Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Parowe Mistrzostwa 5 Ligi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Gs Tsc jak coś to mogę zorganizować 4kolejke

MarekAureliusz

(2014-06-15, 17:36:49)Jar123456 napisał(a): [ -> ]Gs Tsc jak coś to mogę zorganizować 4kolejke

Ok, wipsuję Cię

kilerski13

Też jestem za przemiennością nawierzchni.
pozdrawiam zmieniam zawodnika Dawid Jarzebski
za zawodnika Donat Sielewski
Wywracanie oczami

MarekAureliusz

(2014-06-21, 22:34:11)bagrowski napisał(a): [ -> ]pozdrawiam zmieniam zawodnika Dawid Jarzebski
za zawodnika Donat Sielewski
Wywracanie oczami

Kim jesteś? Uśmiech
Witam, chodzi o zespół Olimp Prague, wczoraj pisaliśmy, jednak zmiany nie udało się dokonać ze względu że Dawid Jarzebski ma już inne zawody w tym dniu - chodzi o druga kolejkę, rozgrywaną u mnie, sprawa wyjaśniona.

Pozdrawiam
samowar

MarekAureliusz

Pierwsza kolejka finału podsumowana, przepraszam za opóźnienie.
Jak widać różnice są bardzo małe, dlatego różne nawierzchnie mogą dać zupełnie inne wyniki

MarekAureliusz

Druga kolejka podsumowana, ponownie przepraszam za opóźnienie.
Jak widać w pierwszym poście, sytuacja w tabeli się znacznie zmieniła, wyłaniają się dwie najmocniejsze ekipy, ale ostatnia drużyna traci do trzeciego miejsca tylko 4 pkty.
mam pytanko chodzi mi o drożynę Gryfy Samowara i Gryfy Samowara2 jest to ta sama drożyna tak można
Tak, to jest ta sama druzyna. Sytuacja tego wymagala i pare druzyn moglo wystawic 2 pary zeby byla wystarczajaca ilosc par.

MarekAureliusz

Trzecia runda finału podsumowana
Skoro niektórzy muszą wystawiać po 2 drużyny to ja chętnie zastąpię taką którąś drugą drużynęOczko nie muszę być klasyfikowany, ani brany pod uwagę, bo i tak od początku nie biorę udziału, ale towarzysko, żeby nie powtarzać drużyn, mógłbym kogoś zastąpić

MarekAureliusz

Trochę za późno na to, została ostatnia kolejka finału tak więc zapraszamy w przyszłym sezonie Uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13