Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Wysp zawodników po sezonie GM_Arek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Hmm co do wysypu

Jesli zostanie on wyłączony to ok. Ale może zamienić to na wystawienie zawodników przez automat po tym jak klub stanie się botem.

Wtedy mamy upieczone dwie pieczenie na jednym ogniu.
Jestem za pozostawieniem wysypu po sezonie, ale po modyfikacji.
Gorsze kluby mieli by handikap tzn. gracz z drużyną w rankingu wyżej musiał by drożej zapłacić żeby przebić tego słabszego np. 1 pozycja to 5000 więcej za zawodnika.
Kombinatorstwo.

Klub w niższej lidze nie oznacza słabszy.

Manager może kamuflować kase i tanio kupować w niskiej lidze by zbierać fundusze na konkretnych.

Nie karajcie klubów że są w TOP. Tylko dlatego że są w TOP.
(2016-12-23, 19:28:23)pj007 napisał(a): [ -> ]Kombinatorstwo.

Klub w niższej lidze nie oznacza słabszy.

Manager może kamuflować kase i tanio kupować w niskiej lidze by zbierać fundusze na konkretnych.

Nie karajcie klubów że są w TOP. Tylko dlatego że są w TOP.

boisz sie ze Ci konkretnych zabraknie?przeciez to Ty jestes najbardziej aktywny na liscie i kupujesz kogo chcesz tym samym moze ograniczyc liczbe zawodnikow jesli chodzi o kupno bo inni np z Toba szans nie maja.tak samo jest z wysypem mnie nie stac zeby przebic twoje oferety.
Jestem za Uśmiech po co to komu Język
Pj ciebie to ukarać powinni x2 Język
Jestem za pozostawieniem wysypu, to daje szanse nowym graczom, po za tym ograniczył bym go. Jak zakładałem konto było ponad 1tys graczy, teraz jest ich około 460 i w wysypie nadal 250 zawodników. Jak dla mnie ograniczyłbym ilość zawodników do np. 100 najlepszych. Dlatego ponieważ i tak większość co się teraz pokazuje na wysypie to słabiaki. Dzięki temu jest większa konkurencja na wysypie i więcej osób będzie szukać na LT zawodników.
Witam, Ja tez jestem za likwidacja tych zawodników z "wysypu" sprawi to iż większy nacisk każdy położy na szkółkę, teraz jedni trenują swoich zawodników a inni czekają na wysyp.....
(2016-12-23, 19:35:38)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]
(2016-12-23, 19:28:23)pj007 napisał(a): [ -> ]Kombinatorstwo.

Klub w niższej lidze nie oznacza słabszy.

Manager może kamuflować kase i tanio kupować w niskiej lidze by zbierać fundusze na konkretnych.

Nie karajcie klubów że są w TOP. Tylko dlatego że są w TOP.

boisz sie ze Ci konkretnych zabraknie?przeciez to Ty jestes najbardziej aktywny na liscie i kupujesz kogo chcesz tym samym moze ograniczyc liczbe zawodnikow jesli chodzi o kupno bo inni np z Toba szans nie maja.tak samo jest z wysypem mnie nie stac zeby przebic twoje oferety.


Jest pewna kolej rzeczy, kiedyś też zaczynałem od 5 ligi i systematyczny rozwoj wywindował mnie do E-ligi.

Zauwazylem ze ci z niskich lig chcieliby w 2 sezony dogonić stasrych zawodników. Tak być nie powinno. To gra ekonomiczna i strategiczna nie strzelanka Uśmiech

Moich ofert nie powineneś przebić tu jest prawidłowość. Stilon Gorzów nie przebije ofert Legii Warszawa. Tak ten świat skonstruowany. Kiedyś ty bedziesz to Legią Uśmiech
(2016-12-24, 13:43:12)pj007 napisał(a): [ -> ]
(2016-12-23, 19:35:38)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]
(2016-12-23, 19:28:23)pj007 napisał(a): [ -> ]Kombinatorstwo.

Klub w niższej lidze nie oznacza słabszy.

Manager może kamuflować kase i tanio kupować w niskiej lidze by zbierać fundusze na konkretnych.

Nie karajcie klubów że są w TOP. Tylko dlatego że są w TOP.

boisz sie ze Ci konkretnych zabraknie?przeciez to Ty jestes najbardziej aktywny na liscie i kupujesz kogo chcesz tym samym moze ograniczyc liczbe zawodnikow jesli chodzi o kupno bo inni np z Toba szans nie maja.tak samo jest z wysypem mnie nie stac zeby przebic twoje oferety.


Jest pewna kolej rzeczy, kiedyś też zaczynałem od 5 ligi i systematyczny rozwoj wywindował mnie do E-ligi.

Zauwazylem ze ci z niskich lig chcieliby w 2 sezony dogonić stasrych zawodników. Tak być nie powinno. To gra ekonomiczna i strategiczna nie strzelanka Uśmiech

Moich ofert nie powineneś przebić tu jest prawidłowość. Stilon Gorzów nie przebije ofert Legii Warszawa. Tak ten świat skonstruowany. Kiedyś ty bedziesz to Legią Uśmiech

głębokie :Język wzruszyłem się Język
Mały a w oko Język
co wy za bzdury piszecie ???? nowego klubu nie stać na zawodnika z wysypu !!!!!!!!!!!!!!!! nie ma szans w tej walce więc pozostawienie tego nie jest dla nowych tylko dla bogatych i nie mówcie w imieniu nowych próbując przepchnąć własne chore ambicje,

czekam na pomyje .... tylko kubłami proszę ....
To w takim bądź razie można wprowadzić ograniczenia np. Ekstraliga= 1 zawodnik z wysypu; 1 i 2 liga = 2; 3 i 4 liga =3; 5 liga =4 a 6 liga =5
A zawodnicy którzy są dawani do wysypu to max wiek 27 lat ewentualnie 30 Uśmiech

W końcu jak to mówią "dwóch ludzi się zbierze i mają trzy pomysły" Duży uśmiech
Cxytam i czytam i niewierzę Uśmiech

Klubu z top nie interesują zawodnicy ze srednią poniżej 96.

A wy byście chcieli koksów. Zawodnicy na miare swojej ligi i możliwości. A takich jest łątwo kupić.

JA tu zeżarłem sporo czasu n tej grze i zaczynałem od zera. Wiem jak to wygląda. Teraz to jest lajcik bo topowe kluby mało kupują. Nie to co było z 8-9 sezonów temu.

Teraz macie lajcik.
(2016-12-25, 08:51:50)pj007 napisał(a): [ -> ]Cxytam i czytam i niewierzę Uśmiech

Klubu z top nie interesują zawodnicy ze srednią poniżej 96.

A wy byście chcieli koksów. Zawodnicy na miare swojej ligi i możliwości. A takich jest łątwo kupić.

JA tu zeżarłem sporo czasu n tej grze i zaczynałem od zera. Wiem jak to wygląda. Teraz to jest lajcik bo topowe kluby mało kupują. Nie to co było z 8-9 sezonów temu.

Teraz macie lajcik.
Zgadza sie ale Ty akurat kupujesz wszystkich.
Jestem za likwidacja wysypu. Jesli mówimy o drużynach bootach to po zamknięciu konta (po jakimś czasie) wystawiać ich zwodników, przynajniej będzie to aktywowało innych aby śledzili co się dzieje w grze w nie byli aktywni głównie podczas wysypu. Osobiście z wysypu nie korzystam bo mam inną politykę kadrową.
Stron: 1 2 3 4 5