Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: 5 Liga 31 Klasa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
nie mam pojęcia Wiśnia xd jednak dziadki w gazie są . co do skoków nie miałem ich tylko lekkie spadki siły itp. być może atut własnego toru.oby tak w lidze było w co wątpie
czemu nikt nic nie pisze? Duży uśmiech
nie ma co wszyscy czekają na nasz mecz xD a tak serio to mam nadzieje, że Royal nie wystawi składu na nasz mecz bo inaczej będzie nerwowo ;p
hehe rozumie . mi to już lotto czy dam rade czy nie cel i tak już mam osiągnięty utrzymanie się . a z tego co widzę to ROYAL wystawia skład i teraz w niedziele co ma mecz z tobą to może nie wystawi nie mam pojęcia .
Te zawody indywidualne co zorganizowałem to nawet ciekawe były . dużo zawodników z naszej ligi Duży uśmiech
dzis wynik dla cb bedzie 60:30xd
nie ma takiej możliwości nastawiam się na porażkę 50-40 ale będę walczył do końca ;d
oj chyba nie doceniam swoich jeźdzców ;p
hehe byłem bardzo blisko Duży uśmiech jestem jak taki ekspert Duży uśmiech
no całkiem blisko ;p dla mnie mecz Świrów kompletne zaskoczenie ;o tzn wiedziałem że Świry zwyciężą ale nie do 17 ;p
nom ładnie pojechał lepszy wynik niż ja zrobił z Częstochową Duży uśmiech
Koledzy... co najdziwniejsze -nawet motorkow nie zmienialem Uśmiech
A prawde powiedziawszy obawialem sie troche tego meczu, jak widac niepotrzebnie Duży uśmiech
Duży uśmiech no nie potrzebnie . a widziałeś sylta co armor ze mna zrobil na sparingu masakre hehe
Gratuluje koledze ARMOR LESZNO wywalczonego awansu do 4 ligi Duży uśmiech
jeszcze raz dziękuje. Łatwo nie było ale się udało. Do końca obawiałem się tego meczu tymbardziej po ciężkich sparingach z Turbiną. Ostatecznie młodość i fantazja poniosła do zwycięstwa ;D
Stron: 1 2 3 4 5 6