Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: obozy treningowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6

sprinter

Czy jest możliwość "podejrzeć" z jakich obozów korzystały inne kluby?
tak jest taka możliwość wystarczy wejść w drużynę i u samej góry jest napisane Drużyna przebywa na obozie:

sprinter

Ciekawe......rano tego wpisu nie było.
Berg (Niemcy) pęka w szwach.
Wiem, nie bylo ale juz jestDuży uśmiech
pokazuje się od momentu kiedy zawodnicy zaczynają obóz Uśmiech Berg dlatego pęka bo jest najlepszy Uśmiech
czy zawodnicy z obozów muszą jechać w odpowiedniej liczbie biegów?
Nie muszą, sprawność w tym tygodniu nie zostanie naliczona.
a kiedy wogóle zawodnicy wracają z obozówUśmiech?
z tego co 8powiedziano to 9.08 ;D

speed_55

Mam pytanko dotyczące zawodników którzy w wiekszości skile maja wtrenowane na maksa (100) niektóre nawet ze znaczna nadwyżka. Czy po obozie treningowym te wytrenowane nadwyżki się zredukują czy dodadzą?
(2015-03-06, 20:44:22)speed_55 napisał(a): [ -> ]Mam pytanko dotyczące zawodników którzy w wiekszości skile maja wtrenowane na maksa (100) niektóre nawet ze znaczna nadwyżka. Czy po obozie treningowym te wytrenowane nadwyżki się zredukują czy dodadzą?

Jeżeli nie ustawisz aby miał zawodnik skok wytrenowanego skila na maxa (100) to dni treningowe po obozie dodadzą się i nadwyżka będzie o tyle dni treningowych większa.
jeżeli zawodnik miał powiedzmy siłę 100 i w treningu (6/28) to po obozie będzie miał przykładowo (20/28) a po następnym (34/28) itd Oczko

speed_55

gdy zawodnik w wieku 25-26 lat nie bedzie mial co trenować (same setki) to trzeba ustawic odpoczynek ewentualnie sprawność aby nie następowała redukcja wytrenowanej nadwyżki. Bedzie ona przydatna dopiero gdy skille zaczną spadac.
dobrze mówisz, ale powiedz mi, masz takiego zawodnika Duży uśmiech ?
uwierz że już jest kilkunastu, jeśli nie kilkudziesięciu Oczko
Stron: 1 2 3 4 5 6