Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: GP 4/5 II Sezon - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Zapraszam WSZYSTKICH zawodników którzy są na liście startowej bo na tym polega ten turniej ! I tak mają robić wszyscy. Koniec tematu !
moich nawet nie zapraszajcie bo nieprzjyjmuje zaproszen z tego gówna zwanego GP
- są na liście, gdyż kropek81 ich JESZCZE nie usunął. Rozumiesz słowa wykluczeni, zdtskwalifikowani? To oznacza, że ich już tutaj NIE MA. Poza tym 21 września kropek81 wyraźnie napisał w temacie GP 4 Ligi II Sezon II, że zapraszamy pierwszą ÓSEMKĘ cyklu.

- czytaj uważnie wszystkie posty, ponieważ jest w nich odpowiedź na 1. pytanie, a 2. jest niepoważne i absurdalne, więc nawet nie odpowiedziałem. Usuń z listy zawodników zdyskwalifikowanych, bo Sidney68 jest chyba istotą nierozumną.

- twój klub nie bierze udziału w turnieju, ty nie jesteś jego organizatorem, więc nie wcinaj się i nie ustawiaj wszystkich, bo ja wskazówką w twoim zegarku nie jestem. Broń swoich kolesiów gdzieś indziej.

- chyba słusznie postąpiłeś od razu się wycofując, przynajmniej nie najadłeś się nerwów szarpiąc się z tymi kosmitami. Inaczej nazwać się ich nie da, gdyż najprostsze zasady i fakty do tej kliki nie docierają.

Podsumowując, jeśli sytuacja się nie unormuje, poproszę administrację SW o rozwiązanie tej sprawy.
Końcówka twojego posta jest absurdalna

Sprawe rozwiąże administracja haha , turniej otwarty , nie podlegający pod administracje i co oni mają do tego tunieju ?
Wyznaje zasadę , jak sie nie podoba to zrezygnuj , albo załóż sobie własny turniej i go prowadz . Musiałem napisac bo śmiać mi się chciało jak to przeczytałem

Taka moja prywatna opinia
Cieszę się, że poprawiłem Ci humor. Zrezygnowałbym, ale nie w takim momencie. Do końca zostały 3 rundy, moi zawodnicy mają szanse na medal. Dbałem o ich dobry wynik i taki chcę osiągnąć. Nie poddam się tylko dlatego, że pewni ludzie rozwalają turniej. Turniej niezależny, fakt, ale myślę, że administracja może się chociaż wypowiedzieć na pewne tematy.
No to było niezłe Duży uśmiech Bo administarcja ci tutaj wiele pomoże Duży uśmiech Ja nie ustawiam tutaj nikogo tylko mówię jak tu byłoby najsprawiedliwiej w razie złośliwości jakie chcesz zastosować wobec Sidneya i tylko tyle Duży uśmiech A co kropek podejmie jaką decyzję to jest jego decyzja Oczko
BlackHunter moje pytanie nie jest absurdalne wręcz przeciwnie ! Prubujesz wymusić abym ukarał zawodników prowadzących w tabeli po to by twoi zawodnicy odrobili straty pkt i to dopiero jest kuriozalne !!!
- proszę, mam nadzieję, że jednak umiesz czytać ze zrozumieniem:

(2016-09-21, 11:11:08)kropek81 napisał(a): [ -> ]Na 3 ostatnie turnieje zapraszamy pierwsza 8 cyklu !!

- z kim ja rozmawiam... ręce opadają. Staram się o ukaranie zawodników SIDNEY team, gdyż złamali postanowienia organizatora, czyli Twoje!
(2016-09-25, 01:03:23)BlackHunter napisał(a): [ -> ] - proszę, mam nadzieję, że jednak umiesz czytać ze zrozumieniem:

(2016-09-21, 11:11:08)kropek81 napisał(a): [ -> ]Na 3 ostatnie turnieje zapraszamy pierwsza 8 cyklu !!

Ja mam za to nadzieje ze tez potrafisz ze zrozumieniem to przeczytac i jednak dopuscisz zawodnikow Sidney Team do startu Uśmiech

Dobrze Sidney zaprosił nieuprawnionych zawodników, ale starciłeś ty na tym czy Sidney zyskał ??? wiec o co ty sie tutaj kłócisz. Ty byś chciał ukarać Sida tak by twoi zawodnicy mogli jeszcze o coś zawalczyć. A zwykłe pouczenie dla niego nie wystarczy ? Po prostu próba załatwienia sobie wygranej przy zielonym stoliczku Uśmiech
Straciły na tym zasady, rozumiecie? Nie chodzi tutaj o kwestie indywidualne. Dobrze, 8. runda zostanie powtórzona, na papierze jest niby wszystko OK, tylko ja nie mam pdwnosci, że sidney68 znowu w ostatniej chwili nie zaprosi nieuprawnionych zawodników. Niech zadeklaruje tutaj, że tego nie zrobi i pojedziemy do konca te 3. rundy w spokoju.
Pojedziemy w 8 jak Ci tak zależy na podium Uśmiech
Nie złamałem żadnego Regulaminu bo nikt mnie nie zmusi do czytania wszystkich bredni jakie się tutaj ukazują ! Wchodzę w wątek Z GP i dochodzę do listy startowej...zapraszam wszystkich tam obecnych i kropka ! A posty poniżej tabeli mnie nie interesują bo po co ? Zresztą do 8 turnieju zaprosiłem tzw. nieuprawnionych jeszcze zanim ukazał się post o ich definitywnym wykluczeniu chyba ! Powodzenia na torze BH Uśmiech
To niech Cię zaczna interesować, gdyz w wątku GP 4/5 Ligi Sezon II pojawiają się istotne informacje i zmiany w regulaminie. Wypraszam sobie te ciągłe insynuacje o podium w tej kwestii. Owszem, zależy mi na nim, ale przede wszystkim zależy mi na uczciwości. Nie bądź bezczelny. Po prostu masz zapraszać ÓSEMKĘ, bo tak zdecydował organizator. Mam nadzieję, że mnie nie oszukasz. Powodzenia.
Po prostu nie MAM zapraszać tylko MOGĘ zapraszać ! Od kiedy tak stoisz murem za organizatorem-oszustem ? Mnie Twoje wywody bawią i nic więcej bo rozpętałeś burzę w szklance wody i po co ? Jak jest aktualna lista startowa bez wykluczeń to dlaczego mam kogoś z niej nie zaprosić ? To tylko zabawa nic nie wnosząca do gry...taki czasoumilacz Uśmiech Ty podszedłeś zbyt emocjonalnie do tego i teraz będziesz drążył temat do Sylwestra Smutny Wygrałem poprzednie GP i wygram obecne a co się dzieje niżej na podium mnie nie interesuje bo po co ? Mam dobrego raidera i żadne układy czy ustawki tego nie zmienią. Ty nie dając mi na jutro zapek zdobędziesz 15-14-13-12 pkt. dla swoich ! I dobrze...choć nie fair ! Ale strzelasz sam sobie w kolano bo ja zdobędę jeszcze i tak 30 pkt. dla Falgiera ! Popatrz na tabelę ile zyskasz jutrzejszym meczem ! A ile stracisz w dwóch ostatnich ! Prosta złośliwa matematyka Smutny Dziękuję jednak że się nie wycofałeś i walczysz do końca ucziwie ! Powodzenia !!!
Jest jasno napisane, że ZAPRASZAMY PIERWSZĄ ÓSEMKĘ. ROZUMIESZ TO ZDANIE? Nie ilu ty chcesz, tylko PIERWSZĄ ÓSEMKĘ, czyli zawodników SIDNEY team oraz Speedway Demons. A ty celowo zaprosiłeś zawodników SC Uckfield w ostatniej chwili. I skończ wreszcie mnie obrażać twierdząc, że wywołałem burzę dla lepszego wyniku moich żużlowców. Dalsza dyskusja z kosmitami nie ma sensu. Koniec.
W końcu Uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6