Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błędy nowej wersji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Hahaha dobre dzięki za poprawienie humoru
(2013-12-17, 21:15:00)Jack21 napisał(a): [ -> ]Co do tematu wypowiedzi zgadzam się z tym że coś jest nie tak z tym że Admini muszą kontrolować mecze żeby one szły i że wgl jest syf, że pomimo wyrzucenia wielu PRZYDATNYCH RZECZY gra muli i tnie bardziej od starej wersji i to nie jest miłe i nie ukrywajmy że trzeba to poprawić bo takie cyrki w 4meczach czy sparingach są do przeżycia to w lidze jest to niedopuszczalne.

tu sie z toba zgodzilem - to jeden z bardziej razacych bledow.

(2013-12-17, 21:15:00)Jack21 napisał(a): [ -> ]Jednakże nie zgodzę się aby wiele unowocześnień było dla bogatych, fakt motorki może nie wyszły najlepiej ale cóż takie życie
takie zycie ? to ewidentnie zmiana na plus dla graczy z wysokich lig z duzym budzetem


(2013-12-17, 21:15:00)Jack21 napisał(a): [ -> ]a są inne rzeczy których nie zauważyłeś jak chociażby pensje które najbogatszym wzrosły o 100% dlaczego o tym nie mówimy? oni jakoś nie płaczą z tego powodu, ba wielu mówi że powinny być jeszcze wyższe.

pensje nie wzrosly tylko najbogatszym , koszty wzrosly wszystkim graczom i tym z lig 6-tych i tym z pierwszych. a zastanowiles sie dlaczego nie placza ? dlaczego chca zeby byly jeszcze wyzsze ?
odpowiedz jest prosta - zbyt duza ilosc graczy z nizszych lig kupywala od pewnego czasu bardzo mocnych zawodnikow, juniorow itd . to automatycznie stwarza zagrozenie , ze juz niedlugo pojawi sie mocny rywal , moze nie w tym ale np w nastepnym sezonie lub za dwa.
chodzi o koszzty utrzymania takiego skladu . dla 6,5,4 ligi wydatek rzedu np 100000 tysiecy to juz spora suma, dla lig wyzej - zwlaszcza ekstraligi i lig pierwszych - to jak "puszczenie bąka po niedzielnym obiadku", tym bardziej , ze wlasnie tam jest skupisko dawnych "handlarzy" ktorzy mają wypracowany spory budzet . a dzieki takiemu ograniczeniu mozliwosci mlodych graczy dluzej utrzymaja sie na "stolku" lub tez przy odpowiednim obrocie sprawy (zwiekszenie jeszcze oplat) moga czaly czas brylowac na "gorze".

(2013-12-17, 21:15:00)Jack21 napisał(a): [ -> ]Dochody z meczów także zostały podniesione aby i Ci najniżej znajdujący się w łańcuchu SW zarabiali więcej,
no i wlasnie juz sie zaczal placz , ze sa zbyt duze zarobki z meczy w nizszych ligach - nie domyslasz sie dlaczego ?

(2013-12-17, 21:15:00)Jack21 napisał(a): [ -> ]wprowadzono opłatę na LT która bije najbardziej w bogatych bo chcąc wystawić za 10mln zapłacą 100tys samej opłaty,

myslisz ze 100tys dla takiego gracza ktory sprzeda zawodnika za 10 -czasem 15 milionow cos znaczy ? bo moim zdaniem kompletnie nie.
a co z graczami z 6 , 5 ligi ? wiekszosc z nich , zeby sprzedac zawodnikow musi wystawic cene 0 zl, a i tak na dzien dobry maja 500 zl w plecy niezaleznie od tego czy sie sprzeda czy nie , zwlaszcza , ze prowizja jest ukryta , a nowicjusze czesto nie maja o niej pojecia. moze wiec tu zrobic male udogodnienie - zwrot prowizji w przypadku braku sprzedazy zawodnika i okienko z naliczona prowizja pomiedzy oknem z iloscia dni pobytu na lt a przyciskiem "licytuj" ?

(2013-12-17, 21:15:00)Jack21 napisał(a): [ -> ]dalej szkółka wprowadzono nowe firmy aby Ci biedniejsi też mogli budować kosztem czasu

to jest fakt drobna zmiana w kierunku nowych graczy , tu przyznam racje, mimo tego iz wiemy ze 6 i 5 liga rzadko inwestuje w szkolke. ale ogolnie - to na plus.

(2013-12-17, 21:15:00)Jack21 napisał(a): [ -> ]także podsumowując wcale nie jest tak że nowa wersja jest dla bogatych a jeśli nie przekonałem Cię to chyba niezbyt uważnie ją przeanalizowałeś albo grasz w jakąś INNĄ nową wersję, inną niż my wszyscy, pozdro i na święta życzę koledze obiektywności Uśmiech

Dla nowych graczy i nizszych lig tez nie jest, a z analiza calkiem dobrze sobie radze. gram w ta sama grę z ta samą wersją, może tylko dodatkowo widze rzeczy , o ktorych ty nie chcesz z pewnych wzgledow pisac.
dzieki rowniez za życzenia, ja tobie tez pragne zlozyc zyczenia na swieta - zycze spostrzegawczosci Oczko w zyciu tez sie przydaje .

Pozdro.
Z tą spostrzegawczością to mnie rozjeb.. aż mi ręce opadły, bo sorry ale sam nie jesteś lepszy Duży uśmiech

(2013-12-18, 19:57:30)steel_rider napisał(a): [ -> ]takie zycie ? to ewidentnie zmiana na plus dla graczy z wysokich lig z duzym budzetem
bo pewnie nie spostrzegłeś wpisu Stefika jakoby pracował nad podziałem motoru na części co pomoże oszczędzać kasę tym z niższych lig?

(2013-12-18, 19:57:30)steel_rider napisał(a): [ -> ]pensje nie wzrosly tylko najbogatszym , koszty wzrosly wszystkim graczom i tym z lig 6-tych

no tu to wgl śmiech na sali stary!! raz że zostały wprowadzone współczynniki lig i za takiego samego zawodnika niższa liga zapłaci mniej a dwa że to w starej wersji trafiali się zawodnicy średnia 60 z pensją 7tys a teraz tak nie ma także co tu dużo mówić no nie popisałeś się, czyżby niedopatrzenie?

(2013-12-18, 19:57:30)steel_rider napisał(a): [ -> ]no i wlasnie juz sie zaczal placz , ze sa zbyt duze zarobki z meczy w nizszych ligach - nie domyslasz sie dlaczego ?

no tu możesz mnie wyzwać od ślepego ale bywam na forum po kilka razy dziennie a nie widziałem takiej skargi, jak byś był miły poprzeć to odpowiednim wpisem będę wdzięczny, na prawdę!

(2013-12-18, 19:57:30)steel_rider napisał(a): [ -> ]myslisz ze 100tys dla takiego gracza ktory sprzeda zawodnika za 10 -czasem 15 milionow cos znaczy ? bo moim zdaniem kompletnie nie.
no i znowu lipa kolego ostatnio szanowany gracz pj007 strasznie wykłócał się jakoby ta opłata była "bolesna" radzę częściej czytać co inni piszą a nie tylko swoje posty

to chyba tyle z tych wyliczeń, lecimy dalej? chętnie się pobawię z Tobą, na prawdę każdy Twój post rozbawia mnie do rozpuku, dobrze poprawić sobie humor pod koniec rokuUśmiech czekam na więcej, tylko chyba muszę pisać więcej bo nie będzie czego cytować nie? Język

MarekAureliusz

Zauważyłem, że w czwórmeczu, jeśli jedzie rezerwa toru, to nie wyświetla się ilość punktów zdobyta przez tą rezerwę toru tylko są przepisywane punkty zawodnika z numerem startowym o jeden mniejszym. Suma jest zliczona prawidłowo.
Stron: 1 2 3 4 5