Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Parowe Mistrzostwa 4 Ligi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
W grupie A organizatorem 3 kolejki był Normis i te zawody zorganizował. Wysłał zaproszenia i zainteresowani przyjęli. 4 kolejka też jest zorganizowana. Myślę że nie ma problemu.
tu jest link:
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-35450
Mój skład od 3 kolejki do końca rozgrywek:

Apator Toruń, grupa F
Olgierd Knap, Beniamin Kempiński

Jak coś to w sobotę mam wolny termin i mógłbym zorganizować 3 rundę w grupie F tylko bym organizował 2 kolejkę z rzędu w tej grupie

MarekAureliusz

(2014-05-06, 16:42:42)Kwiatek napisał(a): [ -> ]Mój skład od 3 kolejki do końca rozgrywek:

Apator Toruń, grupa F
Olgierd Knap, Beniamin Kempiński

Jak coś to w sobotę mam wolny termin i mógłbym zorganizować 3 rundę w grupie F tylko bym organizował 2 kolejkę z rzędu w tej grupie

Nikt inny się nie zgłosił więc ja nie widzę innego rozwiązania. Tak więc proszę o linka jak zorganizujesz te zawody. Do soboty był czas na podawanie składów na 3 rundę więc mogą jeździć, ale od 4 rundy ci zawodnicy co podałeś.
Grupa F: PM4L
Ja nie zorganizuje bo mam juz w tym dniu turniej u siebie
może ktoś inny niech zorganizuje
za utrudnienia sorry.
21 kwietnia podawałem skład na 2 rundę i pozostałe. Natomiast na pierwszej stronie są podani zawodnicy z 2 rundy, więc do 3 rundy zapraszam Kempińskiego i Knapa.

(2014-04-21, 15:07:26)Kwiatek napisał(a): [ -> ]Kwiatek Apator Toruń skład na 2 rundę Ganowicz, Korzątkowski. Wszystkie pozostałe rundy Kempiński, Knap.

Oto link do 3 rundy grupa F:
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-35663

Andrzej Kamykowski z drużyny KSA 1962 ma zajęty termin, więc jedzie tylko Lambert Maciejowski.
Halo halo Uśmiech chwile czlowieka nie ma i juz zamieszanie Uśmiech trzecia kolejka w grupie A chyba sie odbedzie, w razie W dac znac, mam wolny termin. Moze byc zupelnie inna grupa, tez damy rade, pozdro i sorry ale mam zapier*** w pracy Uśmiech ale postaram sie szybko dzialac Uśmiech

MarekAureliusz

Tak, zawody zostały zorganizowane przez wylosowanego organizatora, nie pojawiła się żadna informacja o tym wcześniej. Więc możesz organizować jakieś własne zawody Uśmiech na razie wygląda że wszystko jest ok, jedynie brakuje jeszcze linka od użytkownika Selena na 4 kolejkę, jak coś więcej będzie wiadomo będziemy informować
Jeśli chodzi o grupę B, to zawody zorganizuję w sobotę, bo cóż może ktoś jeszcze zmianę zgłosi, gdyż ma takie prawo, a ja wolę poczekać z zapraszaniem Uśmiech
Link do czwartej kolejki grupa B

http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-35792

MarekAureliusz

3 kolejka podsumowana, proszę o wysyłanie naproszeń na 4 kolejkę

Zwolen

grupa B, zwol-itek
zmiana zawodnika, zamiast siebuły bedzie dalej jezdzic Beniamin Świerżyński
Podaję skład na drugą rundę

Arthur Adams
Dionizy Dudek

MarekAureliusz

(2014-05-12, 14:44:46)piter1906 napisał(a): [ -> ]Podaję skład na drugą rundę
Arthur Adams
Dionizy Dudek

Proszę o podanie o jaką drużynę chodzi (najlepiej też w której grupie), bo albo ja nie zauważyłem, albo nie masz takiego samego nicka na forum i w managerze.

Zwolen, rozumiem że też chodzi Ci o drugą fazę turnieju, tak?
Drogi MarkuAureliuszu, przecież chodzi o drużynę Primavera Toruń Uśmiech

MarekAureliusz

Sygnatura jak byk a ja jej nie widzę Duży uśmiech
Dzięki Marek Uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20