Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Rozbudowa Stadionu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Mam propozycję,oczywiście do przedyskutowania-mianowicie chodzi mi oto ,aby bardziej rozbudować stadion .Po pierwsze można by było zastosować wybudowanie parkingów koło stadionu,następnie aby była możliwość budowy hotelu,restauracji oraz punktów gastronomicznych,a także kiosków z pamiątkami dla kibiców. Oczywiście trza by było ustalić cenę budowy danego podmiotu no i jakieś procentowo zyski-Temat jest do dyskusji i po akceptacji zgłoszenie do adminów.
Propozycja oczywiście już bywała wcześniej poruszana, chociażby tutaj: http://www.speedway-world.pl/forum/showt...p?tid=1555
warto ją zainteresować szerszy ogół aby zaczęli się ludzie tłumnie wypowiadać, inaczej nic nie zwojujemy w tym temacie. Sam temat wart poruszania bo to jest menadżer i im więcej opcji tym lepiej, pod warunkiem, że rozbudowa infrastruktury stadionu będzie przekładać się bezpośrednio na liczbę widzów.
Widziałem już tą propozycję tylko że była ona trochę bez sensu bo poco nam panienki podprowadzające jak mogą nasi żużlowcy skorzystać z innej formy-he he hOczko

PAULA

to powinno być podstawa w managerze
można na ten temat długo dyskutować czy stadion taki czy inny restauracja i bary takie ile itp
mam propozycje dla administratora gry a zęby na tydzień zarejestrował się w grze
POWERPLAY MANAGER i zobaczył jak wygląda infrastruktura w grze (zawsze warto podpatrzeć )
i co by można było przenieś do tej gry
to taka moja luźna propozycja
A wszystkim życzę szampańskiej zabawy i szczęśliwego 2013
A ja bym dodał jeszcze budowę węzła higieniczno-sanitarnego Język
Konkretnych propozycji co do rozbudowy nie mam ale uważam że powinno byc więcej opcji (:
Ja jestem za tym by wprowadzić zadaszenie trybun, mogło by to niwelować negatywny wpływ deszczu podczas zawodów.
Moja propozycja:
Zadaszenie trybun - (pogoda nie miała by wpływu na ilość kibiców - choć teraz też pewnie nie ma)
Zadaszenie toru - (deszcz nie miał by wpływu na stan nawierzchni)
Oczywiście nie za darmo trybunki z 5 mln a tor z 10 mln i niektórzy by mieli co robić z kasiorką
Dokładnie im więcej opcji tym lepiej, pozatym po co rozbudowywać stadion do 20 tysiecy albo wyżej jak i tak nigdy tylu kibiców nie przyjdzie?
jestem za, dobry pomysł im więcej możliwości tym lepiej, wprowadziłbym widok stadionu na poziomie vip-silver
kolejna propozycja to tablica. obecnie nie posiadamy możliwości budowy takiego obiektu, a można tak jak w menadżerze braci mańskich wprowadzić tablice zwykłą i elektroniczną. Im więcej możliwości rozbudowy tym lepiej, zawsze gra będzie ciekawsza Uśmiech A i jeśli ktoś był by za tym by wprowadzać wymogi licencyjne, które należało by spełniać awansując do wyższej ligi. Chodzi tu np o bandy.
Bandy już teraz możesz sobie kupić - chodzi tu o konkrety
wiem że bandy można kupić ale podałem je jako przykład. czym wyższa liga tym wyższe wymogi by musiał spełniać gracz, a nie ze stadionem na 2tys ludzi w 2giej lidze siedzieć. ale to tylko propozycja tak jak tablica wyników i zadaszenie trybun.
hehe ja jestem za wszystkim co urozmaici grę. Ale w sumie czemu nie ja bym to zaplanował tak:
- po pierwsze trzeba mieć ziemię więc trzeba ją kupować ileś tam m2 w urzędzie miasta xd
- po drugie ziemię można by wykorzystać na rozbudowę stadionu, hoteli, sklepików itp
- jak nie stać kogoś na kupno to można by wypożyczać jak np sklepy i jakiś %% by przepadał ale zarobki by były ;p

hah sorry rozmarzyłem się :d aczkolwiek pomysłów mam jeszcze ze 150 ;p
Już daaawno temu miało być zadaszenie, i jak widać dalej go nie ma. Więc polecam najbardziej tą opcje aby ją wprowadzić Uśmiech
Stron: 1 2 3