Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zlot managerów SW
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Ankieta dodana z możliwością wielokrotnego wyboru.Czekamy na opinie
Ja zaznaczyłem kazdy ;p Szukałem troche opcji noclegowyc h i wybrałem 4 tanie, zazwyczaj ok 30-50 zł. Jak bedzie cos wiadomo o szczegolach to podzwonie i sie zorientuję.
a ja glosuje na 2013 r
Ale masakra każdemu pasuje kiedy indziej

Trzeba będzie losowaćUśmiech




(2012-09-06, 20:25:05)mox napisał(a): [ -> ]a ja glosuje na 2013 r

Wtedy będzie następny zlot chyba że będzie jedna wielka masakra zakończona jak "Kac Vegas"
to nie, że każdemu kiedy indziej Uśmiech tylko przypuszczam że większość (w tym ja i jak widze Stefik) zaznaczyło wszystkie, bądź większość dat Uśmiech

Do tej pory głosowało 6 osób a jest wybranych aż 35 terminów Język
Mi ogólnie pasują wszystkie ale miałem zaznaczyć które najbardziej więc wybrałem 2 bo w reszte weekendów mam szkołę
No i właśnie na tym to polega Uśmiech
A nawet jeśli padnie inny termin to każdy postara się poprzekładać na tyle ile będzie w stanie i zawita do Lesznaa Uśmiech
Badzmy dobrej mysli, jest wola spotkania co jest najwazniejsze Uśmiech jak widac w ankiecie, ktore terminy sie krystalizuja. Poza Wielkopolska kazdemu jest w jakis sposob "daleko". Byloby milo, gdyby tworcy gry stawili sie w komplecie na zjezdzie Uśmiech
Jak już termin prawie mamy, to ja mam jedną jeszcze propozycję. Tylko może ktoś ogarnięty w grafice ładniej to zrobi Język

PRZÓD
[Obrazek: przd.png]


TYŁ
[Obrazek: 84551584.png]

Koszt byłby zależny od ilości zamówienia ale myślę, że nie przekroczyłby 20 zł. Co Wy na to?
Ty ładnie to wyglądaUśmiech
tylko jakaś grafika lepsza i to może całkiem całkiem wyjśc.
Nawet logo można wydrukować.
ja bym dolozyl barwy sw
Też chciałem dodać ale jak pisałem, nie mam zdolności graficznych Język fajnie by było jakby ktoś zrobił parę projektów przodu, bo tył mógłby być taki Oczko
jak by bylo leszno to bede na 99,9%
Czy mniej więcej o coś takiego chodzi?


PRZÓD


[Obrazek: 2yy9pbt.png]


TYŁ


[Obrazek: 27wra15.png]
Fajne Duży uśmiech Ciekawe ile by wyszedł koszt takiego stroju no i czy da rade każdemu osobno Logo zrobić :p
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8