Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zlot managerów SW
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Hmm no kamykov napisał ciekawie Język Myślę że z Leszna byłoby pare osób chętnych, a co do mkolalizacji jeśli ktoś dojeżdza PKP to dworzec jest w centrum, a miejsce spotkania bardzo by się nadał Speedway Pub Uśmiech
a może by tak zrobić listę miast mających kluby żużlowe i po kolei odwiedzać
powiedzmy raz czy dwa razy do roku organizować takie zlotyUśmiech

np.
1.Leszno - 1.10.2012 bar taki i taki ul. blablabla
2 Gniezno - 12.04.2013
itd.

odwiedzimy miasta żużlowe w PolsceUśmiech

a trochę ich jest

tylko potrzebne by były osoby które zechciałyby zając się organizacją zlotów w swoim mieścieUśmiech
Zarąbisty pomysł ! Do tego reklama w jakiś mediach lokalnych (jeśli jest taka mozliwość) czy cuś aby rozreklamować SW. Do tego jakieś koszulki SW I zlot fanów - Miasto czy cus. Takie małe marzenie tego pomysłuDuży uśmiech Szkoda że SW nie jest wielką firmą co by zorganizować w każdym takim mieście pokazowy mecz żużlowy, heh sam mogę pojechać jako mecz jednoosobowy Duży uśmiech No ale koncepcja fajna Uśmiech Wiadomo starczy jakiś bar, popijawa, ew drugi dzień cos jeszcze (jakaś siata czy noga aby wytrzeźwieć), ale jakby było cos wiecej to bym nie narzekał Język
Może umówmy się na pierwszy raz na to Leszno a potem się zobaczy...Stefik jest z Leszna i kilka osób też wiec łatwiejsza organizacja i myślę ze tak najsprawiedliwiej z dojazdem dla większości nie mówię dla całości bo sam będę miał sporo kilosów do przejechania.Więc wstępnie ustalmy że będzie to Leszno zobaczymy ile wtedy ludzi wyrazi chęć przybycia.Zapraszam do dalszej dyskusji....
A co do odwiedzania wszystkich miast w Polsce to można by się np. na GP zgadać w Gorzowie, Lesznie i Toruniu ale to tak na później na razie skupmy się na tym Lesznie bo by trzeba jakiś nocleg zorganizować ale to zostawmy miejscowym by się zorganizowali.
Z Torunia do Leszna pociągiem do 4 godzin się dojedzie (z Bydzi też) więc źle nie jest
a z Rzeszowa chyba trochę dłużej... no ale nic skoro ma byc zlot to niech już będzie...Wypowiedzcie sie czy Wam odpowiada Leszno czy jakieś inne miasto..Czekam wciąż na opinie
Jak dla mnie Leszno jest spoko Oczko Z Gniezna daleko nie ma a nawet bezpośredni pociąg jedzie Oczko
Leszno by i mi pasowało Uśmiech
Fajny dojazd w nieco ponad 3godz Uśmiech
To ja sie pisze skoro Leszno, i myślę że jeśli Stefik sie zgodzi to damy rade zarezerwować miejscówki w Lesznie Uśmiech
Jako miejscowke dałbym rade skołowac kregielnie, całą by była dla nas tzn za tory bysmy zaplacili ile chcemy, ale lokal tzn stoliki i krzesla tam są. Ale jak juz bedzie ustalone gdzie i kiedy to mozemy obadac. W lesznie niestety same drogie hotele raczej ; /

A teraz jakby sie to mialo odbyć to niestety juz zuzlowe wakacje...
Akwawit pokój 2osobowy to z 90 zł za noc ;/ Stefik ja myślałem bardziej nad Speedway Pubem, chociaż kręgielnia tez nie jest zła :p
niech bedzie i leszno na początekUśmiech
małe 300km ale samochód jest więc jak termin przypasuje to będę na bankUśmiech
Chłopaki zjazd to myślę jeszcze w tym roku zrobić a nóż się spodoba i wtedy by można coś w przyszłym sezonie organizować typowo pod żużlowe imprezy (może GP PragaUśmiech).

tomkey jak coś to Toruń masz po drodze i wtedy raźniej i podróż taniej wychodzi chyba że zgarniesz po drodze chłopaków z Bydzi
Widzę pięknie się rozwija ten temat i coraz większa szansa na to że jednak wypali Uśmiech)
Oby takie zainteresowanie do końca było! Uśmiech
Zdunek, dlaczego lista zamknięta? Daj kilka numerów dalej, bo może niektórzy jak zaglądają, to widzą, że nie ma już wolnych numerów, to nic nie napiszą.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8