Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Obniżenie skilla GM_Arek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
obniżenie nowym bez ruszania obecnych zawodników spowoduje kilku-sezonową dziurę jeśli chodzi o nawiązywanie walki jednych z drugimi. Moim zdaniem bez sensu takie rozwiązanie
Czy odjęcie skilla u zawodników nie powinno odbyć się przed obozami ??
oczywiście że nie: blokada nabijania dni treningowych gdy skill =100 oraz odjęcie są całością Uśmiech
Jaki sens miałoby odjęcie ich przed obozami, by uwolnić możliwe wbicie naddatków podczas obozu?
Hmmm, a co za różnica, czy wykorzystają naddatki w trakcie obozów, czy po ich zakończeniu, co daje tobie różnica 5 dni ?? Starzy zawodnicy i tak zyskają max po kilka dni na obozie.
mam juniora, ktory ma 15 lat
wg rozpiski 5/6 Marca bedzie mial 16 lat oraz 5/6 Marca odejmiecie mu po 3 na kazda umiejetnosc (talent 5)
7 Marca jest egzamin juniorow - zalozmy ze zda i pojawi sie w skladzie
10 Marca po zakonczeniu obozow beda odejmowane wszystkim zawodnikom po 4 pkt z kazdej umiejetnosci
Czyli moj junior, ktory ma 47 teraz spadnie do 40 ???
też się obawiam tego żeby cyrków nie było że tym juniorom 2x odejmie
Panowie jakie cyrki? Jest napisane oddzielnie spadki w szkółce a spadki po obozie? Jest.wiec o co chodzi?
Od kiedy junior z szkolki bierze udział w obozie???
Pierwsze słyszę.wiec jak po obozie może mu spaść skil.
czyli z powyzszej wypowiedzi wynika, ze jak nie wysle seniora na oboz to mu nie odejma 4 pkt - bzdura!

przeczytaj rozpiske przerwy miedzysezonowej i logicznie pomysl , dwa spadki w zaden sposob sie nie wykluczaja

a wogole to pytanie bylo do GM_Arka a nie do Ciebie, bo skad Ty mozesz wiedziec jak jest napisany kod
Na pewno w założeniach jest tylko raz odjęcie 4 pkt skila, tylko pytanie czy ktoś pomyślał o tym że w środę będzie egzamin i zawodnicy z odjętym już skilem wskoczą do składu i żeby nie było sytuacji, że im drugi raz odejmie 4 pkt.
(2017-02-16, 10:25:08)Hyziu napisał(a): [ -> ]Hmmm, a co za różnica, czy wykorzystają naddatki w trakcie obozów, czy po ich zakończeniu, co daje tobie różnica 5 dni ?? Starzy zawodnicy i tak zyskają max po kilka dni na obozie.

Pewnie chodzi o to, że zawodnicy ze skllem 100 nie dostają dodatkowych dni treningowych na obozie i gdyby obcinki były przed obozami zyskali by na treningu.

Co do odjęcia zawodnikom po egzaminie, to tez nieco sie obawiam, że skrypt może skasować po raz drugi
spokojnie, nie odejmie podwójnie
(2017-02-16, 12:09:41)7Shem7 napisał(a): [ -> ]czyli z powyzszej wypowiedzi wynika, ze jak nie wysle seniora na oboz to mu nie odejma 4 pkt - bzdura!

przeczytaj rozpiske przerwy miedzysezonowej i logicznie pomysl , dwa spadki w zaden sposob sie nie wykluczaja

a wogole to pytanie bylo do GM_Arka a nie do Ciebie, bo skad Ty mozesz wiedziec jak jest napisany kod

Mysle ze GM_Arek Ci odpowiedzial .
Ok nie do mnie ale kazdy moze tu napisac a po 2 dla mnie to bylo logiczne od poczatku.
Ja sie zapoznalem dokladnie ale z Twojej wypowiedzi wynika ze TY nie bardzo.
A po 3 jeszcze w wyzszym poscie pisales sam o juniorze!!!wiec na ten post odpowiedzialem wiec nie wiem po co nagle piszesz o seniorze?
odpowiedzial mi godzine temu ,a Ty jak zwykle swoje musiales dodac - masz placone od kazdej wypowiedzi ? Język
zadalem tylko pytanie bo w rozpisce jest napisane WSZYSTKIM ZAWODNIKOM odjete bedzie po 4 i nie bylo mowy o zadnych wyjatkach
Ok przepraszam ze sie udzielalem.
spoko jest OK Duży uśmiech
Stron: 1 2 3 4