Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błędy nowej wersji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Ustawilem trening wewnętrzny dzisiaj o 14:15 i do tej pory się nie odbyl Oczko chyba błąd bo mamy środę i o 15 powinien byc
Nie działa trening wspólny, o 18 też nie ruszył


Odbył się z małym opóźnieniem o 18:17 Oczko

Henrik
Nie wiem czy też tak macie, ale w wersji mobilnej na komórce po całej stronie tam gdzie sie zjedzie to jeżdza z boku 2 panaele Godzina i Panel Gracza i nic nie idzie nacisnać

Teraz odkryłem ze data i panel gracza jeździ normlanie w komputerowej wersji. Tylko o tyle w mobilnej jest to uciążliwe że właśnie po boku też jest menu komórkowe no i oprócz tego jeździ też po całej stronie
Zgadza się to samo u mnie wracałem do domu i licytowałem zawodnika przez fona i masakra, trzeba by wywalić z wersji komórkowej te panele
popieram ! Uśmiech

kilerski13

Błąd: Nie działa auto odświeżanie meczu, mino że mam ustawione 30s

Pytanie: Ile czwórmeczy i zawodów indywidualnych można zorganizować naprzód?
u mnie się strona odświeża czy to przy 30 czy przy 60s
dostałem 2 nowe wiadomości i gdy chce sprawdzić to wyskakuje że wystąpił błąd z połączeniem ?
ja normalnie odbieram wiadomości
to odswiez recznie i powinno byc, ja tak mialem,odswiezylem i wskoczylo.

MarekAureliusz

Po odświeżeniu faktycznie działa, ale co jakieś parę minut mi też wyskakiwały te błędy, błąd połączenia z bazą danych i link do forum.

I ogólnie trochę zmula ta nowa wersja, nie wiem czy ona bardziej obciąża serwer?
Dzis jak sie 75 os rzucilo to cos sie wysypalo i nie moglo sie uruchomic na nowo. juz jest przywrocona pelna siła serwera
Po wejściu w terminarz rozgrywek nie ma możliwości otworzenia meczu, brak relacji LIVE oraz programu
No wcięło cholera Duży uśmiech
Coś nie tak jest z wyszukiwarką . Wcieło wogóle opcje wyszukiwania ??
Stron: 1 2 3 4 5