Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Parowe Mistrzostwa 4 Ligi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

MarekAureliusz

II kolejka podsumowana
Zmiana od najblizszej mozliwej kolejki. Iwo Katolicki i Kasper Zralek
Zmiana w składzie na stałe, Sokół Świdnik grupa G za Cody Gosman August Rączy
SKLAD NA 4 RUNDE W GRUPIE I BAJSZCZAK , WOJCIK

MarekAureliusz

3 kolejka zaktualizowana, nie ma linków do zawodów w grupach H i I, zaraz dowiem się u organizatorów kolejek czy zorganizują zawody.
W grupie H wszystko gra, tu jest link do zawodów

http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-36568

MarekAureliusz

Ok, w grupie I też już jest, wszystko naniesione w pierwszym poście.
ORGANIZATOR 4 RUNDY W GRUPIE I NIE ZAPROSIŁ MOJEGO ZAWODNIKA MIANOWICIE WÓJCIKA WYSŁAŁ TYLKO JEDNO ZAPROSZENIE DO BAJSZCZAKA CZEKAM NA ZAPROSZENIE

MarekAureliusz

Napisałem do gościa, zobaczymy co z tego będzie, bo ostatniej mojej wiadomości z 11.06 do tej pory nie odczytał...
proszę o skorygowanie mojego składu,
Sokół Świdnik grupa G
Bogusław Jabłoński, August Rączy

MarekAureliusz

4 kolejka podsumowana, gratulacje dla tych co awansowali do półfinału, a reszcie dziękujemy za udział.
Co do problemów w grupie I z niezaproszeniem trzech zawodników, nie wpłynęło to na awans drużyn dl dalszej fazy dlatego jedyną karą dla organizatora tamtej kolejki będzie to, że nie zorganizuje on już w turnieju żadnych zawodów.

Grupy półfinałowe podzielone, organizatorzy na razie nie zostali rozlosowani, poproszę o zgłoszenie się ochotników do zorganizowania pierwszej kolejki w poszczególnych grupach, dalsze kolejki zostaną rozlosowane.
Sokół Świdnik (kolarek) 1grupa mam wolny termin

MarekAureliusz

Ok, jesteś wpisany, czekam na link, pozostałe kolejki rozlosowane.

Potrzebny jeszcze ochotnik do P2
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20