Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Gs Tsc zawodnicy Jakub Łuc i Dionizy Skowronek
KmKudriaszow
para
Jerzy Rzepkowski
Odyseusz Marcinkowski
Gr. B
Kolejka 2 03.05
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-34865
Proszę o pisanie mi na pw imiona i nazwiska zawodników ponieważ jestem na telefonie a na kompie rzadko.
PS: Kilka uwag mam a więc:
Proszę o podanie składu drużyny: Ks Falubaz Zielona Góra (kichol86), PEREZ APATOR (Perez), KościańskaObrzanka"DumaTegoMiasta" (Wosiu3)
Oraz zawodnicy
DZIKI Z USTROŃA (Dziki) Beaudi Drury (ma tego dnia zawody inne)
Falubaz Team (pittzip) - Brett Overson, Kacper Główka (mają obaj tego dnia już zawody inne)
I co z nimi będzie ?
Poprawiłem link
gr.C
Kolejka 3 10.05
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-33274
I chciał bym dokonać zmiany w składzie ponieważ dwóch moich zawodników ma inne zawody:
Para 1
-Konstanty Pawlicz
-Gwidon Chudon
Para 2
-Bolesław Franków
-Anastazy Hećko
I przypominam że nie mogę zorganizować pierwszej rundy w grupie A
Potrzebny ochotnik do zorganizowania Pierwszej kolejki (26.04) w grupie A!
Jeśli ktoś ma wolny termin proszę pisać
KS Lwy Częstochowa
Para: Sylwek Rogalski, Zachary Martonik
zglaszam pare PEREZ APATOR:
wojtek grzelec i anatol łyczko
ps (tylko oni startuja juz w najblizszych 3 sobotach takze jakos trzeba ich podmienic)
(2014-04-18, 17:55:36)Perez napisał(a): [ -> ]zglaszam pare PEREZ APATOR:
wojtek grzelec i anatol łyczko
ps (tylko oni startuja juz w najblizszych 3 sobotach takze jakos trzeba ich podmienic)
Podaj innych zawodników
Ja mogę zorganizować zawody w grupie A 26.04.Raczej nie będzie żadnej przeszkody mimo że jestem w grupie C
(2014-04-18, 18:24:48)Mattex napisał(a): [ -> ] (2014-04-18, 17:55:36)Perez napisał(a): [ -> ]zglaszam pare PEREZ APATOR:
wojtek grzelec i anatol łyczko
ps (tylko oni startuja juz w najblizszych 3 sobotach takze jakos trzeba ich podmienic)
Podaj innych zawodników
a mam inna opcje? tzn zdby jechali oni!
Zgłaszam parę ChG Orły Głogów:
Zbyszek Gelo
Robert Terebelski
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13