Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Parowe Mistrzostwa 4 Ligi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Zwolen

No tak, bo juz teraz oprocz 4 kolejki nie bedzie juz tak?

MarekAureliusz

No zgadza się, po 4 kolejce awansują po 4 drużyny z grupy i będziemy jechać drugą rundę.

Przy okazji prośba, jeśli spodziewacie się, że możecie awansować, nie zakładajcie na razie zawodów indywidualnych na soboty od 24.05.
chciałbym od następnej rundy dokonać zmiany k.s.serce radlin w miejsce Grzesińskiego Handzlik
Od następnej rundy dokonuję zmiany.W miejsce Norberta Machińskiego pojedzie Emanuel Pilat.Brunon Zbączyniak pozostaje.
Zły Cholerka ! Ustawiłem na 24-05 zawody i co teraz będzie ? Jak to możliwe to w tym dniu nie róbcie ze mnie gospodarza meczu. Z góry dziękuję a na przyszłość wezmę na wstrzymanie --- obiecuję ;D

MarekAureliusz

4 kolejka podsumowana, w najbliższym czasie pojawi się też rozpiska nowych grup i organizatorów.
Zespoły które awansowały są zaznaczone na kolorowo - gratulacje!
Pozostałym dziękujemy za udział i zapraszamy na następną edycję.

Zwolen

moge prosic o zaktualizowanie mojej pary zawodnikow? bo jakos tam awansowalem ;d swierżyński beniamin, nikodem brejniak Oczko

MarekAureliusz

Zrobione.

Nowe grupy rozpisane, przypominam, że bezpośredni awans wywalczą drużyny z pierszych pięciu miejsc oraz jedna drużyna z najlepszym wynikiem z miejca szóstego.
Proszę o zakładanie zawodów i zapraszanie zawodników na pierwszą kolejkę.
Grupa G 1 kolejka

http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-36120

Nikodem Brejniak (Zwol-Itek) ma zajęty termin....

Zwolen

kurde, faktycznie. To zaproś Szarewicza, jeśli on też nie, to Kowalskiego, jeśli ten też nie to Parafiańczyk Duży uśmiech
Ok. Dla Kowalskiego poszło:-) zgłoś zmianę
ZMIANA W SKLADZIE GRUPA I NA 31 .05 W MIEJSCE WOJCIKA POJEDZIE BYSTRA A ZNIM BAJSZCZAK
Zły Znowu wtopa i muszę zrobić zmianę. Grupa I na 31.05 podaję nową parę. NOWICKI i ZYBEK (zamiast FALGIERA). Przepraszam za kłopot ale tak mi się palec na telefonie dziwnie przesunął,że Falgiera przypadkowo zapisałem gdzie indziej...Szkoda ;C
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20