Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błędy nowej wersji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Mecze o 16 nie ruszyly, caly dzien sobie ulozylem pod mecz i dupa.
Niestety ale zawody z godz. 16 się nie odbywają!!

kilerski13

U nie się zawiesił mecz po 10 biegu.

i po 12 się odwiesił.

MarekAureliusz

Lipa z tą nową wersją. Nie dość że usunięto część bardzo wygodnych i przydatnych rzeczy, to jeszcze mecze się tną, nie odbywają o godzinie o której powinny. Po 10 biegu długa przerwa, potem wskoczyły dwa biegi na raz. Co to ma być ja się pytam?
Bardzo frustrujące jest to że pomimo wywalenia wielu rzeczy gra muli okropnie, mecze muszą być puszczane ręcznie, pilnowane, niestety nie wszystko wyszło tak jak miało
szkoda że nie ma możliwości powrotu do starej tyle że z nowymi silnikami Duży uśmiech

Vinyll

Przestańcie narzekać , pierwsze mecze w nowej odsłonie należało się tego spodziewać , ale jeśli już za tydzień będzie lipa to będzie kłopot , Niestety pamiętam zmianę serwera i wspomnienia co najmniej średnie są .
Pozdrawiam
Vinyll
No wlasnie! Nie ma co narzekac, wiadomo ze przy zmianach nie wszystko zawsze idzie gladko!
Mam nadzieje ze za pare dni wszystko zostanie porzadnie dograne i nie bedzie juz wiekszych problemow.
Pozdro.

kilerski13

Ja nie narzekam, tylko zgłaszam błąd.
Brak możliwości zrezygnowania z budowy A dokładniej po kliknięciu "zrezygnuj " wyskakuje :

Wystąpił błąd #404 !
Nie znaleziono pliku lub folderu!

We could not find a file or folder!


Naprawione
Henrik
2x naliczyło mi za przystąpienie juniora do egzaminu, Stefik popraw Uśmiech

Kaska oddana
Henrik
Stefik luknij tu bo coś tu nie tak :
www.speedway-world.pl/i,mecze-4590

Koleś ma spara na 17.05.2013 17:00 Jednak rywal wyparował Duży uśmiech


Usunięty mecz Język
Henrik

lech

nie wystartowaly mecze z godz 17 4liga12klasa
drugi mecz ligowy i po krotce wniosek - mecze dalej sie tna , odstepy miedzy biegami nie sa rowne , casem trwaja po 5-6 minut , casem doslownie 5-6 sekund - jak wtedy prowadzic mecz? nie mozna w takim przypadku nawet zrobic zmiany , a dodajmy ze moze to byc kluczowy moment meczu.
gracze zostali "zacheceni" 100 tys kary za brak skladu do wystawiania go na mecz , ale co z tego jak i tak mimo swoich wysilkow moze im sie "wymsknac" zwyciestwo z rak. to wymaga reakcji i naprawy , bo kompletnie nie wplywa to pozytywnie na zatrzymywanie w grze i pozyskiwanie nowych graczy.
Poza tym , mysle ze sporo zmian wprowadzonych w nowej wersji - jest wprowadzonych pod katem graczy @ z wyzszych lig - ot takie spostrzezenie - np obnizenie znaczenia ilosci xp, zmiany z motocykami (zdecydowanie preferuja druzyny , ktore moga kupic po 5 nowych maszyn kazdemu zawodnikowi, na kazdy mecz ligowy) czy to aby na pewno fair w stosunku do nowych graaczy ? moim zdaniem to tez sa bledy nowej wersji i trzeba sie temu jeszcze raz uwaznie przyjzec.

a jesli nie ...hmmm to moze dajmy nowym graczom prawo handlu przez pierwszy sezon na LT tak jak to robili ci co maja dzisiaj kase i sa na wysokich lokatach w wysokich ligach? "wielcy" nie powinni miec nic przeciwko , przeciez dystans do nich jest taki duzy , wiec nie powinni sie niczego bac , a to bylo by sprawiedliwe posuniecie Uśmiech
Co do tematu wypowiedzi zgadzam się z tym że coś jest nie tak z tym że Admini muszą kontrolować mecze żeby one szły i że wgl jest syf, że pomimo wyrzucenia wielu PRZYDATNYCH RZECZY gra muli i tnie bardziej od starej wersji i to nie jest miłe i nie ukrywajmy że trzeba to poprawić bo takie cyrki w 4meczach czy sparingach są do przeżycia to w lidze jest to niedopuszczalne.
Jednakże nie zgodzę się aby wiele unowocześnień było dla bogatych, fakt motorki może nie wyszły najlepiej ale cóż takie życie a są inne rzeczy których nie zauważyłeś jak chociażby pensje które najbogatszym wzrosły o 100% dlaczego o tym nie mówimy? oni jakoś nie płaczą z tego powodu, ba wielu mówi że powinny być jeszcze wyższe. Dochody z meczów także zostały podniesione aby i Ci najniżej znajdujący się w łańcuchu SW zarabiali więcej, wprowadzono opłatę na LT która bije najbardziej w bogatych bo chcąc wystawić za 10mln zapłacą 100tys samej opłaty, dalej szkółka wprowadzono nowe firmy aby Ci biedniejsi też mogli budować kosztem czasu kurde jeszcze trochę bym powymieniał ale już pisać mi się nie chce, także podsumowując wcale nie jest tak że nowa wersja jest dla bogatych a jeśli nie przekonałem Cię to chyba niezbyt uważnie ją przeanalizowałeś albo grasz w jakąś INNĄ nową wersję, inną niż my wszyscy, pozdro i na święta życzę koledze obiektywności Uśmiech
Jack21, przeczytaj ze zrozumieniem mojá wypowiedz i stwierdzenia , których uzylem , napisz gdzie popelniles blad w swojej odpowiedzi . dziekuje za uwage.
Stron: 1 2 3 4 5