Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Drużyna rezerw.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4

Asteck666

Pomysł może być nie do ogarnięcia technicznie. Ja się na tym nie znam, ale propozycję dam, a co? Uśmiech

Fajnie byłoby, gdyby można było zgłosić do rozgrywek drugą drużynę, czy też drużynę rezerw.

Np.:
Dla chętnych klubów, które mają oczywiście kadrę min. 14 zawodników.
Nie jako nowe konto, tylko dołączyć do konta istniejącego (czy to możliwe do realizacji?)

Czyli zostaje jedno konto i jadę w 2 lidze Demogorgon Wrocław, a w 6 (nie wiem nawet ile mamy lig Duży uśmiech) jedzie Demogorgon II Wrocław - zawodnikami, którzy nie łapią się do pierwszego składu.

Z automatu nie byłoby możliwości aby jeden zawodnik pojechał w dwóch meczach, więc raczej wałków by nie było, na transferach tez nie, bo to jedno konto.

+ zawodnicy, którzy nie jadą teraz w lidze zbieraliby cenne XP
+ dodatkowa kaska za kibiców (choć to akurat niekonieczne)
Chodzi tylko i wyłącznie o zabawę i dodatkowe emocje.

Pozdrawiam
jak najbardziej za Uśmiech
tylko czy nie za bardzo zamotamy gre ??
wow, to bardzo ciekawy pomysł. jestem na tak.
na tak i mecze rezerw w Soboty powinny być a kaska troche wieksza niż za sparing hehe ;d dodatkowy smaczek ;p zdecydowane TAK ! tylko może być problem z realizacją niestety...
z tym że ja bym zrobił tak że np jak jestem w 6 lidze to moje rezerwy byłyby też w 6 lidze z tymi samymi drużynami, po prostu tabela rezerw by byla i tyle ;p
na pewno nie może być tak, że wystawiamy 2 drużynę która startuje w oficjalnej 6 lidzę bo jakie szanse mieliby 6-ligowcami z rezerwami eks-1-2-3 czy 4 ligowców? Musiały by to być osobne rozgrywki co chyba już za bardzo komplikuje grę. Sam chętnie wystawię 2 drużynę bo zawodników mam zawsze dużo ale nie kosztem nowych graczy.
Ciekawy pomysł z zastrzeżeniem że nie można mieć dwóch drużyn na poziomie jednej ligi Oczko
Także aktualni 6-ligowcy aby utworzyć rezerwową drużynę muszą się pokusić o awans...

Taka sytuacja może nawet zachęcić początkujących graczy do większego zaangażowania a na pewno da ogromną satysfakcję i nagrodę po zrobieniu awansu do 5 ligi Uśmiech



Po drugie jeśli już miałoby powstać takie coś to na pewno nie na zasadzie że Ci co nie jadą w lidze jadą w rezerwach! Moim zdaniem powinno wygladać to tak, że przed każdym sezonem oznaczamy zawodników którzy będą zgłoszeni do jazdy w 1-szej druzynie i tych którzy będą tworzyć drugi zespół Uśmiech
Oczywiście trzeba będzie wziąć pod uwagę kontuzje i urazy jakie mogą się trafić po drodze i takim to sposobem przy wyborze zawodników każde będzie musiał pogłówkować (zwłaszcza jeśli chodzi o ich liczbę w danej drużynie)
Przy dokonania zakupu w trakcie sezonu zawsze będzie można jednorazowo określić dla którego zespołu jeździć będzie nowy podopieczny.
Ja tak to widzę Uśmiech


Ewentualnie jeśli uważacie że mimo tego rezerwowe druzyny ekstra,1,2,3 ligowców dalej będą miały zbyt dużą przewagę, wtedy możemy wprowadzić najprostsze rozwiązanie ---> w drużynie rezerw mogą jeździć tylko i wyłącznie JUNIORZY Oczko


Pomysł Astecka na plus, tylko musimy razem to ubrać w "ręce i nogi" Uśmiech
Ja również jestem na TAK, wielkie TAK! pomysł fajny przynajmniej zapełniłyby się 6 ligi realnymi klubami a nie botami
oczywiście są kwestie trudne które trzeba by rozwiązać ale widzę że ukppku już kilka ciekawych propozycji rzucił i chyba najlepsze by było właśnie obieranie na początku sezonu składu który jeździć tu a który w rezerwach i ewentualnie w trakcie sezonu ze 2,3 transfery wewnątrz.
Kwestia trudna to na pewno zarobki bo jakby nie patrzeć Eligowe rezerwy szybko dojdą do wysokich lig i tacy ludzie będą zarabiać krocie więc ceny na LT jeszcze bardziej nam skoczą i dostaną po dupie Ci co będą mieli jedną drużynę.
Dalej problemem jest dysproporcja sił bo wiadomo że jak rezerwy mocnych drużyn nagle wskoczą do 6 ligi to zrobi się nam tam małe poletko taka mini eliga i Ci z 6 ligi 3 lata będą czekali na awanse więc tu jest spory problem no i problemem jest kiedy będzie można założyć rezerwową drużynę (w sensie czy np już po awansie do 5 czy później) oraz co w przypadku jak obie drużyny będą w tej samej lidze?

Trochę rzeczy trzeba przemyśleć ale pomysł fajny rozwojowy - TAK jeszcze raz TAK

Asteck666

No no, do dopracowania, mi się tylko przewinął sam fakt drugiej drużyny Uśmiech
Juniorzy to dobry pomysł, już ze szkółek w następnych sezonach nie będą wychodziły koksy, więc śmiało mogliby jechać Uśmiech
A dla nowych graczy to tez większa frajda ścigać się z rezerwami np. Promienia Żary niż z BOTem.
Też jestem za Uśmiech
Druga drużyna składająca się z juniorów, oczywiście brak kibiców na meczu drugiej drużyny i trzeba by było dopłacać do każdego meczu ligowego np. 30tyś (ze względu że 2 drużyny zysków nigdy nie przynoszą).

Pewnie większość drużyn by chciało mieć 2 drużynę więc można by wprowadzić opłatę jednorazową za "II drużynę"(jakiśVIP) w wysokości np: 30 zł by zmotywować twórców do wprowadzenia tej zmiany.
albo opcja bylaby dostepna dla posiadaczow silver i gold vipow Uśmiech

Druzyna z juniorow dobry pomysl ale zeby doplacac? NIEE!

Okej zysków brak zgadzam sie Uśmiech ale nie doplacajmy do tego interesu bo kluby z 4-5 ligi nie spia na kasie Uśmiech

I mecze w soboty tez popieram zeby nie byly w ten sam dzien co normalne ligowki.

Pozostaje kwestia czy zrobic calkiem nowe ligi czy dopiac to do 6 ligi... BO faktycznie druzyny z 6 ligi nie maja szans w rywalizacji nawet z juniorami z ekstra czy 1 ligi. Sam bym nie mial zapewne a awansuje w tym sezonie do 4...

Zwolen

Dobry pomysł! Ale trzeba by było ogarnąć coś, bo prawda, że jeśli wystawi się 2 drużynę to Ci co są teraz w najwyższych ligach zjedzą dodatkowo jeszcze nas i z 6 ligi nikt się nie wydostanie Język Nie wiem, może jakiś maksymalny skill wprowadzić np ze wyżej niż 70 nie mogą jeździć? Albo np. coś takiego jak U-18? Zawodnicy w wieku 16,17 i 18 mogliby tam jeździć. Wtedy byliby objeżdżani, ale też inne drużyny (nowi gracze majacy możliwości aby mieć seniorów (zawodników nawet o skillu 75) daliby radę , a liga 6 jaka byłaby ciekawa. Sam widze po sobie jak w mojej lidze tylko jedzie 3 graczy, a reszta to boty.

Jak dla mnie to właśnie te drugie drużyny tylko Juniorka, a dodatkowo drugą druzynę moga posiadać gracze występujący w 5 lidze i wyżej. A co jeśli 1 druzyna wystepuje w 5 lidze, a juniorzy/wychowankowie awansują do 5 ligi? Można

Pieniądze z tego jakieś powinny być, poza tym XP tak jak rośnie, dodatkowy dzien treningowy dla tych juniorów też powinien być.

Pomysł niesie duzo swiezosci i w ogole, gra stanie się ciekawsza, 7 ligi nie ma co tworzyc, tylko wlasnie uzupełnić te strasznie irytujące boty... REasumując, jak dla mnie sama juniorka w tych drużynach albo U-18, jakiś większy koszt za załozenie tej druzyny, np 1mln czy 2mln i tyle. Nic tylko czekać aż wdroży ktoś ten pomysł!
Pomysł bardzo fajny, jednak pozostają do rozwiązania kwestie wspomniane powyżej, aby nie zniechęcić nowych graczy kiedy będą na straconej pozycji w porównaniu z rezerwami, przynajmniej na początku. Wprowadzić też warunek aby rezerwy nie mogły jeździć w tej samej lidze co drużyna podstawowa. Na pewno zapełniłoby się 6 ligę zamiast wielkiej ilości bootów.

anonim-04

to zrobcie lige A i B
A normalna
B rezerwy

Zwolen

anonim
I co, Ci co są teraz w Elidze w Lidze A , to druga ich drużyna również będzie b. wysoko w lidze B.
Niekoniecznie z wysokich lig muszą być od razu wysoko. Wystarczy ustalić zasady, wg. jakich jest możliwe wystawianie zawodników w drużynie rezerw. Jest to jakiś pomysł aby prowadzić 2 drużyny: podstawową i rezerw.
Stron: 1 2 3 4