Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: obozy treningowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Mam takie pytanie do kiedy zawodnicy będą na tych obozach treningowych... Czytałem ze tylko 5 dni... Czytrałem takze że z piatku na sobote maja juz wrócić??
wczoraj wrócili
Chyba że twoi za mocno zabalowali i się pogubili Uśmiech
No nie wiem czy wrócili bo u moich dalej się wyświetla, że są na obozie. Żeby nie było jutro jaj z ligą jak się okaże, że część zawodników zostanie z automatu wykluczona.
Ej no bez jaj...Język Bo nie wesoło bedzie jakl na ligowce nie bedzie tych zawodnikow na ktorych polegamy :/
pieniądze na opłaty więcej niż 900.000 wziął zespół poszedł nigdzie i nic nie jest podniesiona. zwrotu pieniędzy do zespołu.
Jaki jest przyblizony koszt wyslania jednego zawodnika na najdrozszy/najlepszy obóz treningowy?? Zapomnialo mi sie, z kasą jestem "na styk" i nie wiem czy przed obozem moge planowac jakies transfery Uśmiech
72-5 tysięcy na najlepszym obozie bez dodatkowych bonusów
A skoro już tak wspominamy obozy to wiadomo może kiedy ukaże się rozkład jazdy międzysezonowej z datami i innymi bardzo ważnymi informacjami? Duży uśmiech
Ukaże się w odpowiednim czasie Język Troszkę cierpliwości ale pewnie nastąpi to na początku przyszłego tygodnia.
Oby Stefokowi nie zachcialo sie resetowac obozow jak poprzednio, przec co stracilem b. duzo ....

MarekAureliusz

i zmieniać wieku zawodników w trakcie wysypu

anonim-04

Wlasnie widze ze dodaliscie obozy treningoe i mam pytanie w Prejedor cos sie nie zmienilo?? Tam zawsze byly takie arunki torowe i taka cena?
Co sezon masz inne warunki w tych samych miastach.

anonim-04

Ahaaa ok dzieki wielkie
Juz w grze o tym pisalem - mam watpliwosc czy tez moze pytanie - po co tyle miast na te obozy ??? Zajmuje to troche czasu zeby preanalizowac i wybrac cos fajnego a i tak - o ile sie nie myle - znalazlem w Niemczech dwa miasta gdzie parametry obozow sa takie same... chodzi o Helgoland i Westerland.
Proponuje troche uszczuplic ilosc maist do wyboru.
Stron: 1 2 3 4 5 6