Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zlot managerów SW
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
jestem za tylko blisko Zielonej góry
Jak będzie termin dobry i czas jazdy nieduży, to chętnie bym się wybrał Oczko

Więc i mnie możesz dopisać Oczko
zależnie od miejsca i daty !!! ale kto wie może i ja Oczko
Roko to wstepnie CIe wpisze jesli uzbiera się ponad 20 osob to bedziemy ustalac blizsze szczegoly...

Vinyll

Zapisz i mnie , ale tak jak większość zależy od miejsca i terminu Uśmiech
Najlepszym miejscem będzie (okolice)centrum Polski z możliwością chyba dobrego połączenia kolejowego. Mi ogólnie wisi gdzie to będzie byle by dojechać łatwo. Może ktoś ma pomysł na coś w okolicach centrum
Jak będą już w miarę konkretne ustalenia typu: ochnasty luty, Leszno , pub "Gorący Kiciuś" - 300 m od dworca PKP (zrzuta po 40 PLN na lokal) , to dam dopiero znać czy data pasuje mi wedle grafików, pozdro all
widze ze temat troszke sie rozkreca to moze poddacie propozycje miejsc gdzie miałby się on odbyć...
ja podaje kilka
Warszawa
Zielona Góra
Leszno
RzeszówDuży uśmiechDuży uśmiech
Katowice
Łódź
Poznań
Kraków
Gniezno
Bydgoszcz
Gdańsk

Vinyll

Jako ,że jestem z Bydgoszczy to z tego co podałeś Gniezno i Poznań wchodzą w rachubę .
(2012-09-02, 20:27:43)Zdunek napisał(a): [ -> ]widze ze temat troszke sie rozkreca to moze poddacie propozycje miejsc gdzie miałby się on odbyć...
ja podaje kilka
Warszawa
Zielona Góra
Leszno
RzeszówDuży uśmiechDuży uśmiech
Katowice
Łódź
Poznań
Kraków
Gniezno
Kolego, halo halo, a gdzie północ Polski?
Zresztą wiadomo, że lepiej wybrać to co większości będzie pasowało, najwyżej się nie ustosunkuje do waszego wyboru.
Teves napisalem ze podaje kilka inne propozycje wskazane...
Ja jednak jestem za centrum Polski, tak jak napisał Kamykov, aby z każdej strony było mniej więcej równo. Uśmiech
witam , pomysl jest dobry. z ustaleniem daty i miejsca zlotu trzeba madrze zadzialac...
-wiosna 2013,najlepiej w weekend z jakims swietem ( termin odlegly ale daje to szanse na zwiekszenie liczby uczestnikow jak i zaplanowanie urlopu)
-wpis chetnych na liste z propozycja miast a pozniej glosowanie
-rozglosic w mediach lokalnych i krajowych (moze i teleexpress by nas odwiedzil co byloby bezcenna reklama dla gry)
-zrobic w grze zakladke pt ZLOT i informowac na bierzaco graczy
pozdrawiam i do zobaczenia
Jeśli chodzi o miejsce to optymalne dla Polski jest chyba Łódz jednak że żużlowa Polska ma trochę inną mapę i najbardziej pokrzywdzone jest Pomorskie Podkarpackie i Lubuskie(według mnie) i teraz chyba za centrum Polski ( ze względu na położenie{środek}) speedwaya był by Ostrów Wlkp.. Co do zlotu to ciężko okreslić miejsce chyba że z danego regionu było by naprawdę dużo ludzi jak np Leszno, całe Lubuskie blisko Wrocek też ,cała wielkopolska a nawet Kuj-pom jak na nasz kraj jest niedaleko. Co do Leszna to jeszcze jacyś ludzie na miejscu którzy by mogli zorganizować całą impreze.

To było moje zdanie bo mnie odległość nie przeszkadza tylko by dojazd miał "ręce i nogi" bo i tak nie dogodzimy wszystkim.

ja także sie piszę...tylko z urlopem może być ciężko wiec czekam na konkrety....
ja z Grudziądza...ale mieszkam w Golubiu-Dobrzyniu
wiec Toruń, Bydzia, Gdańsk wchodzą w grę... ewentualnie coś dalej może być...i tak pewnie samochodem pojadę więc jak coś prawdopodobnie bedę mógł kogoś zabrać
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8