Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Obniżenie skilla szkółce GM_Arek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
postawcie się w sytuacji nowego gracza, zaczynam i jadę szkólke bo to najmądrzejsza wydaję się inwestycja, potem stadion żeby generować dochody, nikogo sensownego nie kupuję bo ceny kosmos, ile czasu potrzebuję na zbudowanie tej szkółki na przyzwoity poziom powiedzmy 10? nie liczyłem ale chcąc tu o cos jechać i cieszyć się wynikiem 3-4 sezony czyli kalendarzowy rok a szkółka wcale nie wymiata, wychodzi junior i ma oklep od wszystkich znowu cisnę 4 sezony zanim zacznie robić punkty w lidze, potem kolejny szok w seniorach to on może zapychać motocykle, znowu 3-4sezony żeby coś zaczął robić punkty, nie za długo trochę to trawa? nasz junior ma już 24-25lat za dwa sezony spadki skili a klepałem go kosztem ligi żeby exp miał znośny taka radość po 3 latach gry
a tu chcę wprowadzić nowość do rozgrywki, by coś z tego juniora mieć. Ale to musi najpierw zatwierdzić kuba, bym przedstawił wam projekt.
Ale zgadza się, nie od razu kraków zbudowano. Inwestycja w szkółkę i wyniki z niej to najbardziej długofalowa strategia w grze. i bardzo dobrze. manager to gra dla cierpliwych Oczko
ja np jestem cierpliwy ale jak napisal petecki czy jest sens szkolic zawodnika od podstaw przez powiedzmy 10 sezonow zeby robil punkty 2 sezony i spadki???a przy tym ile na niego pojdzie kasy
TAk GM Arku jestem masochista i w kazdym poscie bede podkreslal - uklad szkolki jest do d...y. Ja nie oczekuje brylantow, ale niech kuzwa jakies bursztyny Uśmiech sie pokazuja regularnie tak by miec satysfakcje. Kolejne pytanie - obcinanie skili wszystkim, ok to moze ma sens ale co z dziadkami? Zastrzelimy ich wszystkich? Wykasujemy tak by wszyscy zaczynali z tego samego poziomu czyli ze szkolki?
Chcialbym doczekac sie czasow, kiedy moj junior bedzie w stanie pokonac seniora i to niekoniecznie w 5 czy 6 lidze, a troszke wyzej. Ok, przygladam sie zmianom, czekam na konkrety nie bede Cie zniechecal Arku, ale ulozyc to wszystko tak by ta gra nabrala rumiencow i przyciagala nowych graczy to dluga i ciezka praca. Zycze wytrwalosci bo ja chcialbym po tylu sezonach zobaczyc cos lepszego, fajnego. Trzymam kciuki

Misiek81

Popieram Mario Mad Maxa tez czekam by ta gra stala sie ciekawsza
nie wiem czy ten pomysl to akurat jeszcze nie zniecheci bardziej w inwestowanie w szkolke, ile to czasu i wkladu kosztuje, a potem okazuje sie ze podobnego juniora mozna na liscie kupic za 5zl, wiec po co przez kilka sezonow czekac, placic trenerowi jak mozna go miec od razu i to za male pieniadze

moze by tak lepiej wrzucic kazdemu jakiegos 12-latka z talentem 5 i skillem kolo 50, wtedy kazdy taka perelke bedzie trzymal i piescil i po kilku sezonach bedzie mu przynosic duzo radosci
(2016-12-22, 20:59:38)GM_Arek napisał(a): [ -> ]a niech królują. Właśnie tego brakowało mi w obecnej szkółce: talent 1 i 2 od razu do kosza szły. W propozycji która wkrótce, chcę by ryzyko ze szkoleniem zawodnika 1* również mogło przynieść wymierne korzyści

I będą szły dalej.

Nie widzę postaw by inwestować nawet w talent3*

Prosta odpowiedź: większy rozrzut treningowy a przy starszym seniorze i spadkach to ogólnie masakra gdyż spadków nie zrekompensujesz skokami ze względu na ułomność talentu Uśmiech
Bardzo dobrze - jestem za Uśmiech
Arek zrób jeszcze porządek z xp i gitara Język
Jak dla mnie to zawodnicy przy talencie 1 i 2 powinni wychodzić z większymi skillami ze szkółki od tych z talentem 4-5. Tyle iż po kilku sezonach ci z talentem 4-5 by ich wyprzedzali w rozwoju, to moje zdanie. Tak gracze mieli by wybór czy wystawiać zawodnika z talentem 1-2 i mieć silnego juniora np przez 3 sezony, czy tego słabszego z talentem 4-5 ale po 3 sezonach już byłby silniejszy. Talent 3 byłby wypośrodkowany. To propozycja
Ja mam lvl 15, szkółka mi się na bank zwróciła. Choć zauważyłem żeby trafić tzw. perełkę to nie takie proste. U mnie średnio wychodzi 2-3 zawodników ze szkółki rocznie i chyba żaden nie miał skilla 60.
ja mam tylko nadzieję że ci juniorzy którzy już są w szkółce to im nie będziecie nic zmieniać.
Rowniez sądzę,ze jezeli zmiana ma wejść od przyszłego sezonu to powinni nią zostać objęci zawodnicy którzy do szkolek zaczną napływać od nowego sezonu
Niszczycielski i becia, i znowu spowoduje się dziura między danym rocznikiem a kolejnymi. Zmiana ma objąć wszystkich zawodników. Macie po prostu złe podejście (myślenie) na ten temat. Jeśli teraz macie wg was perełkę ze średnia ~60, to po obniżeniu ona nadal będzie perełką bo wszystkim graczom będzie to zmniejszone i jeśli ktoś inny miał średnią 57, to teraz będzie to 54, więc wasz zawodnik nadal będzie perełką. W stosunku do seniorów też nadal będzie miał taki sam status, bo im tez obniżamy wiek. Tyle, że juniorzy już wkrótce będą trenować szybciej.

7Shem7, swojego wpisu to już chyba w ogóle nie przeanalizowałeś
To szkółkowicze z jaką średnią minimalną będą w stanie zdać egzamin?
Teraz jest chyba od 45 to byłoby od 42?
Odnoszę wrażenie, że pomału pomysły zarżną tę grę do końca. Bo chce się ją upodobnić do innych a właśnie jej "inność" powodowała, że tak fajnie się w nią grało. Trzeba po prostu wykonać kilka sensownym zmian a nie łapać się wszystkiego co popadnie. Ta gra ma być menadżerem!
Moim skromnym zdaniem należy:
- usunąć wizualizację (bezsensowny wodotrysk lub jak kto woli gadżet)
- zwiększyć wpływ kondycji albo ją usunąć
- podnieść wiek, kiedy będą spadki (ustalić po ile spadków może być na sezon)
- wprowadzić dodatkowe rozbudowy stadionu (nie za kasę)
- przerobić sposób naliczania ilości kibiców na meczu (od rodzaju meczu, pozycji w tabeli, ważności spotkania, pogody itp.)
- zaprzestać ponownego babrania w szkółce
- wprowadzić przygotowanie toru na spotkanie oraz motocykle na różne nawierzchnie (zniknie dotychczasowy tzw. handicap własnego toru i przeciwnik będzie głowił się jak jest przygotowany tor aby dobrać motocykle) - 6 albo 9 rodzajów nawierzchni
- stworzenie większej ilości (różnorodności) turniejów (wystarczy spojrzeć na forum, w jakim kierunku ludzie się podążają - jest coraz więcej turniejów - widać taka jest potrzeba, bo samo SW trąca coraz większą nudą, od niedzieli do niedzieli, tutaj przynajmniej turnieje forumowe przyciągają rzesze graczy do gry - bez nich byłoby znacznie mniej ludzi w grze)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7