Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Wysp zawodników po sezonie GM_Arek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5

Misiek81

Jestem za likwidacja
No więc jeśli chodzi o mnie to zbytnio nie interesuje mnie wysyp bo tak naprawdę nic ciekawego tam nie ma. Dla prawdziwego TOPu raczej też nie. Proponuje sobie zobaczyć po co powstał wysyp - po to by pomóc graczom mniej zamożnym dokonać transferu mniejszym kosztem.

Według mnie ta decyzja to:
- zwiększenie przepaści między bogatymi a biednymi Uśmiech
- zrównywanie SW z SMem
(2016-12-25, 10:57:35)szuwarek napisał(a): [ -> ]Jestem za likwidacja wysypu. Jesli mówimy o drużynach bootach to po zamknięciu konta (po jakimś czasie) wystawiać ich zwodników, przynajniej będzie to aktywowało innych aby śledzili co się dzieje w grze w nie byli aktywni głównie podczas wysypu. Osobiście z wysypu nie korzystam bo mam inną politykę kadrową.

Tak ja pisałem jestem za likwidacją, ale żeby coś się działo to popieram propozycję szuwarka aby po zamknięciu kąta wystawiać wszystkich zawodników.
sandro85, na co to daje szanse nowszym graczom? na kupienie zawodników, których pozostawią na liście najbogatsi? a nie lepiej, by takich zawodników najbogatsi próbowali kupić od innych graczy, by to im zostawały pieniądze na koncie, a nie szły w niebyt?

zinekj, Mariusz70, dokładnie! Uśmiech

kamykov, a ja uważam, że jeśli młodszy gracz wyszkoli zawodnika godnego zakupu przez TOP (a jest w stanie), to niech ma możliwość sprzedania im go po dobrej cenie. wysyp powoduje spadek cen i znikanie kasy, zamiast "wpychanie" jej klubom szkolącym zawodników.

Co z tego, że teraz można taniej kupić jakiegoś tam zawodnika z wysypu, jak i tak perełki zgarniają najbogatsi. Zasada jest prosta:
- następuje wysyp
- najbogatsi ściągają tych najlepszych i wymieniają ich za dziadków
- dziadek zostaje sprzedany w dół za dość dużą kasę

I teraz zamiast najbogatsi szukać zawodników w innych klubach (często mniej zamożnych) i im płacić kasę, to skupują zawodników płacąc nikomu, a dziadków odsprzedają "w dół"
Mnie to wysyp za bardzo nieinteresuje bo naprawdę nie ma w nim fajnych zawodników, choć raz na jakiś czas jakiś Ekstraligowy klub przestaje grać to może znaleść się jakiś fajny gracz. Po za tym na wysyp idą zawodnicy z najwyższym skillem czyli 30-32 lata - sami emeryci którzy mogą dożyć swego żywota w 4 lidze, a tak fajnie by było kupić takiego 20 letniego młodzieżowca.

Wydaje mi się że po zablokowaniu wysypu, znów ceny poszybują w górę jak w moich złotych czasów i znów się wzbogacę Język (10 mln za średniej jakości 1 ligowca wrócą do łask)
ceny zweryfikuje stopniowo sam popyt. tyle że pieniądze nie będą trafiać donikąd, a do konkretnego gracza. Wzrosną ceny? możliwe. Ale wtedy i klub e-ligowy i 4-ligowy szkolący zawodników za transfer dostanie stosunkowo tą samą wysoką kwotę za podobnej klasy zawodnika.
Nie będzie chętnego na zakup ze śr 95 za 5 mln? to albo będzie się kisił w swoim klubie, ale zostanie wystawiony na LT za niższą kwotę

Turbina

Jestem za
Jestem za likwidacją wysypu ! Tak w ogóle to rynek transferowy rozpoczął bym po rozegraniu ostatniego meczu 14 kolejki a zakończył bym go przed 1 kolejka Uśmiech Gracze po miedzy 11/12 kolejka aż do 14 kolejki wystawiali by zawodników na sprzedaż do tego wysypałbym 100 zawodników z Botów ! W trakcie sezonów nie byłoby możliwości kupna zawodnika Uśmiech Można by było w okienku letnim dopuścić wypożyczenia gościa ale tylko 1 dla każdej drużyny po sezonie ten zawodnik wracałby do macierzy ( wiem ze to trudne zadanie by było ) Język Przecież chcemy wychowywać swoich zawodników dla tego ograniczył bym rynek Język
, zamknięcie rynku w trakcie sezonu może moim zdaniem dobić grę całkowicie. dlaczego? już po 3-4 kolejkach będziesz wiedział jaki masz status w lidze. wiedząc że bez wzmocnień jest to maksymalnie środek tabeli, już na początku sezonu skazujesz siebie na "dojechanie sezonu do końca" i czekanie na następne okno. Efekt? albo poczekasz, albo z nudów zakończysz grę
Zgadza się!
A jeszcze pytanie następuje czy uda się kupić w owym okienku porządnych rajderów, bo jeśli nie to po co grać?
A może by tak zostawić wysyp zawodników, tylko by zrobić limit wiekowy by nie było dziadów na LT
kamykov, dla mnie wysyp to tak naprawdę może być maszynka do robienia kasy.
Najbogatsi, nawet jeśli dany zawodnik niekoniecznie złapie się do składu, mogą wykupić każdego wartego zachodu zawodnika z wysypu. Później z braku laku, ktoś kto będzie chciał się wzmocnić akurat takim zawodnikiem, siłą rzeczy będzie musiał zapłacić wcześniejszemu nabywcy z wysypu kwotę jaką ten za zawodnika zawoła.
Uważam ze sprawa wysypu jest przesadzona.
Większość pisala tu ze jest za likwidacja.
Też jestem za likwidacją, ale jestem przeciwny okienkom transferowym, niech LT zostanie taka jak jest!
(2017-01-28, 11:50:19)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]Uważam ze sprawa wysypu jest przesadzona.
Większość pisala tu ze jest za likwidacja.

aha czyli po wypowiedziach 15 osob doszedles do wniosku, ze sprawa przesadzona na obecnie 433 graczy - no to brawo!
uwazam ze wszystkie zmiany, ktore chcecie wprowadzac powiny byc w grze w aktualnosciach podane i wtedy zobaczyc ile jest za ilu przeciw, nie mowie o polowie graczy, ale chociaz wysluchajcie ze 100 osob, zrobcie jakies glosownie, czy cos.
Kazdemu mozna wyslac nawet wiadomosc indywidualna zeby zachecic do oddania glosu.
Na forum nie wszyscy zagladaja, co widac po ilosci wypowiedzi

Dobrze, ze przy wyborach nie biora tylko wynikow z Podkarpackiego bo juz dawno bylo by zle
Stron: 1 2 3 4 5