Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: 5 Liga 31 Klasa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
no troche jest przeskok xd
a na aukcjach totalne syf jest .bo lukałem ;/ i jak tu się wzmocnić ;/

Royal Black Unia Leszno on ma szanse jak by wystawial non stop skład to ma szanse na 4 miejsce spokojnie
no gdyby on wystawiał skład od początku sezonu byłby kandydatem do awansu ;p
Czy ja wiem czy by był kandydatem . teraz po nowym roku zaczął wzmocnienia zakupować . gdyby grał non stop byłoby ciekawiej to na pewno .
no w zeszłym sezonie Royal zajął 2miejsce Oczko biorąc pod uwage jego 2 ost wzmocnienia to uwierz, że byłby kandydatem ;d
Był by ale nie jest . ale myślę że on od następnego sezonu zaskoczy i to bankowo
.
Dwa jego ostatnie transfery to faktycznie bomba, jak dla mnie. On tak jakos dziwnie gra, czesc meczy odpuszcza... nie wiadomo dlaczego bo nie wierze ze jest az taki zapominalski.
Gdyby gral powaznie to moglby sporo namieszac, bede mial konkretnego rywala w nastepnym sezonie...
bo licze ze was dwoch juz nie bedzie w 5 lidzeDuży uśmiech
gra na pół gwizdka po prostu jak mu się przypomni to wejdzie kogoś kupi a potem przez tydzień się nie loguje ;p zawodnikom leci sprawność bo nie jeździ sparingów ;D
nom -3 co tydzień jak nic leci . ale co poradzić xd
coś czuje że rpyal nie jednemu pkt odbierze patrząc po jego wzmocnieniach xd
na to wychodzi ;p
No ja nie moge! Royal dalej skladu nie wystawia! A zapewne na mecz ze mna wystawiSmutny
hehe kto wie. szkoda bo by było ciekawie i paru drużynom pkt by zabrał bankowo
ładny meczyk wiśnia Duży uśmiech lukłem po 11tej ten mecz o ładnie było xd

jakieś byśmy mogli zawody porobić typu Grand Prix lub SWC? fajnie by było

58:32 oby taki wynik w lidze był Duży uśmiech juniora musze sobie kupić jakiegoś dobrego
no powiem Ci, że jestem zaskoczony. Jakiś czas temu u siebie wygrałem 50-40 wzmocniłem się podobnie jak i Ty i tu dziś taki pogrom.. tego się nie spodziewałem. Zastanawiam się co jest tego przyczyną czy nowy silnik czy może Ty od naszego meczu miałeś jakieś skoki bo u mnie Łukowiaka i Frankowa objeżdżali ostatnio a dziś było na odwrót ;p podobnie z Niziołkiem było ;d czyżby atut własnego toru miał takie znaczenie ?
Stron: 1 2 3 4 5 6