Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: GP 4/5 II Sezon - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Dzięki. Gratulacje dla wszystkich za ciekawe zawody. Język
Mamy problem, gdyż 7Shem7 z SC Uckfield został wyrzucony z SW za przekręty. Proponuję w takim wypadku, aby w kolejnych, jeszcze niezorganizowanych turniejach 4 miejsca tego klubu zajęli rezerwowi pozostałych drużyn.
Dzięki za info ! Dopiero teraz to sprawdzilem a wie ktoś może co on porobil ?
Wałki transferowe. Duży uśmiech Trochę szczegółów jest w temacie Konta rodzinne i zgłaszanie transferów.

Zawodnicy SC Uckfield z pozostałych turniejów zostaną wykluczeni, jednak proponuję, aby ich dorobek pozostawić w klasyfikacjach indywidualnej oraz drużynowej.
Zapomnieliśmy o limicie 4 zawodników z jednego klubu... Więc rezerwowi sobie nie pojeżdżą jako zmiany za wykluczonych, będziemy rywalizować w 12stu.
A ja po prostu nie kupiłem nowych silników po lidze i rywale mają darmowe pkt. Jechałem na zajechanych motorkach i cała tajemnica ! Powodzenia Uśmiech
wprowadzimy rezerwowych a do punktacji bede liczył najlepsza 4 z ekipy Uśmiech
wprowadziłem zmiany na liscie startowej prosze zapraszac zawodników według tej listy + BlackHunter może wystawic jjeszcze 1 zawodnika Uśmiech No i mimo wiatru w oczy jedziemy dalej Uśmiech))
No ale w jaki sposób mamy wystawiać po 5-6 zawodników na jeden turniej? Trzeba do końca jeździć po 12stu.
Przepraszam za zamieszanie mój pomocnik wyjaśnił sprawe i wrócił do gry !!! Więc jedziemy po staremu Uśmiech
Troche zamieszania było ale myślę że teraz już będzie do końca oki Uśmiech Przepraszam
No nie wiem, wypadałoby, aby Twój pomocnik wyjaśnił tę sprawę rywalom.
No co jest? Shem dziwnym trafem od kilku dni milczy, a ja (i inni pewnie też) nie zamierzam jeździć w turnieju z oszustem.

Blokada transferowa na 3 miesiące jednak o czymś świadczy. Czekamy na wyjaśnienia.
(2016-09-07, 19:46:45)BlackHunter napisał(a): [ -> ]No co jest? Shem dziwnym trafem od kilku dni milczy, a ja (i inni pewnie też) nie zamierzam jeździć w turnieju z oszustem.

Blokada transferowa na 3 miesiące jednak o czymś świadczy. Czekamy na wyjaśnienia.

Nie widze potrzeby sie Tobie tlumaczyc, a jezeli nie chcesz zebym jezdzil w turnieju to nie ma sprawy, daj znac to zrezygnuje i temat zamkniety.
Kpisz sobie? Współzawodniczący z twoim klubem mają prawo wiedzieć o twoich oszustwach.

, więc może Ty wytłumaczysz swojego, ekhm... pomocnika? Swoją drogą oszust pomagający w organizacji turnieju to już szczyt wszystkiego. O fakcie, że nadal ów manager jest moderatorem nie wspomnę. Może zbyt surowo oceniam sytuację, ale to dlatego, że nie znam jej dokładnie, a Shem został jednak ukarany więc powinien ją wyjaśnić, aby nie było niedomówień.
Stron: 1 2 3 4 5 6