Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zlot managerów SW
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Póki co, to ten plan wcale nie ma rąk, ani nóg. Na razie działacie tylko określając listę, mimo iż więcej osób prosi o dokładne szczegóły. Na samym początku powinna być data! Ustalić tak, aby każdemu pasowały, bądź większości. Kolejnym bardzo istotnym szczegółem jest miasto. Proponowałbym wybrać, lub lepiej zrobić głosowanie. Wytypować najbardziej sprzyjające miejsca, gdzie każdy ma blisko, typy: Łódź, Zielona Góra, Leszno, Gniezno, Toruń. Zrobić głosowanie na forum i miasto najlepiej punktowane wygrywa Uśmiech Moim zdaniem na taki zlot wybierze się dość liczna grupa (ok.30 osób) więc proponuję już wybrać jakieś miejsce. Działajcie!
jak dla mnie to moze byc Leszno. speedway pub tak jakos lepiej brzmi od kregielni - choc wierze ze Steffoss ma dobry gust Oczko. a co z terminem? bo jak w tym roku to mam 50/50 tzn mozliwe ze tak , z tym ze nie na pewno.
Jeśli do Leszna to mogę Wam speed i stefik pomóc co nie co w organizacji Oczko A co do hoteli to jak się określi liczba osób to mozna przejść się po hotelach/motelach i ponegocjować z nimi Oczko

EDIT: Co do miejsca to przeciez mozna wynająć kręgielnie na 2 h, a później przenieść się do speedway pubu Język coś w stylu: wycieczkę rozpoczynamy na kręgielni (proponuje relaks czyli nomen omen od stadionu Unii Leszno Język) a potem piesza wycieczka ze zwiedzaniem miasta do speedway pubu Język
Dopiszcie tez mnie. Jako ze mieszkam w Lesznie( na razie) to tez moge cos pomóc przy organizacji Uśmiech
no i co nieco sie kształtuje to wszystko...
Więc miejscówka to Leszno (stefik4, speed i mikaa1688) mysle ze jak juz bedzie wiadoma dokładna data i ilosc osob to cos porezerwuja i zapewne zlocik bedzie nalezal do udanych.
Zastanówmy sie teraz nad data jaka by nam odpowiadala...
Moim zdaniem najlepsza to bedzie sobota...(6 październik?) tak patrzyłem to nie ma świąt teraz żadnych bo w ziemie to troche nie halo...
Tylko, że data 6 październik może być nie wygodna dla osób, które jadą na SGP do Torunia, a dzień później finał DMP Oczko

Choć jeśli nie ma takich osób to data byłaby fajna, bo można by razem obejrzeć SGP Oczko
Mnie pasuje data 6 paź i pewnie każda inna sobotnia Uśmiech
A na GP w Toruniu byłem dwa razy i jakoś tak dla mnie za tłoczno ja na taką okoliczność(nie kibicuje nikomu szczególnemu w GP).
No i zresztą w niedziele z Leszna na finał do Zielonej na SPAR Arene kibicować krazyżakom. Może być piękny weekend!
kregielnie proponowalem z racji mozliwosci wnoszenia wlasnych napojow wyskokowych wysoko procentowych ;p Hptele ciezko, speedway pub spoko, tylko na sgp tloczno

Vinyll

No ja się wybieram do Torunia na SGP jak co roku więc w tym terminie napewno odpadam
(2012-09-04, 20:52:49)kamykov napisał(a): [ -> ]Chłopaki zjazd to myślę jeszcze w tym roku zrobić a nóż się spodoba i wtedy by można coś w przyszłym sezonie organizować typowo pod żużlowe imprezy (może GP PragaUśmiech).

tomkey jak coś to Toruń masz po drodze i wtedy raźniej i podróż taniej wychodzi chyba że zgarniesz po drodze chłopaków z Bydzi

i masz jak w bankuUśmiech
jak ktos bedzie jeszcze chętny to zapraszam jakby co 2 miejsca wolne
tylko czekam na termin realizacji zlotu i będziemy kombinować Uśmiech
Panowie, można się przecież wybrać na GSP. Tam się wszyscy po zawodach spotkamy i pijemy Uśmiech
no to lipa Zduniu, ty chcesz w pazdzierniku...a dla mnie to za krotki czas by sie wygramolic za zagranicy...
Ja nie mowie ze to ostateczna data to tylko propozycja....Sami tez przeciez mozecie poddawac propozycje to nie ze sztywna data i tyle....Stefik to zapewne by wyszło taniej z ta kregielnia i mysle ze mozna wyskoczyc...ale ten hotel to tez by sie przydal chyba ze na chacie kogos przenocujecieDuży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech
Może niech ktoś zrobi ankietę ze wszystkimi weekendami od początku października i sie zobaczy który termin najbardziej optymalny będzie Oczko
(2012-09-06, 11:34:23)mika1688 napisał(a): [ -> ]Może niech ktoś zrobi ankietę ze wszystkimi weekendami od początku października i sie zobaczy który termin najbardziej optymalny będzie Oczko

Dobry pomysł, ale z możliwością zaznaczenia kilku, kilkunastu dat bo są osoby którym pasuje niemal każdy weekend Uśmiech
Albo takie które mają tylko jeden, dwa terminy zarezerwowane (wesela, wyjazdy, powroty z imigracji Język itd...) a przy reszcie są do dyspozycji Uśmiech
Takim sposobem można wybrać najbardziej optymalny weekend Uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8