Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Dyskusje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Co to k***a ma być za cyrk? Jeden przyznaje WO drugi odbiera, ja p*****e Einstein daje WO dla mnie a Speed odbiera? co to jest? może weźcie się ogarnijcie a nie

//Warn za przeklinanie ... Krychu710
Obgadałem to z Einsteinem i uznaliśmy że WO nie przyznajemy gdyz było już po fakcie i zapke przyjąłeś. Także na tym zakończmy ten temat.
(2011-01-18, 19:08:52)Speed napisał(a): [ -> ]Obgadałem to z Einsteinem i uznaliśmy że WO nie przyznajemy gdyz było już po fakcie i zapke przyjąłeś. Także na tym zakończmy ten temat.

Potwierdzam ustalenia ze Speedem. W nocy z piątku na sobotę na SB potwierdzałem z Henrikiem że zostaje wynik taki jak był na torze ponieważ nie było żadnego zgłoszenia a do tego sprawa jest trochę na siłę naciągana. Nawet u konkurencji pozwalają jechać w innych godzinach. Dziwne jest to że dopiero jak przegrałeś odezwałeś się na forum, a o walkower wystąpiłeś dopiero kilkanaście godzin po ustaleniu wyników i tabeli. Jednakże gdy wystąpiłeś o WO, przyznałem je dlatego, że każda inna decyzja w tym wypadku z racji tego że moja drużyna była stroną była by odebrana jako chęć wygrania na siłę . W okresie tym Speed ani Pion nie mogli być na SW. Dzisiaj wspólnie uzgodniliśmy że WO jest cofnięte gdyż było zgłoszone po fakcie i zapkę przyjąłeś.
Einstein popraw jeszcze tabelę i odejmij nam ten jeden duży punkt bo w tabeli jest aktualnie że walkower został przyznany ale mecz zakończył się wynikiem
5.SG Start Gniezno (AdikoSS) vs Polonia BDG (Bartas17BDG) 74:16
(2011-02-09, 08:37:40)Asteck666 napisał(a): [ -> ]Kolejka: 7 (11.02.)
Mecz: Gniezno - Rozjedziemy Was
Pojedynek: Fular Gniezno (Szymon1995) - All Star Team Żary (Falubazziom8)
Wo dla kogo: All Star Team Żary (Falubazziom8)
Powód: Drużyna Fular Gniezno nie wysłała zapki do wtorku do godz. 24., mimo że logował sie wczoraj ok. 10 rano.

Kolejka: 7 (11.02.)
Mecz: Gniezno - Rozjedziemy Was
Pojedynek: Dark Dog Gniezno (Tomi) - GKM Grabówka (Malak)
Wo dla kogo: GKM Grabówka (Malak)
Powód: Drużyna Dark Dog Gniezno nie wysłała zapki do wtorku do godz. 24. (ost. raz logował sie 17.01.)

Einstein tez poleciał po bandzie, bo wczoraj o 23:00 nie było jeszcze zapki, później przed 1:00 była... więc nie mam pewności kiedy wysłał i grzecznie przyjąłemUśmiech

No moi ziomkowie nie ładnie, nie ładnie z waszej strony, a każdemu wysłałem info na pocztę ze składem Smutny Trzeba poszukać kogoś, kto by mógł dołączyć w nasze szeregi bo Dark Dog za chwilę będzie tylko wspomnieniem przeszłości.

Asteck666

no nieladnie nieładnie ziomkowie HyziaDuży uśmiech
Dobrze że Einstein w ostatniej chwili wysłał, bo byłoby zupełnie po meczu.
Takze gratuluje drużynie Podkarpacia za zdobycie 1 tytułu w 1 sezonie tych rozgrywekUśmiech!!!
A Rozjedziemy Was za vice mistrzostwo!!
No i o 3 miejsce powalcza jeszcze RBR i Kujawy;p
speed dziekujemy.mysle ze w najblizszej kolejce pokusicie sie o zwyciestwo...

Asteck666

nie mogę nigdzie znaleźć info kiedy w końcu startujemy i jakie klany się już zgłsiły???
Jest napisane że start 15 kwietnia a zapisy do 8. W temacie Zapisy na II sezon to jest napisane. A narazie się nie zgłosił żaden klan. Ale pisałem Ci na GG jakie plany są.
i jak ruszyło się coś bo nie wiem czy zapkę przyjmować
sothis najprawdopodobniej bedzie przesuniete o tydzien pozniej ale niech sie okresli speed co i jak.najlepiej by bylo ustalic juz wszystko po awansach i po barazach...
Tak rozpoczęcie rozgrywek przusuwamy na 22 kwietnia tak żeby było wszystko wiadomo po barażach kto w jakiej lidze i wgl.
Czy jest możliwość że jak oby dwie drużyny się zgodzą to można by przenieść mecz na inny termin (pobliski). Jeśli tak to czy będzie punktacja Fair-Play
Proponował bym by do Ligi Miast były do puszone drużyny które mają bandy dmuchane by nie martwić się zbytnio o kontuzje.
Osobiście mogę się zgodzić zeby można było odjechać dany mecz w środe czy w czwartek, ale co na to reszta??
Stron: 1 2 3 4 5 6