Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: 1.2 odwieczna druga eliga
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jak tam po obozach Panowie i Panie...?Jakie szanse wg Was ma każdy z nas na wejście do wymarzonej eilty?

Szanse oceniam tak:
1. Ks.Stal Gorzów Wielkopolski
2. Elana Toruń
3. Speed Fordon
4. Stal_Piaski
5. ASTECK Zielona Góra
6. ZKS Zdunek Rzeszów
7. Żubr
8. Polmo
9. FC STOJAK BYDGOSZCZ
10. Noteć Czarnkow

ciężko tak na świeżo po pierwszej kolejce ocenić ale mniej więcej tak bym to widział na koniec sezonu
Myślę że wygra naszą grupę koleżanka prowadząca Elanę Toruń,Ja zbieram punkty do utrzymania potrzebne i pozbywam się 2 dziadków ze składu,Chyba że jakaś okazja się trafi na liście to wcześniej.

Szanse oceniam tak:
1.. Elana Toruń
2. Speed Fordon
3. Ks.Stal Gorzów Wielkopolski
4. Stal_Piaski
5. ASTECK Zielona Góra
6. ZKS Zdunek Rzeszów
7. Żubr
8. Polmo
9. FC STOJAK BYDGOSZCZ
10. Noteć Czarnkow
Żeby beniaminek od razu był faworytem ??? Panowie wstydźcie się.

speed_55

Dwóch wapniaków wywalilem ze podstawowego skladu ale liczę na środek tabeli. Elana może należeć do faworytów ale to sie okaże po kilku kolejkach.
Większość poszła w odmładzanie składu dlatego beniaminek stał się faworytem do wygrania Ligi.
dokładnie i może z hukiem wszystkich pojechac

speed_55

Źle się dzieje, trzeci mecz w plecy. Wkurza mnie to, że zużycie maszyn ma tak znaczny wpływ na osiągane czasy.
U mnie planowany szary koniec tabeli, dziwne że widzieliście mnie na 5 miejscu Język
Martwi mnie ta moda na odmładzanie składu , akurat wtedy kiedy ja odmładzam. Ceny juniorów przez to drastycznie wzrosną.
Dziadki się dobrzy kończą i dlatego wszyscy odmładzają składy.A ceny niestety będą wysokie bo nastała wielka moda na odmładzanie.

speed_55

Dziadki przechodzą na emeryturę a młodych koksów juz nie ma. Wiekszość graczy ma niezwykłą przypadłość - nadmiar kasy. Perełek na LT brak.
2 dni temu, 19latek, talent5 ze średnią 77-78 był do kupienia Uśmiech

adja

teraz na LT jest młodziak 21 lat tal. 5 średnia 88
nawet dwóch podobnych Oczko
Jest też 20 latek ze średnią 81.4 też z talentem 5
Stron: 1 2 3