwość przeniesienia kolejki i testy meczy ligowych). Na razie tylko tyle wiemy, pozdro.
Ta przydalo by sie , bo troche dziwnie jest przegrac pierwszy bieg 12:0 ....
niby tak steel_rider, ale policzyło tylko połowę z tego Uśmiech
poczekajmy na konkrety
z tego co widzę to dzisiejsze mecze są przełożone na 25. 11 (za tydzień) wiec nie ma co panikować
(2012-11-18, 12:56:35)Roko napisał(a): [ -> ]z tego co widzę to dzisiejsze mecze są przełożone na 25. 11 (za tydzień) wiec nie ma co panikować

A gdzie to znalazłeś ?
Podejrzewam , że mecze nie zostaną przełożone na następny tydzień , ale zobaczymy . Tak masz tylko w "najbliższe mecze" , a jak najedziesz na swoją ligę to wyskakuje kolejka z dzisiejszą datą .

telkosr kliknij w "Najbliższe mecze"
dokładnie Oczko
mecze: najbliższe mecze : i tam mam wpisany mecz dzisiejszy który znikł ze strony głównej gdzie masz zapewne : Brak meczu na dziś
Stron: 1 2 3 4