Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Parowe Mistrzostwa 5 Ligi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
mam kopot moi zawodnicy mają zawody teraz 26,04 o 19,00 a kolejka w naszej grupie jest o 13,00 musze wystawić inny skład czy da sie wstawić ten co podałem ?
Czy mogę jeszcze dokonać zmiany w pierwszej parze? Tylko na pierwszą kolejkę bo jeden z moich ma teraz zawody.Tak dla ułatwienia para z gr. B
Za Konstanty Pawlicz miał by pojechać Anastazy Hećko
Chciał bym wprowadzić zmianę na pierwszą kolejkę w grp. B

Za Alexana Bledwina pojedzie Donat Grzesiński dlatego że Alexan ma zawody o mistrzostwo W,Brytanii
(2014-04-20, 15:29:21)romeo1147 napisał(a): [ -> ]mam kopot moi zawodnicy mają zawody teraz 26,04 o 19,00 a kolejka w naszej grupie jest o 13,00 musze wystawić inny skład czy da sie wstawić ten co podałem ?

Nie za bardzo wiem o co chodzi, proszę dokładniej to wyjaśnię, w tej chwili na prawdę nie wiem o czym piszesz

(2014-04-20, 15:34:22)Dziki napisał(a): [ -> ]Czy mogę jeszcze dokonać zmiany w pierwszej parze? Tylko na pierwszą kolejkę bo jeden z moich ma teraz zawody.Tak dla ułatwienia para z gr. B
Za Konstanty Pawlicz miał by pojechać Anastazy Hećko

(2014-04-21, 08:12:52)Mattex napisał(a): [ -> ]Chciał bym wprowadzić zmianę na pierwszą kolejkę w grp. B

Za Alexana Bledwina pojedzie Donat Grzesiński dlatego że Alexan ma zawody o mistrzostwo W,Brytanii

zmiany zrobiłem choć nie powinienem gdyż powinno to się odbyć do soboty
Hećko już gdzieś jedzie więc nie wiem czy Ty świadomie robisz zmiany czy rzucasz nazwiskami jak leci
Grzesiński już dostał zapkę
moi zawodnicy w tą sobote jadą zawody
o godzinie 19,00 a kolejka naszej grupy jest o 13,00 musze w tym wypadku zmienić pare na sobote do naszego turnieju , czy da sie pogodzić jakoś zawody i nasz turniej w jednym dniu tymi samymi zawodnikami?

Oligierd Schönknecht Cyryl Szczygliński prosze o zamiane zawodników gdyż waśkowiak i plewczyński mają zawody w dniu 26,04
w jednym dniu możesz mieć jedne zawody indywidualne także jeśli już jadą to w naszych już nie pojadą :S
Cyryl Szczygliński Oligierd Schönknecht prosz o zamiane na tych
Sorry ale zawodnicy mi się pomylili myślałem o innym zawodniku a wpisałem tego co już wystawiłem na ten turniej.Miało być Michał Ostradecki a nie Hećko.
witam! 10maja mam jeszcze wolny termin takze jak cos to moge zorganizowac zawody w ten dzien! do piatku jak cos czekam na odpowiedz. pozdro 600

MarekAureliusz

(2014-04-22, 10:11:45)Perez napisał(a): [ -> ]witam! 10maja mam jeszcze wolny termin takze jak cos to moge zorganizowac zawody w ten dzien! do piatku jak cos czekam na odpowiedz. pozdro 600

Ok, ale raczej nie spodziewam się że Zuma będzie robił jakieś problemy, a reszta grup jest już zorganizowana. Więc czekamy na potwierdzenie od Zumy, jeśli nie będzie mógł to się do Ciebie zwrócimy.
(2014-04-22, 10:31:12)MarekAureliusz napisał(a): [ -> ]
(2014-04-22, 10:11:45)Perez napisał(a): [ -> ]witam! 10maja mam jeszcze wolny termin takze jak cos to moge zorganizowac zawody w ten dzien! do piatku jak cos czekam na odpowiedz. pozdro 600

Ok, ale raczej nie spodziewam się że Zuma będzie robił jakieś problemy, a reszta grup jest już zorganizowana. Więc czekamy na potwierdzenie od Zumy, jeśli nie będzie mógł to się do Ciebie zwrócimy.

Nie wiedziałem, że 2,5 tygodnia przed moją kolejką muszę potwierdzać, że zorganizuję zawody Duży uśmiech
Więc, żeby nie było Język Tak zorganizuję zawody spokojnie, ale mam czas do cytuję "poniedziałku (...) poprzedzającego zawody indywidualne" Uśmiech

A jak już jesteśmy w temacie, nie rozumiem dlaczego organizatorzy już teraz zapraszają za zawody, które planowo są za miesiąc. Przecież uniemożliwiają w ten sposób zrobienie zmian w parach zawodników.
Np. Zawodnik doznaje kontuzji i nie może jechać, no i para ma 0 pkt bo manager nie mógł zrobić zmiany gdyż udział ridera był zaklepany od tygodni.

Może wartało by dodać do regulaminu by kolejna kolejka była organizowana nie wcześniej jak dzień po poprzedniej?

To takie moje refleksje z obserwacji Duży uśmiech

MarekAureliusz

Oczywiście to jest wyjątkowa sytuacja, dlatego prosiłem o potwierdzenie wcześniej.

Jak najbardziej masz rację co do zapraszania zawodników, ale co do zakładania zawodów, nie widzę problemu w tym że są założone wcześniej. Przynajmniej mamy pewność że się odbędą. Ale zapraszanie zawodników już teraz na drugą lub dalsze kolejki jest błędem.

Proszę więc wstrzymać się do soboty poprzedającej zawody z wysyłaniem zaproszeń, ponieważ do soboty można dokonywać zmian.
Iwo Bilewicz
Pankracy Chloupek

to zawodnicy na PM5L 1 kolejka grC

MPS Victoria II
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13