Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: GP 4/5 II Sezon - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
zostalem ukarany na miesiac, ale przez pewnie takiego jak Ty co sie oburzyl wydluzyli na 3 miesiace, transfery cofniete, dlug 2 mln, wiec nawet motorow nie moge naprawiac, nie mowiac juz o kupnie, rozbudowie stadionu czy szansy na nowych zawodnkow na kolejnym wysypie, wiec 2 sezony w plecy beda, nie potrafilem ich przekonac, ze transfery nie byly robione z jednebgo kompa wiec ukarali mnie, i tyle czy slusznie czy nie , nie bede sie wypowiadal, bo to ich decyzja, nie wiem po co drazysz temat?
Ulzylo Ci, bedziesz teraz mogl spokojnie spac ?
Ty masz nerwicę, człowieku? Zostałeś ukarany, więc jest coś na rzeczy, dlatego powinieneś nam to wytłumaczyć. A ty się rzucasz jak jakaś ryba i jeszcze obrażasz. Swoją drogą były transfery z jednego IP, ale admini uwierzyli ci na słowo, że to nie oszustwo? Ciekawe. Przeprowadzałeś te transfery chyba z kosmitą, który celowo ustawił IP takie samo jak twoje, aby ci dokopać.
Wlasnie nie uwierzyli dlatego mnie ukarali! Co Ty jeszcze chcesz? Jak cos masz do mnie to pisz na PW, bo tu komentujemy zawody a Ty piszesz nie na temat. Poza tym wyluzuj bo sie nerwicy nabawisz. Jak juz powiedzialem jezeli chcesz to sie wycofam z rozgrywek.
Za zainstniala sytuacje przepraszam wszystkich.
Nie tyle ukarali, co zmniejszyli karę. Napisałem tutaj, gdyż wszyscy uczestnicy powinni znać sytuację, a dodatkowo jestem wyczulony na multikonciarzy. Ta twoja odpowiedź z nerwicą jest na poziomie gimnazjalisty - "nie bo Ty". Ja jestem spokojny, w przeciwieństwie do ciebie. Gdybyś był całkiem niewinny, to byś się tak nie awanturował.

Myślę, że ta dyskusja powinna już się zakończyć. Dojedźmy turniej do końca w pełnej obsadzie, ale wolałbym, aby w przyszłości był on czysty. I organizator powinien o to zadbać, a nie chować głowę w piasek i milczeć jak dotychczas.

PS. To wątek przeznaczony do komentarzy na temat GP, więc posty wyjaśniające oszustwa jednego z uczestników są jak bardziej na temat.
informuje że jeżeli 7Shem7 nie wycofa swoich zawodników z turnieju to ja sie wycofuje z oszustami niemam zamiaru rywalizować
Wydaje mi się ze jeżeli 7shem7 najpierw został wyrzucony z gry ale został przyjęty z powrotem i tak zdecydowali właściciele gry i poza tym został ukarany w inny sposób to my nie powinniśmy tego podwarzac ! Zresztą chciał się wycofać ale ja go na mówiłem żeby mi dalej pomagał ale jak chcecie to mogę zawiesić GP bo to mój turniej i nie będzie problemu a i ja będę mieć mniej roboty ! Przecież wam wyjaśnił o co poszło wiec nie wiem o co dalej się klocicie ?
Wyjaśnił? Zrobił to po kilku prośbach i zdążył mnie w międzyczasie obrazić. A powinien zachować trochę pokory w tej sytuacji i złożyć wyjaśnienia bez ponaglań. Dobrze piszesz, został ukarany. To była trudna decyzja dla administracji, jednak i oni, i Ty mu uwierzyli. A fakty są takie, że szansa na taki sam numer adres IP na różnych platormach jest równa temu, że Ty znajdziesz w rowie walizkę pieniędzy. W dodatku modemy musiałyby być niedaleko siebie, bo takie sytuacje zdażają się tylko wśród użytkowników sieci radiowej. Ja tak naiwny nie jestem i nie będę głaskał oszusta po głowie. Nawet jeśli byłaby to przypadkowa zbieżność IP to trudno - jest to tak mało prawdopodobne, że nie można z tego powodu zaprzestać karania. Teraz każdy multikonciarz może napisać, że nim nie jest i nie ma pojęcia, skąd ten sam adres IP. A suma sumarum delikwent 7Shem7 pozostał "pomocnikiem" organizatora turnieju, w którym startują uczciwi gracze. Kpina.

A Ty kropek robisz z Shema i siebie męczenników, pisząc, że przez nasze słuszne wątpliwości zawiesisz GP. Może zorganizujesz w przyszłym sezonie GP ligi oszustów? Bo w tej chwili Twoje zachowanie do tego zmierza.
Nikogo nie bronie ani nikogo nie glaszcze i nie jestem męczennikiem ! Zorganizował em ten turniej dla was mimo braku chętnych nawet się nie czepiam tego ze nie wlejacie linków do zawodów na forum gość mi w tym pomaga stara się został ukarany i za pewne jak znowu wytnie taki nr to go wywala ale jeżeli admini mu dali szanse to czemu mam go wywalic ? To jest bardziej pytanie do administracji dla czego dopuszczają do takich sytuacji jeżeli dopadli oszusta definitywny koniec i po sprawie ! A twoje ostatnie pytanie do mnie jest nie na miejscu !!!
Napisałeś gdzieś, aby wysyłać linki do zawodów? Nie zauważyłem. Chętnych byłoby więcej, gdybyś rozreklamował turniej i dał więcej czasu na zapisy.
Regulamin pkt 6 Oczko zdziwilbys się ilu jest chętnych do turniejów w poprzednim sezonie wyslalem do wszystkich graczy zaproszenia bez odzewu q tym sezonie miałem zrezygnować ale parę osób mnie na mówiło na ostatni moment przed zakończeniem tych turniej chciałem to bardziej rozreklamowac ale teraz juz nie wiem czy to zrobię za spokojnym człowiekiem jestem Uśmiech w zeszłym sezonie miałem tylko pomagać panom xxx46 i betardowi i wyszło na to ze wszystko robilem sam a w tym tez widzę ze to chyba nie wypal bez urazy bo jedni się starają a jednych trzeba gonić
Kropek mnie do swojej dyskusji nie dołączaj
Ja ci mowilem kiedy moge byc nie osiągalny wiec do mnie pretensji wielkich nie miej
xxx46 ja do ciebie nie mam pretensji tylko stwierdzam fakty zresztą pisalismy na ten temat i to jest między nami wyjaśnione Uśmiech
Koniec tej jałowej pyskówki i jedziemy dalej. Sprawa wałków wyjaśniona choć trochę mętnie Smutny To jest dobrowolny turniej i nikt nikogo nie zmuszał do udziału. A od karania są ADM-ini i skoro oni rozpatrzyli sprawę bez banowania to temat zakończony. Pytania do nich kierować a nie tu wątek zaśmiecać groźbami i obrażaniem. Temat zamknięty i nie mówmy o tym więcej Uśmiech
Ja używam do gry telefonu i 2-3 kart SIM ! Mam dynamiczny adres DNS i IP powinno mi się zmieniać po każdym logowaniu Uśmiech Mogę więc mieć bezkarnie 3 drużyny ? Mogę ! Tylko po co ? Aby transfery robić ? To chore i niepotrzebne !
W takim razie ja wycofuje swoich zawodników z tego turnieju ponieważ widze że organizatorzy stworzyli klike która będzie broniła się na wzajem i według mnie to działa na niekorzyść tego przedsięwzięcia.
Stron: 1 2 3 4 5 6