Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Testy nowego silnika meczowego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
a keidy taśmy będą wprowadzone? moim zdaniem jak ktos ma srednia skilla startu mniejsza niz 55 to pasuje wprowadzic mozliwosc tasm jakis tam odlamek procentowy tez zeby nie pojawialy sie za czesto ale zeby byly.
(2011-06-26, 10:38:38)Zdunek napisał(a): [ -> ]a keidy taśmy będą wprowadzone? moim zdaniem jak ktos ma srednia skilla startu mniejsza niz 55 to pasuje wprowadzic mozliwosc tasm jakis tam odlamek procentowy tez zeby nie pojawialy sie za czesto ale zeby byly.

i jak ktoś zrobi taśmę to żeby junior mógł go zastąpić Uśmiech
no to stefik ma wyzwanie.jestem jak najbardziej za tylko czy to jest do zrobienia.mysle ze stefik da z sibie wszystko i sprosta temu zadaniu
Super by było!
Taśma jak najbardziej, ale z ta zmiana za juniora odpada bo bez sensu pomysł. Ktoś ustala sobie idealnie IS do skoku sprawnosci i nagle jedna taśma mu psuje wszystko.
(2011-06-26, 15:30:38)stefik4 napisał(a): [ -> ]Taśma jak najbardziej, ale z ta zmiana za juniora odpada bo bez sensu pomysł. Ktoś ustala sobie idealnie IS do skoku sprawnosci i nagle jedna taśma mu psuje wszystko.

no to właśnie mogłaby być minuta czasu albo dwie na podjecie decyzji czy chce puścić juniora w powtórce czy nie, jak nic nie wciśnie to nikt nie jedzie Uśmiech
za dużo kombinowania
(2011-06-26, 19:19:01)kamykov napisał(a): [ -> ]za dużo kombinowania

jakie kombinowanie, jest taśma

bieg od nowa, znów pokazują sie zawodnicy do tego biegu tylko że pisze POWTÓRKA BIEGU np. 10
i mamy zawodnika
Jan Kowalski (TAŚMA) i tak jak normalnie możemy zrobić zmianę juniorem Uśmiech
jak nie zrobimy no to jadą w 3 Uśmiech

Ilość startów w takim biegu liczy sie normalnie czyli zawodnik ma 1 start naliczany mimo, że 2x wyjeżdża na tor, proste, w koncu ta gra to manager, i takie cos powinno byc Uśmiech
Mecz trwa tylko 2 minuty dłużej Uśmiech
może coś w tym być ale najpierw może wprowadzić najpierw taśmy a potem do twojego pomysłu z juniorem wrócić
(2011-06-26, 19:40:21)kamykov napisał(a): [ -> ]może coś w tym być ale najpierw może wprowadzić najpierw taśmy a potem do twojego pomysłu z juniorem wrócić

ja myślę ze od razu można było by to wprowadzić, dużo roboty z tym by na pewno nie było, na początku trzeba by to w testach posprawdzać Uśmiech
Wszystko fajnie. Wbrew pozorom Wam wydaje sie że to proste a wcale tak nie jest.

Ok 1/3 managerow aktywnych nie jest online na meczach więc co im da ten sposob odczekiwania?

Nie będzie tego.
no to jak ich nie będzie przy kompie no to wiadomo, ze jadą w 3 wtedy, ale jak ktoś jest online to miałby szanse zrobić rezerwę za tego co zrobił taśmę Uśmiech
Zdunek wez mi powiedz kiedy z tb wygram, ;d
specjal jak sie postarasz to wygrasz Oczko
Stron: 1 2 3 4 5 6