Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: 1.2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Ranking naszej grupy na początku nowego sezonu:
11. POWER Gniezno
13. Albo Baty
14. Stupki Gniezno
15. Polmo
18. GoodFeels Leszno
19. Lions Bydgoszcz
21. Hawaiki Team Rzeszów
22. Gorzow Stal Caellum
27. Krzyżacy R3 Toruń
35. Polonia Leszno

Nie ma to tamto - mała Ekstraklasa Uśmiech
Nikt do nas nie spadł a i tak poziom znowu poszedł w górę. Moim faworytem jest beniaminek z Bydgoszczy. Ale przy tak wyrównanej grupie o awansie będą decydowały niuanse, szczegóły i szczególiki tak jak w poprzednim sezonie.
Powodzenia Panowie i zapraszam do dyskusji.

Asteck666

Jak zawsze, 1.2 jest mega silną grupą.
Już to pisalem gdzieś że ciekawy byłby dwumecz na zasadach LM - E-liga vs. 1.2 i nie jestem w stanie podać faworyta takiego pojedynku Uśmiech
Nom zgadza się, mega mocna grupa. Moim cichym faworytem jest drużyna: Gorzow Stal Caellum. Co do mnie to coś czuje, że w tym sezonie zweryfikujecie siłę mojego teamu i przekonam się jak to jest jeździć na zapleczu ekstraligi Oczko Zatem każdemu życzę udanego sezonu i dużych wpływów z biletów Oczko
Nie wiem jak to wszystko się zmieni po obozach ale moim zdanie daleko jeszcze do osądzania kto gdzie bedzie się znajdował na końcu sezonu ale ja zaryzykuję tak moim zdaniem tabela będzie wyglądać na koniec sezonu:
1.Hawaiki Team Rzeszów-czyli eliga
2.Lions Bydgoszcz-a więc baraż o awans
3.POWER Gniezno
4.Gorzów Stal Caellum
5.Stupki Gniezno
6.Albo Baty
7.Polmo-baraz o utrzymanie
8.GoodFeels Leszno-baraż o utrzymanie
9.Polonia Leszno-spadek
10.Krzyżacy R3 Toruń-spadek
9.
Tutaj prosze o typy a to moje:

POWER Gniezno 49:41 Hawaiki Team Rzeszów -wynik taki tylko wtedy gdy POWER nowu zacznie jezdzić
Stupki Gniezno 55:35 Polonia Leszno - no chyba że Polonia jest dużo lepsza teraz
Polmo 51:39 GoodFeels Leszno- wynik bedzie taki jak mój lider zacznie po obozie w końcu jezdzić w ostatni sezonie nie przegrywałem u siebie dlatego taki optymizm
Krzyżacy R3 Toruń 35:55 Gorzow Stal Caellum -myślę że ta liga dla Krzyżaków to za wysokie progi
Albo Baty 46:44 Lions Bydgoszcz- jak Albo Baty bedzie w takiej formie jak pod koniec sezonu to powinien u siebie wygrać

Albo Baty vs Lions Bydgoszcz
(2011-12-06, 13:57:05)mendzel napisał(a): [ -> ]1.Hawaiki Team Rzeszów-czyli eliga

Hmm ja bym tak siebie nie umieszczał na pierwszym miejscu Oczko szczególnie po tych obozach. Czekam na 1 kolejkę, wtedy wszystko się okaże Duży uśmiech.
A ja znowu dziwnym trafem trafiłem ligę wyżej i szczerze nie jestem na to gotowy. Będą moi "rajderzy" musieli gryźć tor by zdobyć jakieś pkt. Co do typowania to nie znam w tej grupie drużyn ( oprócz Lionsów) więc typować póki co nie będę.
Ja jak co sezon chciałbym się utrzymać.
Tylko dzięki botom znajduje się w tej lidzeJęzyk
Stawiam na Lions Bydgoszcz, później będzie walka o drugą pozycje między Hawaiki , Stupkami, Powerem . Później pewnie Albo Baty lub Gorzów Stal z rewelacyjnym Białym i dalej to walka o baraż między Good Feels,Polmo , Polonią Leszno i być może Krzyżakami których nie znam
Hej co tutaj tak cicho w najsilniejszej lidze SW Oczko dzisiaj ja spróbuje wytypować wyniki dzisiejszych meczy, ale szczerze mówiąc tylko 3 mecze mniej więcej wiem jak obstawić, reszta to strzały Oczko

Lions Bydgoszcz 58-32 Krzyżacy R3 Toruń
Polonia Leszno 42-48 Polmo
Hawaiki Team Rzeszów 47-43 Stupki Gniezno
GoodFeels Leszno 48-42 Albo Baty
Gorzow Stal Caellum 50-40 POWER Gniezno
Lions Bydgoszcz 62-28 Krzyżacy R3 Toruń-Lions zdecydowany fawory
Polonia Leszno 44-46 Polmo - jak przegram to w tej lidze nie mam co robić i będzie spadek
Hawaiki Team Rzeszów 51-39 Stupki Gniezno- powinien być dobry meczyk
GoodFeels Leszno 52-38 Albo Baty - ze Stefikiem tydz temu było ciężko a więc myślę że u siebie da radę
Gorzow Stal Caellum 44-46 POWER Gniezno - a tym typem moim chyba sam jestem zaskoczony ale mam takie przeczucie
TYPUJCIE NIECH SIĘ COŚ W KOŃCU RUSZY W TEJ NASZEJ LIDZE!!!!!!!!!!!!
Gorzow Stal Caellum vs Lions Bydgoszcz 43:47 - moim zdaniem sam Biały nie wystarczy
POWER Gniezno vs Stupki Gniezno - 48:42 - jak będzie Hyziu to powinien wygrać
Polmo vs Hawaiki Team Rzeszów 38:52 - jestem bez szans niespodzianki nie będzie
Krzyżacy R3 Toruń vs GoodFeels Leszno - 40:50 - Stefik jest mocny
Albo Baty vs Polonia Leszno - 55:35 - Baty nie powinny mieć problemu

LUDZIE TYPUJCIE NAJLEPSZĄ LIGĘ OBUDZCIE SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gorzow Stal Caellum vs Lions Bydgoszcz 45-45
POWER Gniezno vs Stupki Gniezno 50-40
Polmo vs Hawaiki Team Rzeszów 47-43 (mnie najprawdopodobniej nie bedzie na meczu, chyba ze z kosciola uda mi sie zrobic zmiany Oczko więc mecz bardzo trudny)
Krzyżacy R3 Toruń vs GoodFeels Leszno 43-47
Albo Baty vs Polonia Leszno 60-30
Gorzow Stal Caellum vs Lions Bydgoszcz 42:48
POWER Gniezno vs Stupki Gniezno - 47:43
Polmo vs Hawaiki Team Rzeszów 44:46
Krzyżacy R3 Toruń vs GoodFeels Leszno 39:51
Albo Baty vs Polonia Leszno - 53:37
Gorzow Stal Caellum vs Lions Bydgoszcz 40:50
POWER Gniezno vs Stupki Gniezno - 46:44
Polmo vs Hawaiki Team Rzeszów 42:48
Krzyżacy R3 Toruń vs GoodFeels Leszno 30:60
Albo Baty vs Polonia Leszno - 55:35
Gorzow Stal Caellum vs Lions Bydgoszcz 44-46
POWER Gniezno vs Stupki Gniezno - 47-43
Polmo vs Hawaiki Team Rzeszów 40-50
Krzyżacy R3 Toruń vs GoodFeels Leszno 30-60
Albo Baty vs Polonia Leszno - 56:34
Stron: 1 2 3 4