Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Parowe Mistrzostwa 5 Ligi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
(2014-04-19, 07:56:42)Perez napisał(a): [ -> ]
(2014-04-18, 18:24:48)Mattex napisał(a): [ -> ]
(2014-04-18, 17:55:36)Perez napisał(a): [ -> ]zglaszam pare PEREZ APATOR:
wojtek grzelec i anatol łyczko
ps (tylko oni startuja juz w najblizszych 3 sobotach takze jakos trzeba ich podmienic)

Podaj innych zawodników

a mam inna opcje? tzn zdby jechali oni!

Perez ale co kolejkę możesz zmienić parę, wystaw teraz innych a jak Ci najlepsi będą mieć wolne terminy to zrobisz zmianę i gotowe Uśmiech
(2014-04-18, 17:55:36)Perez napisał(a): [ -> ]zglaszam pare PEREZ APATOR:
wojtek grzelec i anatol łyczko
ps (tylko oni startuja juz w najblizszych 3 sobotach takze jakos trzeba ich podmienic)

Perez tak jak napisał kolega wyżej, Ty jesteś selekcjonerem i Ty musisz wystawiać takie pary żeby jechały, nawet jeśli ktoś wyśle zapkę do innych Twoich zawodników a nie będą zgłoszeni nie policzymy Ci tych punktów, co kolejkę możesz robić zmiany byle byś dokonywał tego do soboty poprzedzającej kolejkę

(2014-04-18, 20:23:35)Wojtek1101 napisał(a): [ -> ]Ja mogę zorganizować zawody w grupie A 26.04.Raczej nie będzie żadnej przeszkody mimo że jestem w grupie C

Jasne, nie ma problemu, zostałeś wpisany, czekam na link do zawodów
26.04 1 kolejka gr.A
link do zawodów:
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-34923

Zawodnik Zbyszek Gelo z klubu ChG Orły Głogów bierze już udział w innych zawodach
Co mam zrobić jak

1 zawodnik drużyny DZIKI Z USTROŃA wystartuje a 2 nie może bo ma już zawody oraz
jak 2 zawodników z PEREZ APATOR wysyłałem zapro ale pisze że biorą już udział (wojtek grzelec i anatol łyczko)
Kolejarz Opole romeo1147
zgłaszam pare: Ambroży Plewczyński , Krystian Waśkowiak
sorki za te zamieszanie! juz daje nowe nazwiska: brunon szlęg i zbyszek klomfas!
KMŻ RedStar Lublin / DezeT
Para: Kasper Mollus i Melchior Rostawicki
Witajcie jak na razie w grupie B Ks Falubaz Zielona Góra i KościańskaObrzanka"DumaTegoMiasta" nie podali składów. Więc czy jest szansa na wystawienie mojego 2 składu ?
CKŻ Czarnorzeki zglaszam parę:Rudolf Mucha, Łukasz Pocztowa
Chciałbym zmienić pare bo Brett Overson oraz Kacper Główka mają już zawody

Falubaz Team

Kasjan Grędziak
Oktawian Krupko
Cześć ma takie same pytanie co kolega Mattex.
Czy W razie jak jakaś drużyna nie poda składu mogę wystawić drugą parę ?
(2014-04-20, 06:28:19)Mattex napisał(a): [ -> ]Witajcie jak na razie w grupie B Ks Falubaz Zielona Góra i KościańskaObrzanka"DumaTegoMiasta" nie podali składów. Więc czy jest szansa na wystawienie mojego 2 składu ?

(2014-04-20, 10:15:18)Wojtek1101 napisał(a): [ -> ]Cześć ma takie same pytanie co kolega Mattex.
Czy W razie jak jakaś drużyna nie poda składu mogę wystawić drugą parę ?

To jest ich problem! Nie podali składu = nie jadą = nie mają punktów
Odpowiadając na pytanie nie można wystawić drugiego składu masz swój jeden (lub dwa w zależności czy tyle zgłosiłeś) i tylko tą parą/parami manewrujesz, że tak powiem Uśmiech
Zuma a sam jedziesz z 2 składami. Lepiej żeby była walka a nie przewaga jednej osoby bo ma 4 zawodników.
Gr A
W miejsce Gelo wybieram Waldemar Zgrzywna
(2014-04-20, 11:14:05)Mr. Zuma napisał(a): [ -> ]
(2014-04-20, 06:28:19)Mattex napisał(a): [ -> ]Witajcie jak na razie w grupie B Ks Falubaz Zielona Góra i KościańskaObrzanka"DumaTegoMiasta" nie podali składów. Więc czy jest szansa na wystawienie mojego 2 składu ?

(2014-04-20, 10:15:18)Wojtek1101 napisał(a): [ -> ]Cześć ma takie same pytanie co kolega Mattex.
Czy W razie jak jakaś drużyna nie poda składu mogę wystawić drugą parę ?

To jest ich problem! Nie podali składu = nie jadą = nie mają punktów
Odpowiadając na pytanie nie można wystawić drugiego składu masz swój jeden (lub dwa w zależności czy tyle zgłosiłeś) i tylko tą parą/parami manewrujesz, że tak powiem Uśmiech

Zuma pojeździł trochę w turniejach i już wie co w trawie piszczy, niestety Panowie musze Was zmartwić czas na zgłoszenia już minął, nie mogę wrzucić za tych co nie wystawili składu Waszych par bo nie mam pewności że od następnej rundy pojadą i wystawią, a co rundę nie będę zmieniał drużyn bo to jest bez sensu, także serdecznie przepraszam a pretensje i zażalenia do tych "maruderów" którzy to zawsze się trafiają i niestety zajmują miejsce tym co wystawiliby i po 3 pary i jeździliby bez żadnego problemu. Przepraszam nie da rady :S


__________________________________________________________________________________________

(2014-04-19, 22:21:02)DezeT napisał(a): [ -> ]KMŻ RedStar Lublin / DezeT
Para: Kasper Mollus i Melchior Rostawicki

Czas na zgłoszenia już minął!!! proszę czytać posty na bieżąco Uśmiech zgłoszenie odrzucone krótko mówiąc.


_________________________________________________________________________________________

Zawody w grupie B zorganizowałem osobiście, także zapki już poleciały Duży uśmiech

Proszę organizatorów dalszych kolejek o potwierdzenie czy są w stanie zorganizować kolejki oraz o info od ludzi którzy są chętni pomóc w organizacji a nie zostali wylosowani
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13