Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: obozy treningowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Muszę przyznać że mając ViPa prześwietliłem wszystkie obozy w minutę i pewnie jest tyle obozów by zachęcić ludzi do ViPa
dokladnie podzielam zdanie przedmowcy, obozow nie jest za duzo i nie zajmuje to duzo czasu jesli wiesz czego szukasz, a jak by bylo mniej to pozniej bylyby komentarze ze zbyt skromnie? Język
(2013-03-26, 20:13:08)kamykov napisał(a): [ -> ]Muszę przyznać że mając ViPa prześwietliłem wszystkie obozy w minutę i pewnie jest tyle obozów by zachęcić ludzi do ViPa

Gratuluje szybkosci w minute mimo ze mam VIPa to moze co najwyzej jedno Panstwo z dwoma miastami przejzec. Tez mam i tez wiem czego szukac bo kasy jest full wiec mozna wydawac na najlepsze .. Panowie chodzilo mi glownie o to ze jak pisalem obozy w Niemczech np sie powielaja wiec co to za zacheta ma byc ....? zeby wiecej na liscie ich bylo... nie rozumiem...
Poza tym na oboz to sie chyba jedzie zeby jak najwiecej potrenowac wiec nie mowie o ograniczeniu do kilku ale kilkunastu obozow a nie kilkadziesiat .
a używasz "przegladarki obozów"?

speed_55

Wysłałem już swoich zawodników na obóz a zapomniałem od młodzikach którzy wyjdą ze szkółki. Szkoda że nie ma opcji dokooptowania ich do wybranego obozu.
(2013-03-27, 09:10:46)sothis napisał(a): [ -> ]a używasz "przegladarki obozów"?

A przepraszam i zwracam honor faktycznie nie uzywalem 'przegladarki' tylko sie meczylem. Dzieki za podpowiedz.
Witam,
ja mam pytanie jaki wpływ mają warunki torowe na zawodników podczas obozu? I rozumiem że wytrzymałość= skupianie się na treningu kondycyjnym a refleks ?
Zawodnicy dostaja na obozie tyle dni treningowych ile wybrales dobierajac dany oboz. Wiecej poczytasz w zakładce:

"Inne-Pomoc-Obozy"

Tam jest wszystko dobrze wylozone.
Witam. Mam prośbę czy można cofnąć mi jednego zawodnika z obozu. Popełniłem błąd przy ich wystawianiu ( mam dwóch Edwardów), a powinien tylko jeden z nich jechać. Zawodnik którego bym chciał usunąć z obozu to Edward Fiega. Za problem przepraszam. Pozdrawiam.

Przem@s

Gdzie najlepiej jechac na oboz w przerwie sezonowej? Chodzi o to, gdzie sa najlepsze warunki pod kazdym wzgledem, bo nie mam tyle czasu zeby wszystko przeszukać.

A może jeszcze zagrać za Ciebie, bo okaże sie, że nie masz czasu grać? Wysil się i znajdź sobie sam dobry obóz.

Teves
ahahahahah
rozwaliłeś mnie kolego, dzięki za poprawienie humoru
ahahahahaha
a tak btw wiesz co to znaczy manager? Duży uśmiech

Przem@s

Cytat:A może jeszcze zagrać za Ciebie, bo okaże sie, że nie masz czasu grać? Wysil się i znajdź sobie sam dobry obóz.

Teves
Mozesz śmiało zagrać, czy to moje zmartwienie ze jednego gracza ubędzie? Raczej wasze Oczko

Jack21 zeby w tej grze cos normalnie działało, ale widze ze nawet obozy ludziom cofneli, ciekawe czy chociaz ostatnia kolejka odbyla sie bez bledow bo bylo by to istne święto! Niespotykane wrecz zjawisko do tej pory Język

A co do obozow to spoko, nie bede szukal, przeciez mozna kliknac w druzyny ekstraligowe i zobaczyc dokad wyjechaly. Wielkie macie problemy, jakby to byla jakas tajna informacja ktora trzeba ukrywac do konca.
Po pierwsze jezeli mozna podpatrzec u innych to dlaczego zadajesz takie pytanie? Obozy roznia sie od siebie i kazdy powinien sam dopasowac jakis do potrzeb swojej druzyny.

Nie wiem jak inni gracze ale dla mnie to akurat obojetne czy bedziesz gral czy tez nie, nikt Ci nie bedzie wchodzil w cztery litery tylko po to zebys laskawie zechcial grac dalej, wiec daruj sobie takie wpisy.

Bledy zdazaja sie wszedzie i kazdemu. Latwo jest kogos krytykowac - trudniej samemu cos zrobic, stworzyc....nie? Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech
Od kiedy dokładnie w tej przerwie sezonowej jest obóz? bo troszkę nie skumałem ;p
obóz zaczyna się od Od 05.08 do 09.08
Stron: 1 2 3 4 5 6