Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Tydzień w SW GM_Arek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
W związku z dodaniem IMJSW oraz chęcią dokładania nowych turniejów w dalszej fazie przebudowy SW, mam pytanie odnośnie tygodnia w SW:

Proponuję, zapytuję:

Pon- Indy, czwórmecze
Wt- IMJSW
Śr- Puchar SW
Czw- IMSW
Pt- nowy tur jeśli uda się przygotować
Sob- Indy,czwórmecze
Nd - Liga.

czy gdzieś czemuś (jakiś tur), komuś wchodzi to w paradę? przyznam bez bicia że nie obserwuję nieoficjal zawodów, stąd moje pytanie.
Teoretycznie ok.
Czwórmecze to poniedziałek Liga Juniorów, środa Liga Nastolatków, no i czasem w piątek nowy SW Show, więc tu ewentualnie może brakować terminu.

Może IMJSW i IMSW zrobić w jeden dzień, tak jaj było czwartek tylko np zamiast 21, to juniorzy 20, seniorzy 22?
z jednej strony zgoda. ale fajnie jakby niemalże każdego dnia coś się na SW działo, oprócz nieoficjal zawodów. jeśli kuba się tu pojawi i da zielone światło, że nic nie będzie ze sobą kolidować, to nie widzę problemu Uśmiech
A ten puchar w środy to w jakiej formie ma byc? Bo juz zapomniałem.
W środy jeździ mój turniej.
normalny puchar SW Uśmiech środa nie jest przesądzona, w gre wchodzi też np czwartek. Ogólnie pytam co się w jakie dni dzieje, żeby jakoś to poukładać
No to akurat koliduje z moim turniejem.
My jeździmy w poniedziałki i środy.
Teraz zakumalem ze to normalny puchar ten co jest we wtorki rozgrywany.
Wszystkie turnieje byly w takie dni ukladane żeby we wtorki byl ten puchar wiec mysle ze ten wtorek powinien zostać chyba ze chcecie komuś pozamykać jakies turnieje?
A może też pomyślicie nad jakimś turniejem parami ?
Chciałbym zauważyć że wszystkie turnieje nieoficjalne powstały dlatego, że nie było oficjalnych turnieji. Ale też kiepski pomysł jest z tym, by był oficjalny turniej, po którym odrazu po pierwszej rundzie odpada drużyna. Jeśli mają być czwórmecze to powinny być na podobe Ligi Juniorów - bo w przeciwnym razie odpadający będą mieli problemy z zoorganizowaniem sobie czegoś w zamian.
Będzie brakowało tylko turniejów parowych, które powinny być jeśli tylko będzie wolny dzień w tygodniu.
Jestem za tym aby IMSW oraz IMSWJ było w ten sam dzień.
Arkadiusz pomyślałem,że zawsze możecie zmienic na wtorki turniej, dlatego nie pisałem. LN tez w rym wypadku wypadła by ze środy. najważniejsze zeby ilosc dostępnych terminów się nie zmieniła.
Wam przełożyć turniej np ze środy na inny dzień nie powinno być problemem? Jeśli się mylę to mnie poprawcie. Mi zależy by często coś się oficjalnego w sw działo, dlatego tak rozrzucam oficjal tury po różnych dniach.
Ogólnie, tak jak piszecie, tury powstały z braku oficjalnej alternatywy, nad którą dopiero będziemy pracować. W tym sezonie dojdzie jedynie IM juniorów (bo tyle zdążymy zrobić). dopiero w kolejnym będą dochodziły kolejne.
Wszystkie turnieje byly planowane pod wtorkowy puchar.
Nagle chcecie wszystko pozmieniać i to turnieje maja się dopasować.
A nie pomyśleliście ze gracze maja na 3 tygodnie do przodu zaplanowane mecze?
I ile bedzie roboty z pisaniem do Henia o zmiany terminów?
W każdym razie ja nic nie zamierzam przekladac bo szanowna administracja przypomniała sobie ze trzeba wprowadzać cos oficjalnego.
Stron: 1 2 3 4 5