Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: 5 Liga 31 Klasa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Dlaczego nie ? Ty bd 1 a ja 2, rewanz u Ciebie nie mam szans :p a dziadka jakiegos chcesz kupic ?Uśmiech
a nie wiem czy dziadka byle jakies wzmocnienie na nasz mecz bodajże 6 marca xd
A wzmacniajcie sie... ja sobie ten sezon odpuszczam bo z wami i tak nie mam szans, w nastepnym postaram sie zawalczycUśmiech
Dzieki za pozdroUśmiech
heh spoko. też tak myślę żeby odpuścić ale jak przegram tylko z armorem to nie wyjdę z 5 ligi.i zalezy iloma bym przegrał bo wiśnia wzmocnił nutnickim ;(
widac na sparingu ze słabne wisnia wiesz Oczko
e tam ;p ja może na nasz meczyk też Cię kimś zaskocze bo jakby nie było pomiędzy 4 a 5 ligą jest przepaść ;d co do Twojego awansu to z 2 msc możesz awansować poprzez baraż albo od razu za bota wskoczyć ;D kurde wynik fajny szkoda defektu Suwińskiego ;p nie zapominaj też że rew jest na Twoim terenie więc będziesz miał niemały handicap..
no niby tak.wiesz cel utrzymanie mam spokojne ale apety rośnie z meczu na mecz co ma byc to bedzie xd
Ja postaram sie awansowac bo w 4 lidze wiecej kasy sie zarabia i tyle :p
ja zmieniłem narazie cel ten sezon odpuszczam już ale od następnego się biore o awans do 4 ligi i zmienić mam zamiar 5-6 zawdoników Duży uśmiech bo w meczu u mnie przegram z tobą plus dotego zgarniesz bonus i 3pkt w plecy będę ;(
nie rozumiem skąd ta pewność ;p to znaczy, że odpuszczasz 1 lub 2 miejsce czy w barażu się podłożysz ? ost też kogoś kupiłeś widziałem ;p
wiem że nie dam rady z 1 miejsca . więc a jak coś w barażu spróbuję chodz wiem że przegram i pozostane na następny sezon w 5 lidze xd. ta kupiłem sobie zawodnika chodz narazie on z rezerwami bedzie jezdził chwilowo xd
ja niedługo będę Goncerzewicza sprzedawał i Lubelczyka ;p
ten goncerzewicz tomoze bym go kupil
W sumie Wiśnia mogę z tobą przegrać tylko musze powalczyć o pkt bonusowy Duży uśmiech
przegrywając 46-44 nikt nie dostanie bonusa ;p a jak wygram np 47-43 to 3 pkt zainkasuje ;p ogólnie dziś jechałem sparing z 4ligowcem, któy zajmuje 4miejsce bodajże i przegrałem do 15 tak więc przeskok poziomu z 5 do 4 jest ogromny ;p
Stron: 1 2 3 4 5 6