Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Wysp zawodników po sezonie GM_Arek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
(2017-01-30, 12:08:50)7Shem7 napisał(a): [ -> ]
(2017-01-28, 11:50:19)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]Uważam ze sprawa wysypu jest przesadzona.
Większość pisala tu ze jest za likwidacja.

aha czyli po wypowiedziach 15 osob doszedles do wniosku, ze sprawa przesadzona na obecnie 433 graczy - no to brawo!
uwazam ze wszystkie zmiany, ktore chcecie wprowadzac powiny byc w grze w aktualnosciach podane i wtedy zobaczyc ile jest za ilu przeciw, nie mowie o polowie graczy, ale chociaz wysluchajcie ze 100 osob, zrobcie jakies glosownie, czy cos.
Kazdemu mozna wyslac nawet wiadomosc indywidualna zeby zachecic do oddania glosu.
Na forum nie wszyscy zagladaja, co widac po ilosci wypowiedzi

Dobrze, ze przy wyborach nie biora tylko wynikow z Podkarpackiego bo juz dawno bylo by zle
No właśnie brawo.co do tego ze mozna na grze graczy spytac a nie na forum to z tym nie do mnie.a po 2 na forum każdy moze konto założyć.
Skoro inni maja w dupie sue wypowiedzieć wiec znaczy ze sie zgadzają i gm arek wzisl pod uwagę graczy którzy sie wypowiedzieli.proste?
Tak z 5-6 sezonów temu to jeszcze może i było co wybierać w tym wysypie, bo obecnie to jest jeden wieli shit i właśnie teraz najwięcej kupują nowicjusze, którzy za małą kasę biorą dziadków po 30 parę lat z dużym skilem i po chwili kończy się kasa dziadkowi lecą skile i razem z tym kończą się chęci do gry. Bo nowych nie ma za co kupić. Poruszałem temat wysypu po ubiegło sezonowym na SB, żeby to zmienić i ograniczyć wiek to chociaż będzie wśród czego wybierać. Najsensowniejsze jednak byłoby wywalanie zawodników na LT zaraz po przejęciu ekipy opuszczonej przez bota. Wówczas żaden wysyp nie byłby potrzebny.
Arek że tak zapytam zaglądasz na LT?? W tej grze nawet od żywego managera ciężko cokolwiek kupić. Szkolenie i nowy gracz ?? Chyba nie wiesz co mówisz, zanim ktokolwiek rozbuduje szkółkę na poziom na którym będzie ktokolwiek sensowny wychodził z niej to zdąży osiwieć, wypadną mu ostatnie zęby i może zostanie tutaj z 5 graczy i nie będzie miał komu ich sprzedać Duży uśmiech Ta gra już wg mnie umarła i nie ma szans na jej odbudowanie grają w nią tylko zapaleńcy.
Szansa jest zawsze Uśmiech
Zgadzam się że wysypu nie powinno być bo to bez sensu i zgadzam się Hyziu z Tobą że zawodnicy z drużyn które stają się botami powinni być automatycznie wystawiani na LT z tym że nie za zero złotych, niech to będzie chociaż połowa ich wartości. A jeżeli nikt ich nie kupi to powinni być (ci do 26 lat) przydzielani do nowych drużyn.
To są chyba najrozsądniejsze wyjścia.

Uważam też że z każdego omawianego tematu powinna być robiona ankieta w grze z możliwymi odpowiedziami i z odnośnikiem do danego tematu na forum żeby ktoś nie zorientowany mógł zapoznać się z dyskusją.
Panowie, zróbcie sobie zamkniętą ligę i grajcie w 100 osób. Niedawno przechwyciłem klub, dziś zarejestrowalem sie na forum i .... jestesm zazenowany wpisami. Myslalem, ze trafilem na dobrego managera zuzlowego a tu jak widac po forum nikt nic nie wie. Problem zrobic pensje dla zawodnikow? W managerach pilkarskich( bo takie tylko znam) zawodnik niechciany np. w 2 lidze nigdy nie przejdzie do 5. i te wyniki po 75:0. Kazdy swiezak w 5 lidze czeka caly tydzien na pojedynek, ktory wygra do 0. Dla niezbyt kumatych dodam , ze byla to ironia. W czwartych ligach nie ma nieaktywnych? są. Pewnie i w 3 są. Dajcie mam nowym jakąś frajdę z gry i wędkę. Coz, jestem tu nowy i chcialbym niewiadomo co. Chciabym zwyczajnie fajnej gry. Rozumiem, ze to prywatna inicjatywa i pare osob wklada w to wiele przede wszystkim czas. Szacun dla Was mimo wszystko.
Ps. juz to pisalem w innym watku. Szybszy sezon. Przynajmniej 2 mecze ligowe w tygodniu.
Nadakson, znam managera który ma mecze co 2 dni. Raczej cięzko powiedzieć mi o nim dobre słowo oprócz tego, że mecze są..
Co do pozostałych kwestii zgadzam się. choć akurat nad kwestią zawodnika z 2 ligi bym dyskutował. skoro nie złapał angażu w 2 idzie tam gdzie mu za jego umiejętności zapłacą.

A co do wysypu:
Zgadzam się że zawodnicy z drużyny bota powinni od razu wędrować na LT (czy i w takim wypadku ograniczenie wieku?)
Oraz chciałbym by wysyp był TYLKO dla graczy do 1 sezonu stażu (plus propozycja ograniczenia wiekowego: np do 26 lat leci na LT?)
Sorry, ciezki dzien w robocie, wypilem pare piwek. Nie chce robic dymu, ciesze sie, ze sa pasjonaci na swiecie. Usun moje wpisy smialo. Obiecuje nie robić wiecej bardachy. Pozdro Adam (Nadaskon25)
Nadaskon spoko nie przejmuj się.
Tu niektórzy po paru piwkach maja fajne pomysły.
(2017-01-30, 21:47:44)GM_Arek napisał(a): [ -> ]A co do wysypu:
Zgadzam się że zawodnicy z drużyny bota powinni od razu wędrować na LT (czy i w takim wypadku ograniczenie wieku?)

Tak powinno być, od razu na LT.
Myślę, że ograniczenie wiekowe wówczas niepotrzebne. Kto będzie chciał ten kupi, na wysypie wiek wkurzał, bo ograniczał udział młodszych zawodników.

(2017-01-30, 21:47:44)GM_Arek napisał(a): [ -> ]Oraz chciałbym by wysyp był TYLKO dla graczy do 1 sezonu stażu (plus propozycja ograniczenia wiekowego: np do 26 lat leci na LT?)

Też dobry pomysł, ale proponowałbym tu wysyp dla graczy z doświadczeniem do maksimum 2 sezonów, bo jeden sezon to może się potem okazać, że ktos na dwie kolejki się załapał w pierwszym i po drugim całym odjechanym już jest skreślony.
racja z tymi dwoma sezonami - to mi umknęło Uśmiech
Ja bym zrobił ograniczenie wiekowe żeby nie skupowali dziadków na jeden sezon tylko myśleli przy zakupie o trzech-czterech sezonach.
Dziadków wtedy do odstrzału (kasacja) i wszystko w temacie.
Ja myślę że po trzech czy czterech sezonach można zmienić wiek np. do 28 czy 29, ale na teraz i najbliższe sezony do 26 żeby się pozbyć tych dziadów, być może nie mam racji ale tak właśnie myślę Uśmiech
a ja i tak uważam, że wysyp powinien pozostać. to jest dzień w którym każdy może się wykazać swoją taktyką i pomysłowością, żeby kupić jak najtaniej zawodnika. A jak ktoś ma mniej pieniędzy to niech poluje na kogoś tańszego. Ja mogę się pochwalić, że mojego najdroższego zawodnika z wysypu zapłaciłem 700 tysięcy, więc idzie kupić z wysypu zawodników tanich a dobrych. Ja uważam że robicie błąd usuwając wysyp zawodników.
A ja wolę, byś kupił zawodnika od innego gracza. Nie zwracasz uwagi na to, że jak masz kogoś do sprzedania, to wysyp może ci to zadanie utrudnić, bo inny gracz może nasycić swoja kadrę zawodnikami z wysypu zamiast od ciebie (on nie ma juz kasy by kupic od ciebie, a ty nic nie zarobiłeś). Nie patrz na to zagadnienie tylko z jednej strony. poza tym o jakiej taktyce i pomysłowości mówisz? chętnie przeczytam Uśmiech

Poza tym /tani a dobry/ to on może jest dla ciebie. jakby był dobry to pewnie kosztowałby więcej. kadry są przesycone zawodnikami moim zdaniem
ja tu mogę podać przykład zawodnika od mojego brata który śmiga w 2 lidze a za zawodnika zapłacił niecałe 700 tysięcy http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-43117. Ja mówię o takie taktyce, że na wysypie podobnych zawodników jest bardzo dużo i trzeba wiedzieć kiedy danego zawodnika odpuścić, żeby podobnego zawodnika wyrwać dużo taniej.
(2017-02-10, 15:46:47)Niszczycielski napisał(a): [ -> ]Ja mówię o takie taktyce, że na wysypie podobnych zawodników jest bardzo dużo i trzeba wiedzieć kiedy danego zawodnika odpuścić, żeby podobnego zawodnika wyrwać dużo taniej.

o to chodziło :Uśmiecho to zgadzam się - jest to jakiś element taktyki strategii Uśmiech
zrobicie jak zechcecie ale ja uważam że wysyp powinien zostać, a te argumenty że niby bogatszy wygrywa licytację to jest nie prawda, znam sporo ludzi co nie przebija na siłę, i też nie rozumiem jak ktoś narzeka że ktoś kupi taniej zawodnika a potem drożej sprzeda, to część tej gry. Ale jak mówię zrobicie jak zechcecie.
Stron: 1 2 3 4 5