Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: 5 Liga 31 Klasa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Witam. Nowy sezon za progiem więc zapraszam wszystkich do komentowania wydarzeń w naszej grupie, typowania i nie tylko Oczko

Czekamy na terminarz ale możemy zacząć rozmowe o przedsezonowych oczekiwaniach. Pozdrawiam Uśmiech
Nie wiem na co kogo stac w naszej grupie wiec dokladniejsze przewidywania beda mozliwe w pozniejszym czasie.
Mam w miare mlody sklad wiec nie licze na cuda i wiem ze za wiele nie powalczeUśmiech
Co do mistrzostwa mam jednego faworyta i nie sadze ze bede nim jaOczko Mam nadzieje, ze wiekszosc druzyn bedzie aktywnie brala udzial w rozgrywkach a nie botowac lige...
a kto jest tym faworytem ? Oczko podejmie się ktoś wytypowania wyników 1kolejki na chybił trafił ;p ?
Royal Black Unia Leszno 1 : 0 TBU Tarnów
Cocmos Świeradów Zdrój 0 : 1 Turbina Bałakowo
betard sparta 0 : 1 WŁÓKNIARZ_CZĘSTOCHOWA
Elovka 1 : 0 Świry Tarnów
Armor Leszno 1 : 0 Grudziądz NAPOLI

dla wyjaśnienia: 1 = wygranaOczko
Royal Black Unia Leszno 0 : 1 TBU Tarnów
Cocmos Świeradów Zdrój 0 : 1 Turbina Bałakowo
betard sparta 0 : 1 WŁÓKNIARZ_CZĘSTOCHOWA
Elovka 1 : 1 Świry Tarnów
Armor Leszno 1 : 0 Grudziądz NAPOLI

To moje typy Oczko dla wyjaśnienia 1-1 remis ;d

aris87

Jak większość liczę na utrzymanie. Ciężko powiedzieć na co stać inne drużyny. Skład delikatnie wzmocniony ale czy wystarczająco na utrzymanie? Mam nadzieje że tak.
Wisnia z tym typowaniem mojej drużyny jako zwycięzce meczu to lekka przesada Duży uśmiechDuży uśmiech
Ariis po Twoich wzmocnieniach w moich oczach pierwsza trójka jest realna u Ciebie Oczko
jak obstawiacie kolejna kolejke?
Grudziądz NAPOLI vs Elovka 45-45
Turbina Bałakowo vs betard sparta 70-20
TBU Tarnów vs Cocmos Świeradów Zdrój 75-0
WŁÓKNIARZ_CZĘSTOCHOWA vs Armor Leszno 55-35
Świry Tarnów vs Royal Black Unia Leszno 60-30
Grudziądz NAPOLI vs Elovka 55-35
Turbina Bałakowo vs betard sparta65-25
TBU Tarnów vs Cocmos Świeradów Zdrój 75-0
WŁÓKNIARZ_CZĘSTOCHOWA vs Armor Leszno 50-40
Świry Tarnów vs Royal Black Unia Leszno 50-40 -o ile Royal wystawi sklad Uśmiech
no trzeba powiedzieć, że ciekawe kolejka była ;d
Widzę że w lidze to na dzień dzisiejszy o awans z tobą wiśnia walczę na rew muszę sobie kogoś dokupić by wygrać różnicą 3 pkt .już kit w ten bonus ale o te 2 pkt chodzi Duży uśmiech pozdro dla Sylta88
Turbina Ty mi tu nie szalej z żadnymi wzmocnieniami ! ;d jutro sparing mamy, będzie ciekawie ;p
wiem wystawiłem skład na lige ale on jest słaby

musze 1 zawodnika ale konkret kupić aby chociaz w lidze 45:45 zrobić z toba i awans .ale juz nie wierze ze awansuje

lece jutro sobie forum z rana lukne
Stron: 1 2 3 4 5 6