Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Obniżenie skilla szkółce GM_Arek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
po pierwsze, wątek jest o juniorach - nie skaczmy po wątkach i nie mieszajmy tematów Uśmiech

Arkadiusz, a jak ty sobie wyobrażasz odjęcie jednym mniej innym więcej? dopiero byłaby wojna.. Odnośnie szybszego wzrostu juniorów względem seniorów odpowiedź przecież wczoraj padła na forum - obozy treningowe.

Petecki, odnośnie spadków odpowiedź też padła wczoraj lub dziś w wątku o tym mówiącym. Nie wiem skąd wziąłeś te 3-4 spadki u 27 latka? Uśmiech

Co do wysypu: przydzielanie losowo po 2 dla nowych nie przejdzie - za duży random. Natomiast o zostawienie ich dla 1-sezonowych managerów i nowych spytam Kubę czy to realne do zrobienia.
Nie czytałem wszystkiego Język
Jak sobie wyobrażam napisałem.wojna i tak bedzie.
Wiec najlepiej zróbcie jak uważacie a nie dajecie temat do dyskusji.
Wojny będą bo każdy pilnuje swojego interesu taka prawda.
zgadza się Arkadiusz. Ale cześć spraw chcę omówić z wami, raz żeby wyjaśnić co i dlaczego, a dwa by znaleźć ewentualne błędy lub skorygować założenia (jak choćby zrobiłem to w przypadku podniesienia wieku spadków dla "swoich" seniorów, czy odwrócenia spadków w zależności od talentu)

Wyjaśniając co i dlaczego, liczę na to że zrozumiecie dlaczego chce te zamiany wprowadzić i później znajdę w was sprzymierzeńców, gdy na głównej stronie zacznie się wojna mieszająca mnie i twórców z błotem. Ludzie często idą za głosem większości, więc liczę na to, że tym którym uda mi się wyjaśnić powody tych zmian, będą później głosem rozsądku (w opozycji do krzykaczy, którym i tak nic się nie spodoba) gdy będę już wisiał na szubienicy Uśmiech
Ok ja wszystko rozumiem i zmiany tez.
Milo ze dyskutujesz z nami ale pytanie ile jest tych nas?
Moze z górą ze 20 isob co udziela sie w dyskusjach a graczy ponad 400.
Wiec odpiwiedz sie nasuwa co reszta o tym myśli albo gdzie to ma.
(2017-01-26, 22:21:56)GM_Arek napisał(a): [ -> ]Mala aktualizacja odnośnie odjęcia skilla (seniorom jednak chciałbym odjąć jednak -4, ale o tym w innym wątku)

Szkółkowicze z talentem:
5* -4 na każdy skill
4* -3 na każdy skill
3* -2 na każdy skill

Czytałem wcześniejsze, ale tu piszesz o aktualizacji, która sugerowała, że te obcięcia dotkną seniorów i szkółkowiczów stąd mój post
ale teraz wychodzący 16 latek ze szkółki to załóżmy śr 55. 17 latek śr 60. Po obniżeniu wszystkim 16 latek ze szkółki będzie mieć śr 51, a 17 latek 56. Różnica między nimi nie zmieni się i nadal wynosi śr 5 punktów
Witam

Co do obniżenia wieku juniorom to jest bardziej na nie Uśmiech
Dla mnie najlepszym i jedynym rozwiazaniem i do tego nie komplikującym to: zwiększenie skilla maksymalnego do 150.

Oraz drastyczny wzrost wypłaty przy przekroczeniu np 110 w danym skillu :Uśmiech lub bardziej dać większe znaczenie innym skillom niż T,P,S.


Aby wymusić różnorodność wsród zawodników aby kombinować i np mieć dobrego na tor normlany i innego na grząski.

W tym limit zawodników seniorskich na np 8 sztuk. Aby bogaty nie miał zawodników na każdą pozycję i każdy tor.


Łatwe, miłe i skuteczne.

Bez zabawy w odejmowanie, emerytury itp.

Co do naddatków to juz blokowanie obozów mocno ograniczyło to. I to w wystarczającym zakresie.
Zgadzam się z pj007 zwiększyć skile do 150 przez to będzie zawodnik dłużej trenował i niech idzie na emeryturę w wieku 37 lat .
GM_Arek zrób w grze a nie na forum prostą ankietę, którą każdy gracz będzie mógł tylko raz wypełnić.

1.Jesteś za wysypem po sezonie - tak lub nie ?
2.Jesteś za spadkiem skilla w celu wyrównania szans(czyli likwidacja naddatków) tak lub nie ?
3.Od jakiego wieku zawodnik powinien mieć spadki skilla -27,28,29,30,31,32 ?
4.Od jakiego wieku zawodnik powinien przechodzić na emeryture - 28,29,30,31,32 ?

Według mnie to najważniejsze kwestie, które interesują pewnie większość graczy. Dodaj jeszcze kilka pytań do ankiety, które podadzą inni gracze i będziesz na pewno wiedział więcej co zrobić niż dyskutować z kilkoma osobami na forum.
szymek nie przejdzie. jest pomysł-jest realizacja a my tylko sobie gadamy
taxi, "marudo"! Duży uśmiech witam Uśmiech bardzo konstruktywny post.

pj; a czym różni się otwarcie skilla do 150 od jego obniżenia by ciężko było dobić do 100?
aaa już wiem! tym, że starym dziadom z naddatkami treningowymi ułatwimy ich ulokowanie? Język
wybacz, ale od razu to nasunęło mi się na myśl. pomyślałeś o tym? czy dobrze wiesz, bo takich kilku masz w składzie Uśmiech

a co do treści o tym, że wtedy można kierunkwo będzie szkolić zawodnika pod dany tor. też już nad tym pracuję, ale nie widzę potrzeby otwierania skilla w górę, bo to droga tylko dla kilku % zawodników w grze. Jakieś ograniczenie wg mnie musi być, by ci najbogatsi jednak stale nie odjeżdżali biedniejszym skillowo.
szymek, ok ankieta. Ale co mi da ankieta (no może akurat nie w tych kwestiach które wymieniłeś) jeśli połowa wyników będzie na TAK dla moich propozycji, a połowa na NIE?
każda z moich propozycji wiąże się w logiczną całość z pozostałymi. wywalenie, albo wywrócenie, jednego trybu wysypuje zasadność pozostałych.
GM_Arek jak nie spytasz wszystkich aktywnych graczy czego oczekują od gry, właśnie w takiej postaci czyli "ankieta" to nigdy nie dowiesz się czy połowa będzie na NIE czy na TAK. A wydaje mi się, że na pewno nie będzie 50/50
tylko dając ankietę, upoważniam niejako graczy do "żądania" jej egzekwowania. A jeśli np gracze powiedzą że nie zgadzają się na obniżenie skilla w szkółce to i pozostałe propozycje mogę wypierdyczyć, a to oznacza dalsze stanie w miejscu gry. A nie spodziewam się by ponad połowa graczy nagle stwierdziła "OK! obniżcie skill moim ciężko trenowanym juniorom!". Mało kto zada sobie trud pomyślenia po co to, czy to cześć większego planu. Byleby mi nic nie zabierać. Mało kto przemyśli, że to zabrane będzie tak naprawdę wszystkim graczom, i że jego szkółka nadal będzie w takim samym stosunku do szkółek innych graczy jak była.
Anieta z pytaniem: czy chcecie najpierw MDMP czy IMKJ to owszem, ale w tak ważnych kwestiach robi się problem. Przerobiłem to na SpS
Stron: 1 2 3 4 5 6 7