Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: obozy treningowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
wierzyć wierzę, ale kiedy ja będę takiego posiadał... mam nadzieję, że gra będzie jeszcze wtedy istaniała... dysproporcje są ogromne..
wystarczy sumienność, cierpliwość a będą efekty Uśmiech
Jakby nie patrzeć ja po 4,5 roku gry dopiero się doczekałem... ale jest mega satysfakcja że udało się uporządkować wszystko i do tego każdy powinien tutaj dążyć, a nie wiecznie płakać po spędzonym miesiącu, dwóch w SW. Życie bywa niesprawiedliwe co nie znaczy że trzeba się poddać i narzekać Język
Hejka! Pojawiły się już obozy, więc stąd moje pytanie: zmieniły się coś obozy w swoich specyfikacjach? Nie mam możliwości wejść na komputer i sprawdzić a na telefonie to jest męka i musiałbym poświęcić kilka godzin Duży uśmiech Jaki obóz będzie najlepszy pod kątem sliy, techniki, startu i treningu kondycji?
(2015-03-15, 12:17:16)RistO napisał(a): [ -> ]Hejka! Pojawiły się już obozy, więc stąd moje pytanie: zmieniły się coś obozy w swoich specyfikacjach? Nie mam możliwości wejść na komputer i sprawdzić a na telefonie to jest męka i musiałbym poświęcić kilka godzin Duży uśmiech Jaki obóz będzie najlepszy pod kątem sliy, techniki, startu i treningu kondycji?

  Co Ty masz za telefon kolego? Ja na Samsungu S3 nie mam żadnych problemów by przerobić obozy, chyba że nie masz VIPa to sprawa robi się trudniejsza lecz nie taka straszna.

Przem@s

Troche sie zaczynam obawiać, bo za chwile zaczynamy pierwszy mecz nowego sezonu w lidze, a u moich zawodnikow ciagle wyswietla sie "Zawodnik przebywa na obozie: Szwajcaria - Bern." Oczko
Moze zdaza jednak wrocic na swoje pierwsze biegi i wykluczen nie bedzie Język
Wykluczeń nie będzie, bez obawy Uśmiech
Do dnia dzisiejszego do 24:00 będzie widniało, że są na obozie Uśmiech

Przem@s

Gdzie najlepiej jechać na obóz, gdzie są najlepsze warunki i najwyzsza cena? Uśmiech Nie mam za bardzo czasu zeby wszystko przegladac, a mam w skladzie paru fajnych mlodych ktorzy szkoda jakby nie zaliczyli obozu. Pozniej i tak trafia na TL, wiec bedzie okazja kupic dobrego talenta po promocyjnej cenie Oczko

Turbina

Ja polecam Chorwację . Nie drogo a wszystko prawie w samych piątkach.

Przem@s

(2015-07-14, 18:29:10)Turbina napisał(a): [ -> ]Ja polecam Chorwację . Nie drogo a wszystko prawie w samych piątkach.
Dzieki Uśmiech

Turbina

Spoko xd
Pozdrawiam
Stron: 1 2 3 4 5 6