Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: GP 4/5 II Sezon - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Nie bede poruszał tutaj takich tematów sorki Black ale od oszustow sa admini oni powinni takich usuwac !!!
Ten turniej dokonczymy i tyle nie psujmy sobie zabawy na koniec bo to nie ma sensu ! zaraz sie wszyscy poobrazamy na siebie i po co ???
BlackHunter w swoim ostatnim poście masz pewną informacje
- zastanawiającym jest fakt, że ich tak bronisz a nie oceniasz sytuacji obiektywnie... Chyba nie muszę kończyć. Bawcie się dobrze, chłopaki.

- nie wiem, czy dodatkowa runda wypali, ponieważ będzie zapewne organizowana przez sidneya, a on znowu zaprosi oszustów. Zaznaczę jednocześnie, że w rundach organizowanych przez Speedway Demons nie pojadą zawodnicy SIDNEY team.
BlackHunter - to nie jest mój turniej , ani w nim
Nie startuje ale nie powinienes i żaden inny gracz rzucać oskarżen nie popierając ich żadnymi dowodami

Zabrałem głos jako moderator w celu uspokojenia was
Juz każdemu z was zaczynaja nerwy puszczać
Po co mam jakies ostrzeżenia dawać , warto spróbować dyplomatycznie
Tak czytam sobie i juz niektorych rzeczy nie rozumiem o co jest afera, tu jakies wycofywanie sie z turniejow ostatecznie jednak nikt sie nie wycofuje, tu ze oszust bierze udział w turnieju, tu ze ten mu pomaga w tych oszustwach. Jak dla mnie dyskusja jest bez sensu. Nie wiem jaka jest wina ale jezeli taka była to dostał karę na jaką zasłużył najwyraźniej i to jest decyzja Adminów do której nikt się nie może przczepic. A dlaczego ty chcesz karać zawodników Sidneya to ja nie wiem i mnie to w sumie najbardziej interesuje Duży uśmiech
- dowody były przedstawione publicznie przez administrację SW i 7Shem7 został usunięty z gry. Ale on bezczelnie wcisnął adminom bajkę, że ten sam IP to pomyłka (znam się trochę na tym i wiem, że to jak wygrana "6" w Lotto) i nie wiedzieć czemu oni to zaakceptowali, przywrócili do gry i nadali 3-miesięczny ban na transfery. Ty natomiast nie do końca rozumiesz rolę moderatora: często wpadasz na zwykłe, może i dość ostre, ale dyskusje nie łamiące zasad i sypiesz ostrzeżeniami (np. niedawno nie popisałeś się w sprawie kłótni Arkadiusza z Szymkiem). Wyluzuj trochę i nabierz kompetencji.

- patrz wyżej, a później tutaj: zawodnicy SC Uckfield zostali wykluczeni za oszustwa ich managera, a sidney68 nadal ich zaprasza. W dodatku kpi sobie z reszty uczestników, co widać w jego ostatnich postach w tym temacie. Nie widzisz w tym niczego nieodpowiedniego?
BlackHunter a kim ty jestes , żeby mi mowić co mam robic ?
Nie tylko mi , jak czytałem te rozmowy to juz nie byłem pewien kto jest tego turnieju organizatorem
A co do ostrzeżeń :
W rejestrze ostrzeżeń widziałem kiedys jak gracze otrzymywali je za zbyt ostre dyskusje
Co do samej funkcji ona znaczy tyle co nic , tylko pomocna przy prowadzeniu turnieju
Chcesz funkcje moderatora , ja sie bardzo chętnie zamienię z toba rolami
Mi jest ona potrzebna tylko do turnieju , ty za to aktywny na grze wiec czemu nie moderator dla ciebie ?
Ale skoro nie sa ich punkty liczone to o co sie tutaj rozchodzi co ??? Jezeli nie liczy ich punktow i dodaje je do innych zawodników to ja naprawde nie wiem o co ten cały szum jest. I naprawde nie wiem o co ty masz prentensje do Sida a juz wogole ze nie zaprosisz jego zawodników to było niezłe bo nawet mi sie usmiech pojawil wtedy w tej calej dyskusji Język I w sumie dalej nie wiem dlaczego nie chcesz ich zaprosic bo nie uzyskałem odpowiedzi ? Tylko z powodu tego ze nie podoba ci sie ton wypowiedzi Sidneya ??? Język
- OK, miłego wieczoru.

- śmiać to mi się chce, gdyż ewidentnie widać twoje układy z sidneyem i ewidentnie go bronisz. Może napiszę wielkimi literami: ZAWODNICY SC UCKFIELD ZOSTALI WYKLUCZENI Z CAŁEGO TURNIEJU, NATOMIAST SIDNEY68 NA TO GWIŻDŻE I ICH ZAPRASZA. Fakt, punkty się nie liczą, ale liczy się ich nielegalny udział i samowolka sidneya68, łamiąca postanowienia organizatora. Że już o kwestii zwykłej przyzwoitości i sprawiedliwości nie wspomnę. Ale ty chyba nie rozumiesz tych słów.
Owszem wszyscy mamy układy w tej grze bo jestesmy znajomymi. Przede wszystkim tez widze ze jakos nie bardzo sie przejal tym ze pojechali zawodnicy Uckfielda i ma podobny stosunek w tej sprawie do mnie czyli skoro pojechali i ugrali tylko 1pkt, ktory jest cofniety to naprawde nie wiedze sensu robienia az takiej zadymy o to. Nie mozna bylo tylko napisac kropkowi ze Sidney zaprosil tych zawodnikow. Moze kropek by powiedzial Sidowi sluchaj jest taka sytuacja ze inni sie skarza na to i na to i prosze bys w nastepnych turniejach tego i tego nie robil. W kazdym badz razie niech kropek podejmie decyzje czy robi dodatkowy turniej bo koledze sie tutaj nie podoba to ze pojechali nieuprawnieni zawodnicy ktorzy i tak nic nie ugrali czy zostawi to jak jest.
Już podjął decyzję.
BlackHunter odp mi na 2 pytania które mnie nurtuja w tej przepychance
1 jeżeli 7shem7 jest oszustem ja i sid także bo mamy klike to według ciebie admini także są w szajce oszustów bo go dopuścili do gry ?! To po co grasz w grze otoczony oszustami ?
2 jeżeli nie będziesz zapraszał zawodników Sida to co chcesz swoim zawodnikom pomoc w zdobycia mistrza ? To tesz oszustwo !
Na koniec jedziemy ostatnie 3 turnieje w 8 nie zaproszenie zawodników przeciwnika grozi anulowaniem turnieju bez możliwości powtórki !
KONIEC TEMATU
Naprawdę dziwnie się zachowujecie. Nie rozumiecie prostych zasad? Twój ostatni post, , jest kuriozalny. Forujecie oszusta, bo to wasz ziomek, ale zapewne sami nimi nie jesteście. Trudno, rundę z 27 września anulujesz, gdyż ja nie zaproszę zawodników SIDNEY team. Bez odbioru.
To ja proponuje inne rozwiazanie kropek, jezeli bedzie sytuacja ze specjalnie ktorys nie zaprosi zawodnikow przeciwnika ( a chyba tylko hunter tak moze postapi) nalozyc na jego zawodnikow kare bo podejscie blackhuntera jest niepowazne
Nie odp mi na pytania a bardzo mnie ciekawia Smutny
Stron: 1 2 3 4 5 6