Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błędy nowej wersji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5

MarekAureliusz

Proszę wpisywać tutaj błędy jakie zauważyliście w nowej wersji.


Poczta:
wiadomości z wczoraj są po dacie, z przedwczoraj opisane jako wczoraj, z przed trzech dni jako przedwczoraj

//Edit: poprawione
Stefik4
Trening - Brak możliwości ustawienia treningu sprawności

//Edit: poprawione
Stefik4
u mnie jest coś bez sensu, nic nie widać

już jest OK
u mnie nie mogę╬ dokonać żadnych działań w grze. a rano licytacja zawodników Smutny
trochę to nie w odpowiednim momencie zostało zaktualizowane
Nic się nie uruchamia totalne zawieszenie strony
co sie dzieje ??? nic nie można rozczytać !!!! ciągle jakieś komunikaty wyskakują totalna masakra !!!! jak to ma być nowa wersja ulepszona to GRATULACJE !!!!!!
(2013-12-04, 05:34:04)Roko napisał(a): [ -> ]co sie dzieje ??? nic nie można rozczytać !!!! ciągle jakieś komunikaty wyskakują totalna masakra !!!! jak to ma być nowa wersja ulepszona to GRATULACJE !!!!!!



U mnie puki co wszystko ok
nic nie działa, cała strona jest rozsypana
Dobra rada na początek wyczyśćcie pamięć podręczna przeglądarek i ciasteczka i wtedy odpalcie stronę na nowo. Niestety ale to normalne i nie zależne od Stefika tylko od przeglądarek że pamiętają wygląd starej strony i ładują na ekran co im popadnie.
A u mnie wszystko działa i to w dodatku dużo szybciej
u mnie też wszystko działa, pewnie mogą się zdarzyć jakieś błędy w większości spowodowane błędnymi przekierowaniami po przeniesieniu, ale to mogą być już pojedyncze przypadki bo raczej większość już została wyłapana.
PODSTAWA CTRL+F5!!!!
z doświadczenia czyszczenie ręczne w ustawieniach przeglądarki jest skuteczniejsze Duży uśmiech albo jakiś ccleaner użyć też skutecznie pozbędzie się wszystkiego Uśmiech
Wszystko piknie ale jak utworzyć nową gazetkę Duży uśmiech

Mogę tylko modyfikować i kasować Uśmiech
Klub ---> Gazetka klubowa ---> Panel boczny z lewej strony "Gazetka klubowa" ---> 2. Dodaj artykuł
AAA jest dziękuję Uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5