Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Spadki skilla oraz emerytura GM_Arek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
tak zapytam jeszcze by była całkowita jasność. czy to ma być tak że w jednym spadku skila o wartość x będzie wypadkową jednego z pięciu skili czy to będą spadki konkretnej umiejętności?

obecnie wiemy jak to wygląda bo co dzień coś spada moim zawodnikom.
jeden losowy spadek na jednej konkretnej umiejętności (losowej). nie wiem czy jasno odpisałem i czy zrozumiałem pytanie
no to znaczy że mniej w sezonie straci zawodnik niż teraz Duży uśmiech
zgadza się. tyle że trudniej mu będzie dobić do 5 x 100, więc niech o to walczy, a nie tylko o utrzymanie 5 x 100
Zwiększmy górny pułap skilla.

Dlaczego z załozenia zawodnik ma mieć 5 x100.

Niech bedzie różnorodność jak w SS.

Dany tor jest grzaski, techniczny lub beton - zrobmy by zawodnicy byli dobierani pod tor.

A nie czy beton czy grząski i tak lider zrobi komplet Uśmiech

Tu spowoduje że w skladach bedzie roznorodnosc, musowość rotowania składem.

Owszem w wieku moze byc sytuscje ze zawodnik bedzie mial 6 x100

Tylko ze np na grzaksim bedzie lepszy zawodnik posiadajacy skill kierunkowy pod ten tor Uśmiech

To nie jest łatww. Biorąc pod uwagę i klub z ekstraligi moze miec nawet i 14 zawodnikow i sobie odpowiednio skladem rotowac.

Mozna wtedy wprowadizc gorny limit seniorow. Np 8 .
odnosnie glownego watku pomysl ok,
teraz te spadki sa zbyt czeste, zeby jeden zawodnik w ciagu tygodnia mial dwa spadki to ciezko trenerem to nadrobic

generalnie na tak, ale przy okazji moja propozycja kosmetycznych korekcji Uśmiech

moze spadki skilla troche zmienic
spadki skilla (talent 5: spadek 1; talent 4: 1-2, talent 3: 2-3 pozostałe:3)

jezeli chodzi o ilosc spadkow w sezonie co do wieku to mysle, ze ok
no i moze by tak promowac wychowankow i zrobic wieksza roznice miedzy nimi a najemnikami ( sam tez mam wiecej najmnikow, zeby mi nikt nie mowil, ze pod siebie to proponuje)
27 lat - 0 (jeśli wychowanek) /1 jeśli najemnik
28 lat - 1 (jeśli wychowanek) /2 jeśli najemnik
29 lat - 1 (jeśli wychowanek) /3 jeśli najemnik
30 lat - 2 (jeśli wychowanek) /4 jeśli najemnik
31 lat - 3 (jeśli wychowanek) /5 jeśli najemnik
32 lat - 4 (jeśli wychowanek) /6 jeśli najemnik
33 lat - 4 (jeśli wychowanek) /7 jeśli najemnik
34 lat - 5 (jeśli wychowanek) /8 jeśli najemnik
35 lat - 5 (jeśli wychowanek) /8 jeśli najemnik
36 lat - 7 (jeśli wychowanek) /10 jeśli najemnik
Emerytura
Bardzo dobrze zmiany muszą być Uśmiech
Ja też jestem za tym by spadki były od wieku 30 lat zawodnika nie wcześniej. Zazwyczaj 24-30 zawodnicy powinni mieć rozkwit swoich umiejętności, później spadki. Najlepiej podać ile spadków w sezonie losowych, lub o ile ptk losowego skilla.
Jestem również za podniesiem wieku, w którym rozpoczynają się spadki, może to być np. 30 lat. To, że będzie ktoś miał zawodnikó 5x100 to jeszcze nic nie znaczy. Jak widać inne parametry mają wpływ na to, kto wygrywa z kim.
Propozycja Arka jest dobra, a dla malkontentów proponuje kalkulator i sobie wszystko policzyć zanim się coś napisze
pj007, bzdury proponujesz Język zwiększenie/otworzenie górnego pułapu skilla spowoduje tak na prawdę tylko mozliwe wbicie dziadkami nadbitek treningowych, których macie w ujjj

7Shem7, odwrócenie spadków niczego nie zmieni jeśli chodzi o talent zawodników. Wprowadzenie spadku "-1" dla talentu 5* spowoduje, że nadal nawet nie zastanowisz się nad kupnem/treningiem zawodnika o talencie 1-3*, a mój pomysł ma to właśnie zmienić/urozmaicić

kamykov - zgadza się Uśmiech
Zmiany , zmiany i zmiany a ludzi ubywa! Nie zauwazyliscie ze gracze lubią stałe zasady a nie ciagle zmiany. W sumie dla mnie bez różnicy bo gram do końca sezonu tylko.
jakie ciągłe zmiany? kiedy one ostatnio były przeprowadzane?
Jakie zmiany haha dobre sobie Uśmiech A pamiętasz anulowanie obozów? To była istotna zmiana bo wyobraź sobie ze w oparciu o obowiązujące zasady skompletowałam sobie skład na ten sezon i chciałem wszystkich zawodników (29 latków ) wysłać na obóz aby nabić im skille a tu nagle ZMIANY! Izawodnicy ze skillem 100 naddatków na obozie nie dostają.To była zmiana na ostatnia chwile! Skup motocykli z tego co pisali inni tez niektórych zaskoczyło! W razie zmian proponuje ogłosić je długo przed wprowadzeniem bo znów komuś koncepcja składu się rypnieUśmiech pozdro
racja, zgadza się, zwracam honor. Zmiana działania obozów musiała jednak nastąpić, a czasu miałem naprawdę mało. Kolejny sezon z tak działającymi obozami spowodowałby jeszcze większe naddatki treningowe, których chcę się pozbyć
Stron: 1 2 3 4 5